Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    (hratelnost A + horší design) < (hratelnost A + lepší design)
  • smejki
    Petře, koukni kolik to schytalo plusek. Příště asi bude vhodné tam přilepit: "2KCZ ani celý 2K moloch na dotazy ohledně povahy tlachů nijak nereagují". Hop, šlus, hned je to novinařina. Nebo ne, boh vie, čtenáři povijou, jak to na ně působí.
  • XorxoxTalarius
    Mne by jenom zajimalo kde porad vsichni berou ze DLC balicky uz meli byt rovnou ve hre :) Vis neco o vyvoji her? Ne :)
    Tak se vrat k tematu a nedelej ze sebe skot domaci. :)
  • ales.smutny
    Tak já si zahraju na Solid Snakea, jdu někde vyhrabat papírovou krabicí, s ní to určitě vyjde! ;)
  • Omlouvám se za svůj předchozí příspěvek. Jsem negramotnej debílek a tohle je bohužel úroveň mého vyjadřování.
  • To není pravda. Předkládaný obraz Mafia II byl rozhodně odlišný. Jak tato hra opravdu vypadá se veřejnost začala dovídat až začátkem srpna 2010, a že tehdy měla Elizabeth i Denby co dělat, aby ukočírovali oficiální 2K fórum..."F" slovíčkem se nešetřil natolik, že za něj dokonce jednu chvíli ani nedávali infrakce, protože jim bylo jasné, že by museli zabanovat tři čtvrtiny registrovaných návštěvníků.
  • Vrook
    Ti co tu whinujou ohledně mafie 2.. Vývojáři celou dobu dopředu řikali, že hra bude vypadat takhle. Míň sandboxově atd. Pokud jste sledovali dev blogy a různý interviews, museli jste to vědět a hru jste si neměli kupovat. Pokud ne, váš problém.. Hlavně přestaňte brečet..
  • CrocoRay
    V čem to byla taková tragédie? Příběh zhruba na stejné úrovni, přestřelky fajn (zvlášť při zapnutém physx, kde to mělo atmosféru, když se Vito kryl a všude lítaly třísky, omítka a střepy), jízdní model taky, hrdinové charismatičtí jako v prvním díle, plus technologicky vyspělejší (což je samozřejmost). Na jedničku ale vzpomínám s nostalgií a pokud bych měl napsat v čem je lepší, tak uvedu těchto pár bodů:
    1.) herní doba
    2.) soundtrack
    3.) možná ta atmosféra, kde hra dobře dokázala navodit (tady udělal svojí úlohu už i ten zmíněný soundtrack a celkově to audiovizuální zpracování) tíživou či odlehčenou atmosféru (podle situace)
    4.) přídavné bonusy jako jízda a extrémní jízda

    Přesto ale nemůžu říct, že dvojka byla vyloženě špatná.
    Pro mě:
    Mafia - 10/10
    Mafia II - 9/10
  • Tak! :)
  • Illusion Engine je velice mocný nástroj (škoda, že jsou na něm vidět stopy násilného urychlení vývoje). Pochybuji že by jej 2KCzech chtěli využít jenom pro jednu hru. A protože budou pomalu ohlášeny nové konzole, tak bych celkem i čekal, že "něco" s ním ještě 2KCzech pohánět budou. Jestli Mafii III nebo simulátor pěstování trávy, to je prozatím ve hvězdách.

    A když jsme u toho, mám tady taky jednu neověřenou zprávu, týká se Mafie II - viz http://www.youtube.com/watch?v=KPUOU-V1MRQ
  • Souhlasím, Mafia 1 - EPIC.

    Mafia 2 - skvělá hra která mě moc bavila, ta krátká herní doba ale fakt neomluvitelná...

    NJN tak už to dnes je, všude jen nevyužitý potenciál nebo jen odfláknuté rychlokvašky :)

    Přijde mi že "player" je dnes na prvním místě asi jen u Indie tvůrců :)

    Už mě přestalo bavit se i na cokoliv těšit :)
  • Já nevím, co všem na Mafii 2 vadí? Mě bavila, až teda na jednu misi s objížděním benzínek. A jestli vám chyběly v základu DLC? A ke které hře v dnešní době nejsou, dokonce i v den vydání?
  • Jenže ta herní novinařina by neměla byt ve formě zavolaní. Ale meli by se jim tam tajne proplížit a zahrat si napřiklad na Chameleona.

    Prostě dělat investigativní žurnalistiku a po těch informacích patrat a ne jen čekat na prohlašení :)

    Hned bych nasadil něaké odposlechy :D:D:D
  • sleepless
    Kdyz je k tomu prilezitost, ma to smysl a je to v nasich moznostech, tak to delame a nejenom v podcastu (projdi si web). Dokonce i pres to, ze zajem (ctenost) o podobne clanky a rozhovory je mizivy, az na vyjimky typu Arma a Mafia. A jestli ti podcast neprijde jako zdroj informaci, to je tvoje vec. Nicmene, neni rozdil mezi pripravou otazek do scenare a na interview. Jenom v tom, ze vysledek je jiny. A nezlob se, kvuli tvym modrym ocim informaci o Mafii nevynecham, i kdyz je od ciziho zdroje.
  • CrocoRay
    Nevidíte to nějak moc skepticky? Jednička byla skvělá a dvojka také měla co nabídnout, a i když šla projet za 7 hodin, skvěle jsem se u ní bavil, dohrál ji už dvakrát a někdy si ji dám potřetí. No zatím mě hodina hraní vyšla na 62 korun a 50 haléřů *4* což se dá. Trojku nesoudím, protože o ní zatím nic moc nevíme a zatím můžu jenom říct, že ten přístup, kde vydají oříznutou hru a pak vydávají DLC (někdy i v době vydání se základním titulem), se mi vůbec nelíbí. Přesto ale zatím nebudu říkat, že mi hra nebude moc co nabídnout.

    btw: a to já si zase myslím, že sport nebo si někam zajet autem je stokrát lepší než sedět u pivka v zakouřené hospodě.
  • jestli pujde mafie 3 ve slepejich 2 dilu tak amen s nama
  • *1* nebo treba ten zachod pouzit jak to ze hlavni hrdina nikdy nepotreboval s*at??
  • Mafie 2 má oproti Skyrimu jednu dost podstatnou výhodu ovlivňující hratelnost a tou je koupelna se záchodem v každém bytě! Ve trojce snad budeme moct zavítat i na veřejné záchody.
  • Hlavni zdroj informaci by mel byt ale z webu, ne z poslouchani podcastu. Je hezke, ze zvete vyvojare do podcastu, ale taky byste meli treba psat rozhovory, reportaze, clanky primo na web, to je pro me "novinarina", ne jen povidat si v podcastu. A jo, verim, ze nejenom me by takova iniciativa prisla lepsi, nez opisovani novinky tajneho zdroje, ktery ma VG247, a cesky web nic ;)
  • Mafie byla výborná. Druhý díl byl dobrý a od třetího dílu nic nečekám, protože mi nejspíš ani nebude mít co nabídnout (kromě zmiňovaných DLC typu nové auto, nové hadry a to vše za nepatřičnou cenu).
    A navíc, odmítám platit za hry, kde je 10/- hodinový singlplayer a žádný mulťák. Mafie 2 dohraná za 7-8 hodin, pořizovací cena 1000 Kč, takže za hodinu hraní jsem zaplatil 125 Kč. Díky, ale to ty prachy radši utratím za kredit na uložišti, kde si hru stáhnu za pár šupů, nebo si zajdu s kámošema na pivko, což je podstatně lepší než hrát na PC nějakou chujovinu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit