Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Padlí vojáci si jistě zaslouží úctu. Ale nejsou jenom v Moskvě a rozhodně není projev úcty k mrtvým, když se koná vojenská přehlídka, haraší se zbraněmi a hrozí se světu.

  Stalin nechal ty ruské kluky pochytat, navléct do mundúru a hnal je do války. Nevěděli proč mají bojovat, nevěděli, že nejdou nikoho osvobozovat v nějakých zemích, o nichž nic nevěděli. Nevěděli, že ve skutečnosti jdou pro Stalina dobývat další území. Dostali napít vodky a vperjod na vraga. A kdo se opozdil nebo přitom neřval za rodinu, za Stalina urrrááá, dostal zezadu kulku do týla, přece nas mnogo, tam v té asijské stepní říši nemá život žádnou cenu.

  A co myslíte, příslušníci Wehrmachtu snad šli ochotně provádět Drang nach Osten a dobývat pro fýrera východní území? Měli na vybranou na vybranou buď nastoupit do Wehrmachtu nebo koncentrák, ne-li přímo šibenice.
 • Uvědomme si jak to bylo. Stalinova komunistická říše si rozdělila Evropu s Hitlerovou socialistickou říší (Pakt Molotov-Ribbentrop). Následně hitlerovci zabrali západní část Polska a stalinovci jeho východní část, na 22 tisíc příslušníků polské elity odvlekli do Katyně a tam je bestiálně povraždili. Hnědý socialista Hitler byl stejně proradný a mocichtivý jako rudý socialista-komunista Stalin a jelikož Německo bylo vědecky, technicky a průmyslově vyspělým státem, tak napadl Stalinovu asijskou říši. Zpočátku se Hitlerovi dařilo. Představitelům západních velmocí připadal Hitlerův hnědý socialismus větší zlo než Stalinův rudý socialismus a tak USA začaly poskytovat Stalinovi rozsáhlou materiální pomoc. Stalinova říše se tak dostala na stranu protihitlerovské koalice. Stalin to pochopil jako možnost realizovat dohody z Paktu Molotov-Ribbentrop a pokusil se dobýt a kolonizovat co největší kus Evropy.
 • Celé je to v režii USA.Spor by nebyl kdyby američani nero-ze-rali Ukrajinu. No a teť za všechno
  "může Rusko" ale to si nezačalo.Je to o tom kdo koho přepere! Protože se Rusko nechce podvolit a i Čína si už taky na USA "dovoluje".No a tak je to strkanice kdo bude na lopatkách.
  Proto taky USA začíná kamarádit s Kubou dohoda s Iránem no teť kdyby nevyšla Ukrajna.?!
  Jinak ono Rusko je taky kapitalistické a tak jde zatím jen o přetlačovanou ale když by to některej pito-ec ať na té nebo na té straně tak ????
  No a Zeman? Jak jsem už psal volil jsem ho jako meší zlo ale teť mu fandím i když ho taky moc nemusím !!!!
 • Kremlem ovládaná TV nemá se lhaním problém.

  Ruským divákům ukazuje přeplněný Polsko Ukrajinský hraniční přechod a prezentuje ho
  jako Ukrajinsko Ruský hraniční přechod,
  Pak si najme herečku která hraje 20 různých UKrajinek žádajících o Ruský zásah
  na Ukrajině. I Ruský divák však poznal že těch 20 žen hraje pořád jedna a ta samá žena. *2*

  Vraždit krást a lhát - toto komunistické heslo stále vládne Putinově říši.
  • Starého psa novým kouskům nenaučíš a z příslušníka KGB-Gestapo slušného člověka neuděláš. *2*
 • *14*
 • Jediného kterého si z politiků vážím je náš prezident pan Zeman před kterým se zbohatlíci a korytáři třesou. Kteří to jsou vidíme a slyšíme v našich zaprodaných médiích.
  • Neoznačujte Tu nechutnou stvůru "náš" prezident. Je-li to odporné NIC váš prezident, dobře vám tak. Prezidentem normálních slušných čechů to h.....o rozhodoně není. *16*
  • Jo jo,uřednicka vlada Miloše(- jeho kamošů) si odnesla jednu z největších výslužek vzhledem k času pusobení,ani komunistai Stalin nebo Hitler neměli pojmenovanou stranu po sobě ,zemanovci,když je virozní tak mu bolí palec a v radiu říka slova která by neřek do vysílání ani nejtupější bezdomovec a toho si mam vážit?
 • Wocogo?
  A aby nikdo nezůstal na omylu, v titulcích se objevilo slovo "ultimátum".

  Ale jo objevilo, a dál tam píšou: Kmoníček prohlásil kdyby "prezident Obama zítra přijal velvyslance Gandaloviče, tak by se potom Zeman setkal s velvyslancem Shapirem" ale psáno s uvozovkami!!!
  Dáme si nový název Tiscali-Blesk a senzace se vždycky najde, jako třeba tahle neověřená senzační zpráva:
  http://zpravy.tiscali.cz/polsko-stavi-na-hranicich-s-ruskem-padesatimetrove-strazni-veze-249645
 • Myslím, že je tady snaha dělat z p.du kuličku. Stačí si najít na internetu slova velvyslance USA, v podstatě nic neřekl, jen velice diplomaticky vyjádřil názor věci znalých a soudných lidí v civilizované části světa. Hradní dlaždič měl zase asi virózu a tak zareagoval jako omezený a podrážděný ješita ve 4.cenové. Měl by nařídit svým poskokům, aby ho vždycky při viróze zavřeli do izolace a jeho žblebty zveřejnili teprve až vystřízliví a svá slova verifikuje. I bez psychiatrického vyšetření na něm i laik pozná jak to s ním jde s kopce. Nejhorší je jak "representuje" naši zem ve světě. Je pochopitelné, že se toho hned kremelská KGBácká věrchuška chytla presentuje to ruskému stádu tak, aby to pro něj bylo "poňatno".
  Co si naše stádo zvolilo, to na hradě straší. Zatím. Nedivme se potom, že nás civilizovaný svět řadí někam vedle nějaké africké Urundi Ukundi.
  • no,pokud by nás posuzovali podle tebe,tak v urundi u kundi by se potrhali smíchy,takhle trčet nohy z emerické dele ještě nikdy neviděli
  • co to meleš o civilizovaném světě asi nevíš co to slovo znamená
 • a co jako?Co jsi chtěl tím plácnutím jako říct?To se ti má jako tleskat nebo fandit s tebou?Tak se teda vysmrkej do té ruky a běž na sluníčko.
 • Je to těžké!Nedávno jsme lezli do zadku sovětům a teď američanům.Naši vládnoucí garnitůře je jedno,že si nás západ rozebírá jak potřebuje.Pak se ozve pan president Zeman a je zle.
  Ono se právem říká,že potrefená husa nejvíc křičí.Můžete se stydět,že jste proti návštěvě presidenta v Moskvě.Jede se poklonit památce padlých ruských vojáků za druhé světové války.Myslím,že sověti mají o dost větší zásluhu na našem osvobození než američané.Co ti dokázali v čechách. Na konci války bombardovali Plzeň,Prahu a jiná města.Snad si nemyslíte,že nás tím osvobodili. Tak se vážení chyťe za nos a přemýšlejte. Fandím ZEMANOVI!!
  • Rozdíl je v tom, že Rusové přímo vyžadují "lezení do zadku", protože nás považují za dobytou a porobenou zemi. Američané nás naopak v souladu se svou mentalitou považují za PARTNERY.

   Zeman se jede poklonit památce padlých do Moskvy, kde bude kremelská věrchuška harašit zbraněmi a hrozit světu??? Ony jsou hroby padlých pouze v Moskvě???

   Rusové nás neosvobodili, ale OBSADILI a hnědý socialismus nahradili mnohem méně předvídatelným socialismem rudým.

   Nezapomínejme, že armáda generála Pattona byla už na začátku pražského povstání v západních Čechách a když chtěla pokračovat dál, Stalin vyhrožoval, že ruská armádas bude zabírat další části Evropy. Když po týdnu generál Patton prohlásil, že i přes nesouhlas Stalina jeho armáda pojede Praze na pomoc, Rusové v Berlíně, kde loupili, drancovali a znásilňovali honem nasedli na tanky a jeli ku Praze, aby tam byli dřív než Američani. A stejně přijeli s křížkem po funuse, kdy už povstání skončilo.
   • Vážený anonyme,
    vaše znalost historie, když to řeknu slušně je hanebně zanedbaná a být vámi raděj bych psal o tom jak vám včera chutnal oběd. Tedy pokud si ještě pamatujete co ste jedl.
    • Vážený scotte,
     pokud se mýlím, rád se nechám poučit, nikdo nemůže vědět všechno a učit se musí člověk po celý život.
   • jo milej zlatej anonime ,zkus si najít,jak amíci chránili ssáky,ničili fabriky a klidně stříleli pokud byl v sázce život ssáků i plzeňáky,zastupitelé plzně žádali aby rusové či generál Svoboda přijeli udělat pořádek,takže napřed hledej,potom sděluj,nazdar
    • Ty to pamatuješ? Doporučuji zeptat se skutečných pamětníků a ne opakovat nějakou komunistickou propagandu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit