Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pekne. Live pozerat nebudem, vzhladom na to ze sa to odohrava o 5 rano (btw hraju v arene v ktorej hravaju svoje zapasy LA Lakers) ale VoDs si urcite pozriem. Fandim SKT1, ktori samozrejme nemozu prehrat, vzhladom na to ze maju Fakera ;)

    Pre mna ale stale ostava najlepsi eSports opening ten k 2007 EVER Starleague. Stary dobry Brood War.
    http://www.youtube.com/watch?v=unMXYC8byT4
  • Oni maju kopec i iných dobrých videií, toto je skor z tych poslabších.
    http://www.youtube.com/watch?v=gtAbmHvJlHg

    A komixi čo sharuju a fcb podaktore nemaju chybu. Marketing maju na vybornu :)
  • Tushan
    celkem cool
  • trapnejsie video som uz dlho nevidel, az tak trapne ze mi bolo trapne za tych ucinkujucich
  • SuppMastah
    Fandil jsem Fnatic, ale prohráli zaslouženě. To, co dělali Royale jsem vůbec nechápal, oni prohrávali většinu TF, hráli pasivně, ale farmili jak blázni... no a pak sejmuli xPeka s Puszem a gg, ten jejich 16letej adc je typickej LoLasiat, prostě blázen.

    U TSM mám rád Fakera, protože to, co on dokáže na midlajně neudělám já ani ve snu.

    Těším se a příští rok by se mohla hecnout eSuba.
    • Zerathus
      What? "U TSM mám rád Fakera" není Faker z SK Telecom 1? *1*
      • SuppMastah
        jojo, sry, myslel jsem SK a dal jsem TSM, tam mám zas rád OddOna. Ale TSM s bilancí 2/6 jsem zmiňovat nechtěl :D
        • SuppMastah
          gratulace SK T1 :)
          • SKT T1*
            aka South Korean Telecom Team 1
  • Tak ono je to asi dělané pro ty co tu hru hrají, ale mě to video vůbec neoslovilo.
    • Mně osobně to video absolutně nic neříká a LoL sem tam ještě hraju.
  • IWKYN
    Vzhledem k tomu, že hraju Dotu, tak se o Lol moc nezajímam, ale tohle video je fakt povedený! Připomíná mi to starej dobrej beta turnaj v SCII ;)
  • Co to je? Válka nerdů?
  • tesim se! jen me sere ze jak se do toho pred nedavnem naplno vrhli sikmooci, tak ostatni asi budou zase jen soupat nohama stejne jako ve starcraftu
    • Tady nejde vůbec o to, že jsou to Asiati. Prostě u nich je "Pro Gamer" něco jako rocková hvězda. A tomu také odpovídá nejen popularita, ale i finanční stránka. Za což si mohou dovolit kvalitní a pravidelný tréning + vybavení. Nemusejí pak řešit, jestli dneska budou o hladu a jestli levice zvýší sociální dávky.
      • Asi tak, je to mimo jine o zakladne. Pokud vite ze se necim uzivite, pak je zakladna kandidatu mrte vetsi jak u nas, a hlavne maji vetsi motivaci byt pro ;-) No a asiatu je trochu vic, takze se neni cemu divit, ze se dobre vybere "nej hrac" z velke rady ;-)
    • To třeba nechápu. V Dotě je to to samý, ale dost často vyhrávají Evropské týmy. To by mě zajímalo, čím je. Možná to je tím, že tam není taková vysoká koncentrace asiatů. Ale to je podle mě blbost, protože v Asii je to stejně jako LoLko dost populární.
      • Ono je to tym, ze v Azii Dota2 este oficialne nevysla. Teda neviem ako je to v Cine, ale v Korei napr. tento tyzden este len zacala beta..
    • Neco jako:
      good...better...great...perfect...godlike...asian kid *8*
  • alladjex
    Už jen jednou za čas se mrknu do nějaké diskuze na Games ... a utvrdím se v tom, že opravdu nemá smysl je číst. Člověk by čekal, že se třeba od lidí co tu hru hrajou dozví něco dalšího, nového, zajímavého ...
    • Zayl
      Chudáčku. Že zrovna o LoL je těch informací na netu málo.

      Tomuhle traileru chybí jen hudba z Good Times with Weapons.
    • Velmi hluboký příspěvek. A co by jsi se rád dozvěděl o LoL? Povím ti to nejdůležitější... pokud to chceš hrát, tak pober kamarády a hrajte hlavně spolu. Protože většina lidí, co to hraje jsou prostě hrozní... ne co se týče skillu (i když to někteří taky), ale lidsky - jednoduše řečeno, jsou to šmejdi. S kámošema budeš mít větší jistotu, že si nebudete svinit.

      DotA 2 je na tom podobně. A tím myslím stejně.
      • nekromant33
        je to škoda, hra dobrá, komunita příšerná...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit