Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na dávky pro nemakačenka, 21 OOO pro uprchlíky na to máme, ale kdo pracoval 40 a více let na ty nezbývá.
  • BLONDY
    p.Pilný se asi zbláznil,měl by vyhledat pomoc,jak toto může říct politik.Neuvěřitelné.Měl by si sám vyzkoušet život z české výplaty.
  • Když je z čeho šetřit tak super pane Pilný...Když vidím nenažranost Babiše tak se nedivím, že na důchody nebude... *11*
    • prosím,než někoho nařknete,doložte pravomocný rozsudek že je Babíš zloděj či cokoliv jiného.Nemáte a žvaníte.Vy máte jen své schizofrenní halucinace a JPP a to je trošku málo na obvinění.Já zapomněl,vy jste vyšetřovatel,státní zástupce a soudce v jedné osobě.
      • vanhorne
        "že je Babíš zloděj či cokoliv jiného."
        Mozna je to nejaky druhy Babis, ten co delal brigady u STB.
        • STB je hlavní město Mongolska, mongole?
      • Pan doktor11 asi i při jeho vzdělání neumí číst.
  • Je zrejme opravdu tak tupy jak se presentuje.
    Lide, kteri si "poridili" bydleni- no ano, lide, kteri si smeli od statu odkopupit vlastni byt za minimalni castky, ovsem na to nikdo nemel vlic a neni to tudiz jeho zasluha.
    "Setrit si na stari", jiste, z platu,ktere se pred 91 roke "vysplhali" na 3,000 a pak do roku 2002 az na 12,000, postupne, silide meli nasetrit na 15,00 duchod.
    Zapocet ani zkouzku z matematiky Pilny neudelal.
    "deti" se maji starat- a to i ty,ktere se narodily handikepovane, zemrely nebo si neyydelaly dost. A co ti, kteri deti nemaji? A mit nemohou?
    Pochopitelne nikdo nema partnera navzdy, jeden zemre drive. Z logiky zkouzku take neudelal.Lide, kteri malo vydelaji si nemohou sporit ani dnes, Pilny je tedy odsoudi ke smri na katorgach.

    Ono je to vsechno trochu jinak. Pilny reprezentuje zajmy jedne, velmi bohate a mocne skupinky. Ta si chce udrzet priliv ohromeho bohatstvi, pan minister chce 250,000 mesicne, imunitu a vyhody na zivot. To stoji hodne penez ale vic stoji predrazene trafiky kamaradaum, pokud na to musi byt, na duchody neni.

    Tak at staroch s rakovinou jde makat. Pan Pilny chce Ferarri. Nejen pro sebe, take pro deticky.Ty pracovat nebudou, budou "zasedat" v radach podniku, kterym vlada dava granty a zakazky. Pan minister se postara.Krasa jsou ta "rozhodnuti", vsechna politicka rozhodnuti os roku 1996 je omezuji, ve skutecnosti bez znamosti a konexi k uzavrene skupince jsou tato "rozhodnuti" mnohem omezenejsi nez byla pred rokem 1991.
  • Pilný dokonale ukazuje co je hnutí ANO zač. Je to banda asociálních darebáků, kterou může volit jen úplný blb. Lidé, vemte rozum do hrsti a volte ČSSD. Ti udělali pro naši zemi nejvíc.
  • Takže Pilný, ty jako penzista (71) let bereš doufám důchod 10 000 Kč měsíčně, jako většina důchodců, proto pracuješ pořád a dokonce i tu trávu budeš sekačkou sekat po práci, aby sis ten důchod zasloužil.

    Který nemyslící tvor, ho navrhl za ministra? Ten by se hodil do ODS, TOP 09, nebo ČSSD, asociálních stran a ne k Babišovi. *10*
    • kdyby se k Babišovi nehodil, tak Pilný v ANO není. Pilný si vybral ANO a Babiš si zase vybral Pilného do funkce ministra. Tak to prostě je. To nepřekroutíte. Vrána k vráně sedá.
  • Vážení diskutující. Člověk nejvíce křičí, když má plné břicho a dostatek peněz. To jsou pro něj všichni lenoši a nefachčenkové. Nicméně lidé, kteří zde dožijí až do důchodového věku mají za sebou život. Buď pracovali, nebo vychovávali děti nebo obojí. Nikdo na zemi neprožije celý život jen jako flákač. Musíte být moudří, lidé v minulosti platili vlastním životem, aby jsme věděli že je Země kulatá, platili životem i za kratší pracovní dobu, za vše co dnes máme lidé bojovali a umírali. A mi dnes s těmito výhodami zacházíme velmi lehkomyslně. Ale pozor o vše přijdete velmi snadno, ale návrat zpět k lepšímu životu tvrdě zaplatíte. Tak prosím myslete než něco uděláte. Chcete li poznat budoucnost dívejte se do minulosti.
    • vanhorne
      "Chcete li poznat budoucnost dívejte se do minulosti."
      V minulosti duchody nebyly.☺
      • Ne, v minulosti misto duchodu byly otrokarny pod nazvem chudobince.
  • Co je to pořád za absurdní kecy, o tom jak nebude na důchody?

    Produktivita práce neustále vzrůstá, je neuvěřitelné, kolik práce se dá dnes vymačkat z jednoho človíčka, kterému stojí za zadkem dobře motivovaný poháněč...

    Nikde ani slůvko o tom, kolik lidí se penze vůbec nedožije, a to samozřejmě desítky let do Systému přispívali.

    Problém je v neustále narůstajícím počtu parazitů, kteří zasouvají svoje choboty do společného koryta, aniž by ovšem nějak přispěli k jeho naplnění.
    Mě nezajímají nějaké kecy o "demografickém vývoji", jsem ztahanej jako byli ti přede mnou, a to mi přihodili čtyři roky.
    Je třeba zahnat do práce cikány, kterých pracuje příliš malé procento.
    Neuvěřitelný je také zákon o tom, že kdo nemá dokončenou základní školu, nemůže být přijat do pracovního poměru...a řidičák dostat může?!?
    • Průmysl 4.0 žádný ekonom nebere na vědomí, a to mají všichni vysoké školy. Pořád počítají jako v době prvobytně pospolné. Děti prý mají pracovat na své rodiče. Já bych chtěla, aby na mne makal nějaký robot. Dost už jsem na něho svou práci přispěla.
      Práce nebude.
  • Babiš bude stejně premiérem, i kdyby si se ty debilní cenzore třeba zesral!
    • Když se najde dost p.tomých ovcí, tak se to může stát. Potom nás chraň Pán Bůh: Babiš premiérem a Zeman presidentem, to by bylo jak rozdvojený turecký Erdogan. Nebo rozdvojený ruský Putilín.
      • Pořád stejný trapný kecy, vymysli něco novýho Simone, jestli to zvládneš tupoblbče!
  • Pracovat se má až do smrti! Vezměte si například soudruha Zemana, má už bezmála 80, nemůže chodit, má Alzhaimera, všechny stařecké neduhy a vrtochy, ale drží se, chutná mu očividně a pije taky statečně.To je příklad hodný následování. A jak jezdí po světě! Sice ho občas musí nosit, ale kuráž má. Já mám teprve 37, pracovat budu muset v té školní džungli do 90ti.
    • S prominutím ale v 90 je člověk rád že udrží moč a ne všechny obory člověka nechají sedět za stolem nebo se nechat vozit, někde musí člověk celý den stát na nohou a světe div se i dělat něco rukama a to v 70-90 opravdu není možné dělat :). Důchod by měl být pro člověka jako odměna za odpracovaná léta kdy přispíval společnosti a ne jen krátký oddech před smrtí :)
    • U nás se jeden pedofil dožil 93, třeba to mají v genech?
      • už je 93? požehnanej teplej věk!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší