Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bojuj *1*
  • hoho. Já bojuji proti zdejším pokrytcům, kteří hejtují např. grafiku Falloutu a následně nějaký izometrický, nezávislý sranec tady omlouvají.
  • Zrzzek
    I když mě tahle hra nikterak nezjímá, hodnocení 7/10 asi bude kompromis. Pro 75% tak 4-5/10, pro dalších 25% 9-10/10... Je to boj...
  • EU IV, Skyrim (cokoliv od Beth na konzolích), Fallout 2, Dragon Age, KOTORy... mají taky hnusnou grafiku a přitom jsou to kultovky. Pokud se ti vizuál hry nelíbí, nehraj ji, odsuzuj ji, ale nečekej, že ostatním přijde tvůj názor relevantní.

    ***

    Přijde mi úsměvné bojovat (trolovat?) proti hře, která tě nezajímá a nechceš ji hrát.
  • Ciselne hodnoceni opet stupidni. 7 tady na games bohuzel dostava kdejaky odpad a tato hra si rozhodne zaslouzi vic.
  • Mohli ten obraz priblizit jeste vic. Vzdyt takhle se to prece hraje s kamerou metr od podlahy.
    /facepalm
  • http://foto.games.tiscali.cz/age-of-decadence-9532/562976

    Grafika neni hnusná jo? Ona je hnusná i na rok 2004. V té době např. výcházel Riddick na PC, takže se laskavě vzpamatuje a nebudťe poděláni pokrytci.
  • Pochybuju, že to kromě recenzenta bude hrát ještě nekdo jiný z redakce. Tohle je na ně moc málo hip...
  • "Jsem zvedav kdo bude za rok hovorit o tehle hre, 95% lidi si nevzpomene ani jak se to jmenovalo. Kuci budou sedet ve fight klubu a rikat..vis co, takovata hnusna hra, bylo to něco rimskyho..jak se kua jmenovalo.."

    Citace flashe to vystihuje úplně s přehledem. Jinak pro Dela, proč se pořád oháníš Metacritic, co tak chlapče uhrovitý nějaký ten argument?
  • Morraw
    Hmm mě teda grafika nepřijde hnusná. Rozhodně bych to nezahrnulk do hodnocení. Chápu že v exploračních RPG je skvělá grafika plus, ale tady to asi tak důležité nebude.
    Kdysi jsem zkoušel demo a zalíbilo se mi to. Potěšující je pro mě fakt, že hra je kratší, takže budu mít čas ji aspoň jednou dohrát.
    Inquisitora taky dělali 10let a jaká to byla pecka. Samozřejmě pro minoritní skupinu lidí, ale jestli je pro někoho grafika u rpg důležitá..
  • Proboha proc radsi neudelali radsi grafiku 2d nez tohle:(..jinak hra nevypadazle ake ta grafika je otresna...to by slo hrat i na androidu.
  • Ne dele. ja povazuju za kvalitni hru treba Elite:Dangerous nebo treba Wasteland 2. myslim ze ani jedna nema nic spolecneho s tvojim prirovnanim her ktere povazuju za kvalitni. Vis, ono poznat dobrou hru se neomezuje jen na AAA produkci, ale to ty ktery se omezuje jen na jeden sektor her nikdy nepochopi.
  • Supr. tak to ma FAllout 4 hodnocení 4/10 jistý...
  • Dobře vypadá oboje. Dead state je na GOGu teď slevněný na 10 USD - už ho stahuju. Díky za tip.
  • Trollíci se strefujou vždycky do toho, co je zrovna v kursu. Před časem do Dark Souls, teď do Zaklínače 3 atd. Skyrim frčí od vydání kontinuálně, takže se do něj trollíci strefujou už čtyři roky. Bral bych to spíš jako pochvalu pro Skyrim. Myslím, že až vyjde Fallout 4, přestanou se trollíci chytat Zaklínače a přeorientují se na Fallout. Skyrim se ale bude zřejmě skloňovat nadále.
  • del0
    Meta AoD 82/8.2
    Meta Skyrim 94/8.0

    Ale jinak je to sra*ka, protože to povědděl flashík, odborník na kvalitní RPG. Typicky hloupé myšlení člověka, co si myslí, že všechno, co je AAA, má to vyšší náklady, více prodejů a hraje to víc lidí, tak je to automaticky lepší a vše ostatní je sra*ka.. *7*
  • Já jsem z toho pravě nadšenej. Člověk se může hned o začátku rychle specializovat a dělat spoustu věcí podle toho, než čekat na dalších pár levelu, aby ta postava konečně začala vypadat nějak zajímavě.
    Líbí se mi, že jste ocenil psaní ve hře, je to určitě jedna z nejlépe napsaných her od PS:T a že jste aspoň hrál 2 druhy postav. Většina recenzí jen napíše, že boj je moc těžkej a tak hráli za merchanta.
  • vtipky bokem, jelikož tohle je hra pro užší komunitu lidí, dovolím si dat do pozornosti i dalši kvalitní rpg, i když trochu staršího data: Dead State a Legends of Eisenwald. Možna se nekdo inspiruje.
  • vaclav.pechacek
    No tam byl právě ten problém, že hra od začátku moc bodů nenabízí :) Já bych si býval milerád dal do meče ty body dva, jenže mi zbylo právě pět skillpointů, které stačí jen na přechod 1->2. No a dýka má s mečem synergii, za každý bod v ní se vylepšuje i meč. Tak jsem si řekl, že si to nebudu syslit. Samozřejmě že jakmile člověk začne plnit questy a má bodů na rozdávání, tak se situace zjednodušuje. Jde jen o to, že opravdu málokterá hra vás tak nemilosrdně potrestá prostě jenom za špatné naťukání bodíků hned na začátku hry.
  • Rozumím.
    Nechci vás urážet, ale když jste nějakou logickou úvahou dospěl (správně) k závěru, že je dobré mít 4-5 bodů v bloku, ale potom jste zároveň dal 1 bod do meče a 1 bod do dýky,samozřemě hned umřel a napsal, že hra je od začátku brutální, prostě mě to připadá jako názor člověka, co tomu o tom moc neví. Tak to asi nebude, protože pak píšete, že už to dál bylo v pohodě (tak to taky má být).

    Zmiňuju to jako výtku proto, že si stačí přečíst v podstatě jakoukoliv recenzi na internetu od profesionální publikace a je tam úplně to samé. Jako kdyby všichni slyšeli, že hra je moc těžká a potom to tak rovnou brali. Stačí si přece přečíst popis u skillu, když si dáte do něj 1 bod, je tam něco jako "většinou trefíte vrata od stodoly". Jestli jste se dostal dál a zvednul skilly na nějakou normální úroveň (jak hra umožňuje už od naprostého začátku), tak jste určitě zjistil, že boj je docela snadný až na pár vyjímek.
    Já s tím osobně žádný problém neměl, hrál jsem to za dagger+dodge a pak ještě axe+dodge a snažně jsem jen hledal, koho bych ještě mohl podřezat abych měl vyšší bodycount.To je taky docela unikátní věc, že hra v dialogu nabídne zastrašování podle bodycountu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit