Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Usa nás mají za onuci, Zeman je vlastenec a né podlízač no a to je začátek protektor bude čím dál drzejší. *11*
  • cesky prezident ted jedna jako nerizena strela a mysli si, ze si muze vse dovolit - diplomacie veskera zadna...a my jako narod neseme odpovednost za jednoho narcise za druhym...
    • My jsme nějaký národ?Já si myslím,že jsme kolonie .
      • oni si jen myslí že jsme kolonie...
  • Plně souhlasím s názorem Oty, jak si může velvyslanec USA vůbec dovolit takto jednat z hlavou státu, jen proto, že je to USA. Ať si zkusí náš velvyslanec takto vést jednání s prezidentem Obamou, už by tam jako velvyslanec nebyl.
    Zeman se zachoval správně a tím naznačil, že on USA do zadku nepoleze jako většina našich politiků.
    • Je nás určitě hodně, kdo souhlasí s Vámi, ale bohužel nemají možnost se vyjádřit, chápete co tím myslím... nebudu to více rozvádět. Většina z nás je zmanipulována a ovládána zaprodanými médii. Když některé názory našich spoluobčanů čtu, tak jsem z toho nejen já smutná - bohužel.
    • asi nemate predstavu o tom, jak funguje demokracie - on se muze celkem vyjadrovat k cemukoliv, jen ta reakce nebyla adekvatni ze strany prezidenta, o tom to je
      • Mám pocit,že dle vašich příspěvků o té demokracii nevíte vy vůbec nic.Vy si to jenom myslíte.Vaše poslední věta je totálně mimo mísu.
  • Zajímalo by mě zda Kreml TV také ruským občanům prozradila že Zeman
    nazval odpůrce projíždějícího Amerického konvoje blázny.

    Tím docela zabodoval protože co tu vyváděla Vyvadilova parta to bylo až nechutné.
    Z běžně projíždějící spojenecké armády udělala pomalu drama století.

    Kam se moderátoři z celého světa hrabou na TV hvězdu z KLDR. Ta když oslavuje
    Kima začne hystericky ječet a očka ji září jak rudé hvězdy nad Kladnem . *2* *2*
    • Pěkně jste to vystihl.....ať se tady ta proruská pakáž i pos.re.... A tomu úlisnému blbovi Kmoníčkovi bych nedal ani vízum do Ameriky, až se tam bude chystat coby velvyslanec...
      Tady bych mu ty jeho žvásty spočítal i s úrokama..... *1*
    • Ano, nechutné bylo naprosto všechno. Přejezd Američanů tak, jak byl koncipován, byla zejména demonstrace síly s podtextem výhružky druhé straně. Podle mého názoru nestála za řeč. Odpůrci předvedli hysterický ryk a jejich odpor nikam nevedl. Zástupy lidí "s mávátky" šťastných, že uvidí americké soudruhy, byly stejně nechutné a svědčí o prázdnotě a hlouposti národa. Transparenty s texty s díky za američany přinesenou svobodu jsou hlouposti, protože jak každý ví, svoboda tu je zejména díky nám a Gorbačovovi, který povolil šrouby a umožnil, aby se stalo to, co je.
      Ale to není nic zvláštního, jak historie jde, v tomto ohledu se nic nemění. Národ je stále stejný, demagogie obou stran je stále stejná ...
      • je zajimavé že přejezd američanů rozhádal lidi. ale přitomnost američanu v těchto týdnech, při cvičení kdy v čr jsou američané se svejma bitevníkama.nikomu nevadí??
        • Protože to nebylo měsíce hystericky popisováno,ale pouze konstatování jako přejezd zastaralé mnohdy nefunkční techniky.Připomínalo mi to jako,když bombarďák dal do centra SE a pak je hlídal nepojízdný obrněnec.Absurdistán a Kocourkov 2v1.
  • Ztraceno v překladu....Ono nejde ani tak o překlad, jako o diplomatické vyjádření mezi řádky.. co a za koho nás USA tedy vůbec mají v tom, že už i jejich "diplomatický pošťák" si může otvírat hubu i na prezidenta jakéhokoliv menšího státu na světě a myslet si, že mu to všude musí projít, což jako "USA- názor" směrem k našemu prezidentu republiky skutečně smrdělo USA-ultimátem daleko víc a náš prezident Zeman se v tomto směru ohradil a použil tento příměr rovněž a nenechal si to prostě líbit !.. Na něj sice člověk může mít hodně oprávněné kritiky, ale je to konečně prezident, který se nenechá okřikovat nějakým slizkým a účelově nastrčeným kloučkem či jinými "poradci", kteří už evidentně úkolují naše politiky s.r.o. co už dávno nehájí zájmy i prospěch vlastních občanů této země a starají se akorát jen o sebe, různé pašalíky a vzájemné "kuloární dohody s jinými"...V tomto ohledu byl tedy i ten "ruský překlad" naprosto v pořádku a vyrovnaný s ohledem na to mezinárodní rozeštvávání všech a všeho po celém světě..co dělají i jiní "partneři" a různé "nezávislé, sdělovací a hlavně pravdivé prostředky"...
  • Nám to včera ve zprávách vyjasnil.Se nechce věřit že toto sedí na Hradě a zastává to funkci.Samozřejmě tady si přihřívá polívečku zprávař demagog z ruska.Plantáním nesmyslů.A kdo jiný než Tiscali hned za tepla přifičel aby blbost rozplácnul.Nikdo naprosto nikdo z běžných zpravodajských servrů by tomu nevěnoval sebemenší pozornost ....
  • Potvrdilo se že když vám Putinem ovládaná Ruská TV popřeje dobrý den
    tak se musíte utíkat přesvědčit zda náhodou není noc.

    i proto by Zeman neměl jezdit do Ruska protože tamní propaganda z toho udělá
    pořad český prezident na rozdíl od EU Putinovu politiku podporuje.
    Uctění památky Sovětských vojáků bude až na druhé koleji.
    • jak znam tohoto génia von se ztroubí a možná bude sranda,když prohlédneš zaznam tv z korunovačních klenotů,aby ještě nedal v mauzoleu Ijičovi teplou šálu.Teda k tomu zaznamu ja bych též Čt neměl rád kdyby mi točila po ranu když jdu z baru.
  • Vzhledem k rusofilnímu okolí našeho hradního burlaka maj asi dobré zprávy z první ruky,na druhou stranu pouze národ abstinentů na Kavkaze dokáže správně pochopit tohoto génia.
    Cenzore prosím poníženě,neškrtej mi to, ja neřek nic sprostýho

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit