Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Take-Two Interactive hlavně vlastní jak 2k tak Rockstar... Takže o externích studiích nejde moc mluvit...
  • Ringwraith
    "Ad hominem" se používá, když neexistuje žádný pořádný protiargument. O tom jsem se tady na Games.cz přesvědčil mnohokrát.

    Ale také s ním musím nesouhlasit.
    Kolem Mafie 2 byly obrovské očekávání spousty hráčů - a jak vidno, tak je hra nevyplnila.
    A tyto očekávání musela někde vzniknout...
  • preco bol pribeh v dvojke zly?

    a)neskutocne chaoticky pribeh a bordel v charakteroch
    b)neskutocne rozkuskovany dej

    a)-dodnes si pamatam pauliho,morrela,dona sallieriho,z dvojky si nepamatam ani jedno meno,ani len kamosa hl.hrdinu....ked priratam NESKUTOCNE chaoticky pribeh,ked kazdu chvilu sme kamarati s niekym inym a stale niekto iny nas chce dostat....mis mas.
    b)-co mi islo neskutocne na nervy,a to bola rozkuskovanost deja.neustale o 2tyzdne neskor,o mesiac neskor,o mesiac neskor....

    avsak mesto bolo uzasne,skoda,ze pribeh a vsetko okolo toho bolo jednoducho nedokoncene.kazdemu musi byt jasne,ze z vazenie mal ujst vito,a nie ten holohlavy saso z dlc,ktoreho meno si samozrejme tiez vdaka uzasnemu bordelu nepamatam...
  • studna261
    Filmečky v Mafii 1 byly dokonalé na tu dobu, takže se nedivim.
  • studna261
    To video je docela zajímavý, ale vypadá to jen jako souboj o popelnici.
  • Neviem čo máte proti Mafii 2. Náhodou tam boli aj záchody...
  • tyjo já většinou hrál MAF2 tak jako polehoučku , kochám se po městě , šipka ukazuje jeď tam , jasně , hele támhle stojí zaparkovanej super bourák du to vomrknout , co je támhle v tom baráku za obchod , hahá jedu tudy aď je to delší cesta , jedu podle předpisů ze srandy ... atak , kukačkově , v klidu ... singleplayer mi zabral asi 16 h *8*
  • To bych vubec netvrdil. Myslim že na to 2K jde chytře. Prostě každé studio je machr na něco. Animace v GTA nikdy nebyli zázrakem. Myslim že GTA V bude chtít byt více dospělou a filmovou hru a na to jsou 2KCZech jedni z nejlepších. Především mají vlastní Monitor Capturing:)

    To co je na té zpravě nejvice potěšující není to že se v česku děla na velké značce. Ale to že se panové z Brna mohou něco od Rockstaru naučit a poté to zužitkovat.

    Problémem Mafie II nebylo vubec to že by to byla špatná hra. Jejím problémem bylo dva roky před vydaním vychvalovaní co ta hra vše bude mít. Nakonec zustali jen střípky a to se u hry která měla překovanat legendarní první díl neodpouští. Ostatně podobně muže dopadnout i Diablo III. Mafie II je po technické strance naprosto luxusní kousek :)

    Ono přece jen ten trailer na GTA V byl hodně detailní že by se i v tomhle promítlo 2k Czech??

    Rozhodně do vydaní GTA V je ještě plno času a do Mafiie 3 ještě vice :)
  • Ale no tak, technika "ad hominem" není potřeba. Názorem Vrooka je, že propagace hry Mafia II byla v souladu s finálním produktem, který si nakonec mohl zahrát.

    Osobně s takovým názorem nesouhlasím, ale není důvod Vrooka urážet.
  • Vrook - jsi tupec. *10*
  • Vrook
    >2012
    >stěžovat si, že se za hry a DLC platí
  • Nikdo, jsem moder. Nemluvím o LS3D, ale o Illusion Engine, který si vyvíjela firma Illusion Softworks a který byl nakonec použit v Mafii II. Oficiální vývojářské nástroje k tomuto enginu jsem nikdy neviděl. Mně musí stačit PSpad a Gibbed Illusion Tools od Ricka.

    Vývojáři z nedostatku času nemohli implementovat nejednu zajímavou myšlenku. Co třeba náhodné okradení hráčova avatara NPC postavou na ulici? Zkoušel jsem,je to celkem zábavné (pochopitelně se taková událost nestává každých pět minut).
  • Tak tohle by me zajimalo, kdo vam ty pohadky ohledne LS3D a jejich uzasnych nastroju tlaci do hlavy *1*
  • Nevidim na tom nic wau. Externi studia se bezne najimaji pro animace a cutsceny a nebyli by to prvni cesi, co se podileji na vyvoji znamych titulu. Spis co mne zarazi, ze evidentne nemaji vlastni praci, tak berou outsourcing....
  • Ono kdyz se hra vyviji x let a pak vydaji obsah dohrany za jedno delsi odpoledne, nacez okamzite prodavaji DLC pridavky je neco shnileho ve state Ceskem, ale to jsem kapanek odbocil, hlavne ze sis tech par hodin uzil :-)))
  • Dane?
  • No podle Ip Mana bych te tipoval že by jsi jim dal spíše nabídku která se neodmíta :D

    Na neoficialní zpravy prece neplatí embargo. :)
  • Vrook
    Nevim jak ty, ale já měl jasnou představu, jak bude hra vypadat, a ta se potvrdila, když jsem pak hru hrál. To že maj lidi potřebu porovnávat chápu, ale já si jasně pamatuju, jak v dev blozích řikali, že hra bude hodně odlišná. A byla, mě to ale nepřekvapilo a užil jsem si jí..
  • Spletl jsi si vyvojarske studio. Mafii 3 nedelaji v Bioware. *3*
  • Chtějí to udělat co nejrychleji, to je jasný no.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit