Přejít na výpis diskuzí

Zkoumal mozky sériových vrahů. Co z lidí dělá psychopaty?

20.11.2016 21:11
Lenka Dvořáčková 22 příspěvků

Psychopata údajně poznáte třeba podle ušních lalůčků nebo podle toho, že se "nenakazí" zíváním. Jak se ale liší jejich mozky od mozků běžných lidí?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Kdo by se tady mohl ozvat jako prvni nez ten nejpovolanejsi . Bijec pitomecku a opravdu nezklamal. Silne zakomplexovany jedinec z vrhu rodicu presne jak je autor popisuje , Alkoholismus , pokrocile pohlavni choroby a patrne incest v rodokmenu . Prirozena geneticka degenerace ktera se zatim projevuje jen timhle neskodnym psanim a dehonestaci .
  Pochopitelne ocekavam ze moje vyblitky necte , nejaky ten degen , troska a samochvala sebe. Z oblasti kde se narodil je to bezna vec takovehle zatizeni. Matka prostitutka alkoholicka , konzumentka lacineho alkoholu , otec vice ve vezeni nez na svobode , rovnez alkoholik / otcu muze byt vic / , zalezi kdo zanechal nejsilnejsi geneticky odkaz. Kazdopadne ani jeden nestal v tomto smeru za nic , takze to co na tohle odepise zpusobem jemu vlastnim je onen tragicky vysledek. Dost mozne ze i nejaky ten pribuzny se na nem podepsal . Incest je u techto lidi bezny a nebere se jako nic mimoradneho.
 • Kouká, že noční Simon, připoutanej kriplík k posteli zase zlobil. Blijec pitomec to je správný kretéén, ve dne na kriplkáře, v noci v klecovém lůžku..hi..hi.. *1* *1* *1* Doufám, že už jsi tady na Tiscali a budeš nás bavit svými veselými kousky, blbče teplej..hi.. *2* *2* *2*
 • Bush, Obama, Hillary, už jim vědci otevřeli palice a vysypali se piliny
 • ... vodnatá hlavička mého dementního vnoučete dnes ráno rupla, to byl smrad :)))
 • Podle srostlých ušních lalůčků se pozná debilita dotyčného!!!
  Teplouš Semjon Gayínek má ušní laloky přirostlý až k ramenům!!!  CHICHICHI !!!
 • ..."Rozhodujícím faktorem pro rozvoj psychopatie je vystavení extrémnímu násilí v raném věku. Všechny tři předchozí faktory mohou být v těle přítomné a neznamená to automaticky, že jde o psychopata. K tomu je podle Fallonovy studie potřeba spouštěč. A ten byl u zkoumaných psychopatů v podobě svědectví nebo přímé účasti na nějakém násilném činu ještě před tím, než dotyčný dospěl do puberty."... Takže německo k nám do evropy pozvalo z válečných zón psychopaty *11* *16* *11*
  • Ano. Německo se zřejmě snaží ospravedlnit válečné zločiny tím, že bude páchat dobré skutky v podobě přehnané pohostinnosti vůči migrantům. Jenže nepostupují objektivně, a tak ohrožují i ostatní evropské státy. Každý logicky uvažující člověk by je prošacoval, prohlédl od nemocí, včetně duševních chorob. Zaléčení by proběhlo jen v případě, když by na ně měl dotyčný migrant ze zákona nárok nebo byl nakažlivý. Pokud by se choval protizákonně, zadrželi by ho a následně vyhostili a předali úřadům v jeho zemi. A už vůbec bych si nenechala namluvit, že v jejich zemi je zvykem chovat se tak a tak, a proto musí porušit zákon.
 • ... primitivové se naivně domnívají, že je čtu, z toho jsem již vyrostl, ubohoučká přiblbla :)))
 • ... jsem nadšen, své ponižování lidského póvlu jsem dotáhl do naprosté dokonalosti :)))
 • ... pitomečkové se nemohou dočkat, aby mi to nandali, ale nedochází jim, že na ně kálím :)))
 • Psychopata poznáte nejlépe podle toho, jaké povolání vykonává.

  Politik nebo dispečer nákladní automobilové dopravy...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit