Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Kdo by se tady mohl ozvat jako prvni nez ten nejpovolanejsi . Bijec pitomecku a opravdu nezklamal. Silne zakomplexovany jedinec z vrhu rodicu presne jak je autor popisuje , Alkoholismus , pokrocile pohlavni choroby a patrne incest v rodokmenu . Prirozena geneticka degenerace ktera se zatim projevuje jen timhle neskodnym psanim a dehonestaci .
  Pochopitelne ocekavam ze moje vyblitky necte , nejaky ten degen , troska a samochvala sebe. Z oblasti kde se narodil je to bezna vec takovehle zatizeni. Matka prostitutka alkoholicka , konzumentka lacineho alkoholu , otec vice ve vezeni nez na svobode , rovnez alkoholik / otcu muze byt vic / , zalezi kdo zanechal nejsilnejsi geneticky odkaz. Kazdopadne ani jeden nestal v tomto smeru za nic , takze to co na tohle odepise zpusobem jemu vlastnim je onen tragicky vysledek. Dost mozne ze i nejaky ten pribuzny se na nem podepsal . Incest je u techto lidi bezny a nebere se jako nic mimoradneho.
 • Kouká, že noční Simon, připoutanej kriplík k posteli zase zlobil. Blijec pitomec to je správný kretéén, ve dne na kriplkáře, v noci v klecovém lůžku..hi..hi.. *1* *1* *1* Doufám, že už jsi tady na Tiscali a budeš nás bavit svými veselými kousky, blbče teplej..hi.. *2* *2* *2*
 • Bush, Obama, Hillary, už jim vědci otevřeli palice a vysypali se piliny
 • ... vodnatá hlavička mého dementního vnoučete dnes ráno rupla, to byl smrad :)))
 • Podle srostlých ušních lalůčků se pozná debilita dotyčného!!!
  Teplouš Semjon Gayínek má ušní laloky přirostlý až k ramenům!!!  CHICHICHI !!!
 • ..."Rozhodujícím faktorem pro rozvoj psychopatie je vystavení extrémnímu násilí v raném věku. Všechny tři předchozí faktory mohou být v těle přítomné a neznamená to automaticky, že jde o psychopata. K tomu je podle Fallonovy studie potřeba spouštěč. A ten byl u zkoumaných psychopatů v podobě svědectví nebo přímé účasti na nějakém násilném činu ještě před tím, než dotyčný dospěl do puberty."... Takže německo k nám do evropy pozvalo z válečných zón psychopaty *11* *16* *11*
  • Ano. Německo se zřejmě snaží ospravedlnit válečné zločiny tím, že bude páchat dobré skutky v podobě přehnané pohostinnosti vůči migrantům. Jenže nepostupují objektivně, a tak ohrožují i ostatní evropské státy. Každý logicky uvažující člověk by je prošacoval, prohlédl od nemocí, včetně duševních chorob. Zaléčení by proběhlo jen v případě, když by na ně měl dotyčný migrant ze zákona nárok nebo byl nakažlivý. Pokud by se choval protizákonně, zadrželi by ho a následně vyhostili a předali úřadům v jeho zemi. A už vůbec bych si nenechala namluvit, že v jejich zemi je zvykem chovat se tak a tak, a proto musí porušit zákon.
 • ... primitivové se naivně domnívají, že je čtu, z toho jsem již vyrostl, ubohoučká přiblbla :)))
 • ... jsem nadšen, své ponižování lidského póvlu jsem dotáhl do naprosté dokonalosti :)))
 • ... pitomečkové se nemohou dočkat, aby mi to nandali, ale nedochází jim, že na ně kálím :)))
 • Psychopata poznáte nejlépe podle toho, jaké povolání vykonává.

  Politik nebo dispečer nákladní automobilové dopravy...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit