Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak jsem už mnohokrát psal tak jsem ho volil jako menší zlo ale tady mu musím dát za pravdu,a i když dojde k výměně elit tak tak se určitě bude krást dál/zakázky já na bráchu brácha na mě/ ale jestli opravdu se zvýší investice do výroby tak bude víc práce a to je hlavní! A ještě i jak mluvil Pecina je potřeba sebrát nesmyslné dávky pro menšiny a nebo je dát všem.A bude to hned znát. Aby nastala doba jak to bylo v tom vtipu!?! :Příjde rómka na ůřed práce a paní u přepážky ji povídá:Dávka nejsou nedorazily peníze.A rómka na to:No ako je to možné to se už bílím nechce robiť?
  • Ten Pečinka je asi pěkný blb.
  • Jó, ale Němcová mávala nějakým papírem. Kdyby byly volby, tak by se ukázalo, že žádných 101 nemají.
  • Co to je za pitomý článek? Jak zničit politiku? Snad jde o odstavení gaunerů od koryt ne?
  • "Tím, že na jedné straně Miloš Zeman nejmenoval vládu s deklarovanou stojedničkovou parlamentní většinou, došlo k destrukci politického systému..."

    Nevsiml jsem si, ze by nekdo prisel s papirem a na nem bylo 101 podpisu... Pokud vim, probehl pouze nejaky zmateny telefonat na posledni chvili.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit