Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Od držek na fotce nelze očekávat nic jiného. Patří tak do severní Kóreje. Ubožáci.
    • A ty nejpíš patříš mezi Eskymáky, krasavče !!!
      • A kam patřís ty, oranžgutane a zloději nicku?
        • Mezi lidi, kteří myslí zdravým rozumem, což ty nemůžeš, jelikož vůbec žádný rozum nemáš !!!
          • Já myslím, mozkem. Ty máš místo mozku "zdravý rozum"? A jak to vypadá?
            • To si můžeš přece tady číst, ne ??? Tyneumíš číst ???
  • U osamělé farmy daleko od města zazvoní tři poutníci - Žid, Muslim A Paroubek. Farmář jim otevře a oni prosí o nocleh. "Mohu vás ubytovat, ale mám v domě místo jen pro dva. Jeden bude muset přespat ve chlévě."
    "To nevadí," říká muslim, "jsem zvyklý na nepohodlí."
    V noci znovu zvonek, farmář jde otevřít a za dveřmi muslim: "Já jsem sice slíbil, že přespím ve chlévě, ale nikdo mi neřekl, že je tam taky kr*va. Opravdu nemohu spát v místnosti se zvířetem."
    "Mě kr*va nevadí," řekne Žid, "přespím tam já, ať nejsou potíže." Za chvíli zvonek, farmář jde otevřít, za dveřmi Žid: "Mě opravdu kr*va nevadí, ale tam je taky prase. Nezlobte se, je šábes, nemohu sdílet jednu místnost s něčím tak nečistým, jako je prase."
    "Prosím vás, vy toho naděláte," houkne Paroubek. "Ve chlévě budu spát já a hotovo. Dobrou noc!"
    Za chvilku zvonek. Farmář jde otevřít a za dveřmi kr*va a prase.
  • Okontrolni otazka:
    Proc komunisticka luza slavi nejvetsi krestanske svatky-Velikonoce?

    Mate na to vubec vy hnusny odpade NSDAP pravo???
    • Ale my je neslavíme !!! Pobláznění věřící to chtějí, tak ať to mají, my se zabavujeme jinak a bez motliteb. Vidím, že nerozumíš ničemu. My slavíme 1. máj a 9. květen a ne 8.5., což si pitomečkové zaměnili v bláznivém domnění, že jsou lidi ovce a budou bečet, jak bačové pískají...
      • Kdo to je "my", soudruhu s kradeným nickem?
        • Přece my všichni, co máme shodné názory... je nás tu v diskuzi mnohem víc !!! A ty jen "pindy, pindy, chachacha...
  • Not ČSSD a korektor - ti dva se hledali až se našli!! - viz ty přiblblý hlášky, kterými tady "okouzlují" ostatní.
    • ).(
  • Pověs si svého komunistu!
    • Ano ale nejdřív zabiju tebe ty čuráčku, s tím počítej!!!!!!!!
      • To je pro Zkurvysyna Honza!!
    • neraď troubo a radši si zkontroluj učení na zejtra !
    • Pro tebe nejbližší komunista je tvůj otec. Proč chceš pověsit svého otce?
  • No uvidíme, horší než teď to nebude...
    • ...a lepší alternativa se zatím nerýsuje.
  • Vsichni komuniste musi pryc ze vsech funkci na komunalni urovni vyse!Hlavne ti z tzv.pravicovych stran! *12* *16* *12*
    • Hlavně muswí pryč NOT CSSD ové !!! Otravují vzduch víc než mouchy...
      • Sociální demokrat, kudy chodil tudy krad´. A od koho se to naučil? No přece od komunistů. ČSSD je odnož KSČ, jsou to komunisti, kteří si rudou p.cel přikryli oranžovým hadrem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit