Přejít na výpis diskuzí

Zkoumal mozky sériových vrahů. Co z lidí dělá psychopaty?

20.11.2016 21:11
Lenka Dvořáčková 22 příspěvků

Psychopata údajně poznáte třeba podle ušních lalůčků nebo podle toho, že se "nenakazí" zíváním. Jak se ale liší jejich mozky od mozků běžných lidí?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tento článek mi i přes zajímavost tématu připadá velmi stručný a povšechně napsaný, než abych mohla říct, že mě zaujal. Poukazování na trochu vyzkoumaných faktů jen podněcuje fantazii některých zde píšících šílenců. *15*
  • Psychopata poznáte nejlépe podle toho, jaké povolání vykonává.

Politik nebo dispečer nákladní automobilové dopravy...
  • Ten soudruh na obrázku vypadá dost nebezpečně... inu, soudruh...
  • Podle srostlých ušních lalůčků se pozná debilita dotyčného!!!
    Teplouš Semjon Gayínek má ušní laloky přirostlý až k ramenům!!!

CHICHICHI !!!
  • ..."Rozhodujícím faktorem pro rozvoj psychopatie je vystavení extrémnímu násilí v raném věku. Všechny tři předchozí faktory mohou být v těle přítomné a neznamená to automaticky, že jde o psychopata. K tomu je podle Fallonovy studie potřeba spouštěč. A ten byl u zkoumaných psychopatů v podobě svědectví nebo přímé účasti na nějakém násilném činu ještě před tím, než dotyčný dospěl do puberty."... Takže německo k nám do evropy pozvalo z válečných zón psychopaty *11* *16* *11*
    • Ano. Německo se zřejmě snaží ospravedlnit válečné zločiny tím, že bude páchat dobré skutky v podobě přehnané pohostinnosti vůči migrantům. Jenže nepostupují objektivně, a tak ohrožují i ostatní evropské státy. Každý logicky uvažující člověk by je prošacoval, prohlédl od nemocí, včetně duševních chorob. Zaléčení by proběhlo jen v případě, když by na ně měl dotyčný migrant ze zákona nárok nebo byl nakažlivý. Pokud by se choval protizákonně, zadrželi by ho a následně vyhostili a předali úřadům v jeho zemi. A už vůbec bych si nenechala namluvit, že v jejich zemi je zvykem chovat se tak a tak, a proto musí porušit zákon.
  • Koukám, že soudruzi tady zase mají schůzi, oslavují asi toho soudruha co je obrázku. Těch moudrostí co tady vypotili. *1* *1* *1*
    • A už je tady Simonek a koukám, že vypotil nějakou moudrost. Simonku, ty jsi takovej chytrej, budeš zde jistě celý den.
  • Kouká, že noční Simon, připoutanej kriplík k posteli zase zlobil. Blijec pitomec to je správný kretéén, ve dne na kriplkáře, v noci v klecovém lůžku..hi..hi.. *1* *1* *1* Doufám, že už jsi tady na Tiscali a budeš nás bavit svými veselými kousky, blbče teplej..hi.. *2* *2* *2*
  • ... nepříčetnost sráčů je odměnou za mé úspěšné úsilí pohrávat si s lidským odpadem :)))
    ... absolutně nečtu primitivní blitky trosek, stačí mi, když vidím, že bezmocně něco blijí :)))
  • ... vodnatá hlavička mého dementního vnoučete dnes ráno rupla, to byl smrad :)))
  • ... miluji lidskou bezmoc, debílkové jako tra la la mi zobou z ruky, ať žije primitivní póvl :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit