Přejít na výpis diskuzí

Zlé jazyky tvrdí: Za debaklem Sobotky stojí nesrozumitelná práce vlády

14.1.2013 16:34
39 příspěvků

Zdrcující prohru kandidáta vládní ODS v nynějších prezidentských volbách nezavinil sám Přemysl Sobotka, ale pro voliče nesrozumitelné působení strany ve vládě, míní kritické hlasy zevnitř ODS. Podle často kritického poslance Borise Šťastného si nynější vedení ODS situaci zřejmě vůbec neuvědomuje. Předseda...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • To bych řekl pan Sobotka nedostal snad hlasy ani od své ODS.
 • Naopak, "práce" vlády je jasně srozumitelná - hrabat jen pro sebe, korýtka známým a kašlat na obyčejné lidi, kteří to všechno musí platit. Zrůdná amnestie je už jen taková třešnička na dortu.
 • Za debaklem stojí deb.l. Nečas
 • na ja bych rekl, ze je to hlavne proto, ze soudruh Premda Sobotka je dusevni jantar, tady prece az zas tak neslo o strany (i kdyz vliv to asi melo), vice o Premdovi treba tady http://www.blisty.cz/art/66833.html
 • Kdepak, debakl způsobila kořalka!
 • Jak to, že Sobotka ten debal nezavinil? Do ODS vstoupil sám a dobrovolně. Odedávna platilo:"Spolu kradli, polu viseli"... *1*
 • No jo, ODS jako taková konečně míří do propadliště dějin, odstranili své kritiky z vlastních řad a dojeli na to, včetně kamarádíčkování s mým jmenovcem, sebereflexe už u nich dávno nefunguje. Nemají už co nabídnout, natož pak nějaké osobnosti.Teď jde jen o to, co za zvěrstva a škody ještě způsobí této republice, potažmo občanům, než dostanou K.O. z milosti v dalších parlamentních volbách od doufám poučených voličů.
 • Zapadá dávná sláva pravičáků a romantika ,ta nežije už.Nyní stačí,aby si komunisté vykopali to stádo výstavních lumpů co mají u koryt a nahradili tvrdou mladou levicovou generací a zase si na několik desetiletí začestprácujem.Pořád včasný nástup tvrdé levice,která okamžitě skončí se zadlužváním této země a začne svižně splácet astronomické dluhy,je mnohem lepší řešení než se dopracovat ke státnímu bankrotu a potom,toto území,které po více tisíciletí Češi obývali,přenechat našim věřitelům.Pravděpodobně by si tento životní prostor rozdělili Židé a Němci.Rozhodně dělání pořádku,ve stávajícím kapitalistickém svinčíku,bude lumpy i hlupáky,kteří jim pomáhali stávající kapitalistický svinčík nainstalovat,pořádně bolet.Zemský ráj to v Česku,i kdyby se političtí lumpové zpěvem naší hymny strhali,nebude na hodně dlouho.Tu bídu,kterou si tento národ,za třiadvacet roků uvařil,bude muset také sníst.
 • Tak to mě rozesmálo. Tenhle primitýv by stejně neměl šanci, není osobnost, je jen blb a ochlasta *16* Jinak v celku ubohá nula.
 • Já nevím, zda by byl dobrým prezidentem tohoto státu Okamura, Sobotka, Bobošíková, Zeman nebo někdo jiný. Zdá se mi ale, že tenhle národ neví co chce. V listopadu 1989, podle toho jak to bylo prezentováno, tak celý národ "věděl" jediné, že nechce komunisty. Od této doby uplynulo dost času, ale tenhle stejný národ dodnes neví co chce, prostě se rozštěpil a to z toho důvodu, že nemá pastýře, chcete-li opravodovou osbnost. Osobností by bylo dost a věřím, že i těch opravdu nezištných. Těm opravdovým "demokratům" by však takový člověk "nevoněl". Nikdo není dokonale čistý, snad jedniný a ten nám vládnout nemůže, protože má bohužel "jinou práci". Nehledáme, raději se urážíme, závidíme si, hledáme, kde byl ten či onen před dvecti lety, to není to nejhorší, ale ve svých rodinách to přenášíme na potomy, kamarády, sousedy, milenky apod. Tak co chcete ??
  • No já to tady na ostravsku vidím asi tak... Lidé (já osobně taky...) doopravdy byli v 1989 štěstím bez sebe, že setřásli komunistické jho. Zdálo se nám, že si na několik let utáhneme opasky a pak bude líp a líp. Tomu asi věřila většina národa (já osobně taky...). Jenže jak šel čas, tak se dělal díky straně divokých privatizátorů, odkláněčů, korupčníku atd, jeden tunel za druhým (mám na mysli ODS, TOP-09, VV, LIDEM, KDU-ČSL, oposmluvní ČSSD). Začal s tím pochopitelně Kikina Pružinský se svou kuponovou privatizací, kterou mu pomáhal rozjet kriminálník z Baham. Za to se jim rozdávaly pamětní pozlacené kolty z našich daní a dnes jsou ti bývalí příkladní privatizátoři většinou stíhání nebo šťastně amnestovaní právě Kikinou Pružinským. No a lidem začalo pomaličku docházet "vo čem to doopravdy u nás je..." (mě osobně taky...) a většiná voličů z naprostého zoufalství začala volit KSČM (já je budu osobně volit taky...). Takže za naprosté voličské ignorování pana Sobotky může politika ODS, která přivedla tuto zemi do ůplného konce (hřebíčkem do rakvičky vytunelovaného Česka byla církevní restituce.). Takže, když to shrneme, tak za 23 let jsme zažili dvě tisíciléte krádeže za bílého dne a další tisíce miliardových "drobných tunelů" a z našeho společného majetku zbyly trosky. Z tohoto ekonomického marasmu se bude pamatovat ještě min 2 generace. Chce se mi zvracet z pravičáku a proto jako většina českého národa volám: "Komunisté máte odpuštěno, vraťte se zpět".
  • Dnešní vládní tzv. reforma a škrtání peněz pro lidi je prý nutné protože stát je na tom špatně.
   Ale právě díky korupci a rozkrádačkám které se tu dějou již 23 let je na tom stát tak špatně.
   Všimni si že zatímco stát stále chudne a majetek je už zcela rozprodaný nebo zničený tak majetky pánů Janoušků Dalíků Berků a spol dále rostou.
   To je ten problém že podnikatelé co maj kumpány ve státě ( úředníky politiky soudce..)
   nás tu všechny legálně okrádaj a politici nám občanům pak řeknou že máme velkej dluh a budem ho muset zaplatit.
   Kocourkov? ne takhle funguje náš dnešní stát.
  • Tvoje řeč mě připadá jako povel zapomenout a odpustit všem darebákům.
   Něco jako generální pardon pro darebáky v Klausově podání. Jako mnoho dnešních lidí si pleteš pojem závist a nepřejícnost s tím že není normální pokud se jako dnes u nás a ve světě bohatne hlavně na tunelech podvodech a nebo podnikatelé přes své politické loutky dojej stát na předražených zakázkách. To prostě normální není.
   Znám moc rodin co je dnes bohatejch proto že po konci války sebralo zdarma dům Němcům.
   Jeden tehdejší papaláš dokonce zabral 2 luxusní domky ( plus pozemky les a zařízení)
   a dnes si jejich rodinky hrajou na bohaté majitele a podnikatele. A tito lidé se dodnes třepou hrůzou že jednou budoum muset ten majetek Němcům i vracet.
   Je tu moc rodin co se zapletlo a šlo do ksč čistě pro své blaho a dobré korýtko. A znovu si ti stejní darebáci dnes hrajou na podnikatele a opět se maj moc dobře.
   Dělat mrtvého brouka a tolerovat že tu běhá strašně moc darebáků a hrošovek nejde.
   Dnes spousta lidí nemá práci nebo malej plat a doslova jen paběrkuje od měsíce do měsíce a naopak tito darebáci si tu vesele žijou luxusní báječnej život.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit