Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jednička byla prostě výborná a už dlouhá léta se k ní čas od času vrátím, dvojka byla tragédie a doteď lituji toho, že jsem si tu originálku vůbec kupoval, o DLC ani nemluvě. Takže pokud chtějí do Mafie 3 něco "otisknout", tak ať je to prosím vyníkající kvalita a hratelnost prvního dílu.
  • sleepless
    Ze studia nam zatim neodpovedel nikdo, protoze studio za sebe ani hovorit nemuze. Za nej hovori vydavatel, odkud taky neprisla zatim zadna odpoved. Jestli neco vime osobne, tak jsou to stejny jedna pani povidala informace, jako jsou uvedeny v textu, potazmo informace, ktere nelze uvest ale stejne vsichni vi, jak to je. Ze se jedna o CZ studio v tomhle pripade nic neznamena, kdyz je to soucast zahr. spolecnosti. Kdyz muzeme, tak se zeptame, ale odpoved prichazi malokdy, pokud se to tyka zahranicni firmy. Jinak se aktivitam CZ tymu, logicky spis tech nezavislych venujeme docela dost viz podcasty apod. Mam tam specialne pro tebe psat, ze jsme se ptali a neprisla zadna odpoved? Bude ti to stacit ke klidu na dusi? :)
  • Pan_Klobouk
    Nebud na ne tak prisnej ;) opisovaci "novinarina" je zaklad "novinariny". Tady Gamesaci by urcite mohli do Brna zavolat, ale tam by jim rekli jen "no comment". Nebo by jim i neco rekli, ale nesmelo by se to pustit dal. Nebo sami Gamesaci i neco vedi, ale nemuzou to pustit dal. Proto vsichni zustavaji jen u "jedna pani povidala" a veskery vyjadreni jsou ve smyslu, mozna, pry, asi, rika se...

    Pockej si na ofiko vyjadreni, prestoze je vsem jasny, ze na Mafii III se dela, bude az pro novy konzole a s GTA V vypomaha kdo muze, vcetne Brnaku, kterym zase s Mafii II pomahali Bioshockari. Je to jedna velka stastna rodina. :)
  • M2 dohrana za asi 7h30min na nejtezsi obtiznost. EPIC FAIL *11* *11* M3 ani nechcu videt.
  • A proc ne? A kdyby nahodou se nechteli vubec bavit a nic rict, tak by se do novinky aspon napsalo, 2K Czech tuto zpravu nijak nechtelo komentovat. Aspon by bylo videt nejaky osobni nasazeni, protoze tohle uz je fakt trapny. Rikaj si herni novinari, a pritom by tohle prepisovani uk a us novinek zastal i google translator ;)
  • Už vidím ako niekto z 2K czech hovorí Poláčkovy o plánoch na rok 2012...
  • Ta "herni novinarina" me fakt dostava. Vy tady prepisujete novinky z VG247, jako ze mozna neco a jedna pani povidala. Pritom se to tyka ceskyho vyvojarskyho studia. To jako nemuzete do 2K Czech aspon zavolat, nebo poptat se, co je na tom pravdy? Nez "jen" opisete novinku z anglickyho webu? Co takhle do ty "novinariny" dostat trochu te "novinariny" ;)
  • No proste o proti jednicne byl ale spatnej;)
  • Herni doba vic nez slusna?Promin ale tech 900kc co jsem za tu hru dal bylo uplne vyhozenych za tech 8hodin hrani:D:((
  • Pribeh rozhodne nebyl totalne spatnej. Proc jako? Spis byl takovej normalni.
  • Jediny co bylo dobry na dvojce byla hratelnost ale jak šmajdal rika pribeh byl totalne spatnej a co jeste me vadilo 8 hodn herni doba no coment!!!
  • zipp
    Jedníčka byla super, ale ani dvojka nebyla špatná přbeh fajn, grafika dle mě nádherná, akce prumerna a herni doba vic nez slusna. Jen ty proklety dlc... ja bych to zakazal :-).
  • Co bezkonkurenčního bylo na příběhu dvojky? Zrovna ten mě snad zklamal nejvíc. (i když se to skvěle udělané filmové scény snažily nějak ututlat)
  • yuri337
    Mafie 3 ? 5ti hodinové singleplayer demo za litr + 20 DLC balíků vracející uměle vytrhané kusy z originální hry? Z toho minimálně 2 DLC vyjdou v den vydání.. ne díky.
  • Mě osobně se teda líbila jednička i dvojka. Oboje měli úžasný příběh (bezkonkurenční). Jen mě u dvojky trochu mrzela "Jízda".
  • Vzhledem k tom ze Mafie 2 byla o proti prvnimu dilu totalne zpackana tak ani nevim asi chci tu trojku:))
  • XorxoxTalarius
    To jsou mi veci toto *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit