Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    " Graficky sice vypadá strašně..."

    Hanobení Indie her. Je to přeci umělecký záměr, vizuální styl apod. To se přeci říká u podobných her. Zejména Pixel her. Nebo pixelARTU (asi opravu umění jako prase, když to je přímo v názvu)
    *3*

    A ty nejvíce hnusné se schovají pod pojem: Stylizace a je to jako plus *15*
  • Je tam hlavní příběhová linie, kterou dostanou všichni. Potom má každá frakce svoje příběhy. Když člověk hru dokončí v hlavní linii, je konec a napíše se, co se stalo s otatníma lidma a guildama. Průběh hry je takový, že hráč volně prochazí města - HUBy a když splní hlavní quest otevře se další. Mezi městy se dá cestovat, ale zajímavé je, že cesta trvá týdny (realisticky) a tedy když člověk město opustí, všechny události se odehrají bez něj a dostane slide jak to všechno dopadlo. Tím se ovlivní další příběh. Je to super, protože si třeba můžete vybrat, že vám to vyhovuje, nebo loadnout a zkusit to změnit.
  • Pěkná recenze, je tam několik nepřesností:
    - výběr odpovědí jen podle skillchecku není tak snadný, protože různé skillchecky mají různé výsledky, nejde jen o to "uspět" v dialogu, ale taky dosáhnout kýženého cíle/nenechat se osrat - např. při vstupu do Palace Quarter v Maadoranu dostane PC možnost koupit amulet a přes dialog lze pěkně skillchekem snížit cenu. Výsledej je naprosto suboptimální. Má to i pokračování. Je tedy nutno dialogy číst.

    - co se týče boje, vůbec nechápu jak někdo může pořád umírat v prvním souboji, zvlášť když pan recenzent tvrdí, že si dal všechny staty do těch bojových. To jste si dal po jednom bodu do throwing, bows,crossbows, axe, block a dodge? Nebo co jako? Já tomu vůbec nerozumím. Tuhle stížnost na boj čtu ve všech recenzích, že recenzent umřel 20x při prvním souboji.
    Stačí přece vybrat 1 skill na zbraň a 1 na obranu a jde to úplně samo. Podívejte se na Steam, kde měl machr přes 300 killů a neměl ani obraný skill (!!!)

    Souhlas, že hra je hnusná, jako prdel, taky to Vault Dweller dělal nejdřív sám a po pár letech se tým rozrostl na 6, což je fakt málo, no.

    - rychlost animací lze zvýšit sliderem v menu, ikdyž sem to nikdy nepotřeboval
    - hra se dá dohrát asi za 5 minut za mluvící charakter, jde o to, udělat to jak chcete vy, ne to jen dohrát. Dohrál jsem to už 4x a ještě jsem neviděl všechny lokace, natož dosáhl konce, co bych chtěl. Je tedy trochu nepřesné napsat, že člověk se dál nedostane, pokud nenašetří body přesně na dialog. Většinou to nějak jde, jen to nebude optimální. Jinak docela dobrá recenze, lepší než od blbců na steamu co jim vadí, že nemůžou udělat všechny questy jako ve Skyrimu a ještě být drak.
  • Zrzzek
    Tahle hra na konzole nevychází...
  • nightborne
    Neval to na mě! Nikdy ti nemohli říkat majzlík!

    (nebo jak to bylo)
  • DRIZZT: Upřímně ti Age of Decadence přeju.
  • Mart9
    Graficky prý vypadá strašně *4* Být to ještě horší, tak se tomu říká stylizace.
  • Eso_Rimmer
    Ta druhá... *5* majzlík
  • nightborne
    Jo, Tupec?
  • Lukass
    Jj, lip bych to nenapsal :-)
  • všechny hry jsou si rovny, ale některé hry jsou si rovnější.
  • Eso_Rimmer
    A co moje přezdívka ze střední?
  • Lukass
    V tom uz bych se nerypal.
    Jde me o to ze cela recenze NFS se nese v duchu prumeru a znamka je 7/10, ale tady recenze hru chvali a znamka je taky stejna.
    Znamku u NFS bych tak cekal 5/10.
  • Lukyz
    Nj vlastně *7*
    Zamotal jsem Briana a trpaslíka dohromady *1*
  • a co teprve jistá nejmenovaná hra s bělovlasým chlápek se zmijíma očima? 10/10, za co?
  • Tilwaen
    Byl to Biggus Dickus *2*
  • Lukass
    Skvele RPG dostane 7/10.
    Prumerny NFS a AC Syndicate dostane taky 7/10. Recenze tak odlisny ale znamky uplne stejny.
    Jak to mam chapat?
  • fallanga
    Pěkná recenze. Hra vypadá vcelku zajímavě. Ale nedočetl jsem se jak je to s příběhem. Je tam vůbec nějaký? Nebo mě hra na začátku prostě hodí do světa a já si budu moci dělat co chci?
  • Lukyz
    Nebyl to náhodou Pius Dickus? *1*
  • nightborne
    Ano, ale neříkají mi Pius úplně pořád. Někdy uběhly měsíce, aniž by mě oslovili Pie. Takže mi před nikým Pie neříkejte. Protože mohli zapomenout. Ale Vy už o Piovi víte.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit