Přejít na výpis diskuzí

Zkoumal mozky sériových vrahů. Co z lidí dělá psychopaty?

20.11.2016 21:11
Lenka Dvořáčková 22 příspěvků

Psychopata údajně poznáte třeba podle ušních lalůčků nebo podle toho, že se "nenakazí" zíváním. Jak se ale liší jejich mozky od mozků běžných lidí?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... absolutně se nezabývám primitivními projevy sráčů, kteří mě chtějí trestat hlasováním :)))
  • ... pitomečkové se nemohou dočkat, aby mi to nandali, ale nedochází jim, že na ně kálím :)))
  • ... jsem nadšen, své ponižování lidského póvlu jsem dotáhl do naprosté dokonalosti :)))
  • ... primitivové se naivně domnívají, že je čtu, z toho jsem již vyrostl, ubohoučká přiblbla :)))
  • Bush, Obama, Hillary, už jim vědci otevřeli palice a vysypali se piliny
  • Kdo by se tady mohl ozvat jako prvni nez ten nejpovolanejsi . Bijec pitomecku a opravdu nezklamal. Silne zakomplexovany jedinec z vrhu rodicu presne jak je autor popisuje , Alkoholismus , pokrocile pohlavni choroby a patrne incest v rodokmenu . Prirozena geneticka degenerace ktera se zatim projevuje jen timhle neskodnym psanim a dehonestaci .
    Pochopitelne ocekavam ze moje vyblitky necte , nejaky ten degen , troska a samochvala sebe. Z oblasti kde se narodil je to bezna vec takovehle zatizeni. Matka prostitutka alkoholicka , konzumentka lacineho alkoholu , otec vice ve vezeni nez na svobode , rovnez alkoholik / otcu muze byt vic / , zalezi kdo zanechal nejsilnejsi geneticky odkaz. Kazdopadne ani jeden nestal v tomto smeru za nic , takze to co na tohle odepise zpusobem jemu vlastnim je onen tragicky vysledek. Dost mozne ze i nejaky ten pribuzny se na nem podepsal . Incest je u techto lidi bezny a nebere se jako nic mimoradneho.
  • ... prozkoumání mozku pitomečka tra la la by moc dlouho netrvalo :)))
    • ty žádný mozek nemáš chlíve
    • Pitomečka nemusí nikdo zkoumat na toho se stačí podívat.
      • nevim jstli ziva , ale ty usi sedi . Mimoto jeho pohyby .. primo citankovy priklad zamindrakovaneho psychopata .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit