Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Phillios191
    Souhlas
  • the_pps
    Pravda, dohrání 2jky nebyl problém. S trochou nadsázky by se dalo říct že závody v Mafii mi zabraly polovinu herní doby Mafie II *1* .
  • Vrook
    Podle mě očekvánání vznikla jednoduše na přirovnání k prvnímu dílu Mafie. A já samozřejmě netvrdím, že je dvojka stejně dobrá jako jednička (která nasadila samozřejmě hodně vysokou laťku). Změnil se ale celkovej systém hraní ve dvojce a když se odporstim od přirovnávání, tak mám prostě jasno, že mě hra bavila.
  • co mi vadilo na mafii 2 byla grafika v dálce *1*
  • Phillios191
    MAFII III beru jedině, pokud na ní má podíl Vávra !!! Vávra je bůh her !
  • Malleth
    V Red Deadu používají stejnou technologii a funguje to tam ještě o dost líp
  • smejki
    dynamická kinematika postav v GTA4 je geniální. neodladěná, nedokonalá, ale furt blíž realitě než cokoliv jiného, co jsem kdy kde viděl.
  • Pořád to vypadá líp, než ty předskriptované pády v Mafiích. Ragdoll má kupodivu GTA4 celkem obstojný.
  • No ve 4 dilu je použita myslim Euphoria ta se stara o kolize panačku a asi i animace ale prece jen je to spise takovej hadrovej panak.
  • smejki
    taky by mě to zajímalo.
  • smejki
    co se v DLC k Mafii2 vrátilo? nevlastním je, tak nevím.
  • Jeste Blizzard tam taky jim dost zalezi na hracich;) Sice tituly vydavaj az 3-4 roky po oznameni ale co vdyt prave diky tomu sou od nich ty hry tak dobry..:))) a co se tyce DLC tak ty taky uplne nenavidim:)) prave proto mam rad Blizzard kterej je do dnes vernej jenom datadiskum:))
  • CrocoRay
    Na takovéhle kochání se mi tam právě chyběla ta jízda *9* To je pro mě asi nejzávažnější mínus, ačkoliv mě jinak hra náramně bavila.
  • Co je špatného na animacích GTA4?
  • B.o.b
    XorxoxTalarius :
    Ale, je to pravda.
  • Grifus
    Ona to taky neni zadna nahoda ze je nas mnoho, kterym porad lezi v zaludku co 2K s mafii udelalo.
  • FeebeEWN
    proč? vždyť má naprostou pravdu... pokud se podíváš na nějaké videa z dob, kdy se na ní stále pracovalo, tak spousta misí v původní hře chybí a jsou tam přidány až v podobě DLC. Navíc ty dlc jsou dost úlet :/
  • XorxoxTalarius
    Dalsi takovej ... boha ... to se mi dycky chce vrazdit kdyz tohle ctu ...
  • Grifus
    Jestli planuji Mafii III ve stylu dvojky, tj. kdy vyskrtali pulky hry (nucenym "brzkym" vydanim?) a nasledne cast tech veci vratili jako DLC, tak at ji snad radeji nevydavaji...
  • Grifus
    Tak ale na ty mel velky vliv Vavra, ktery tam davno neni...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit