Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kr.Pa
    Já jen čumím, Riot nikde nepsal, že je to anime, autoru článku to připomíná anime a hned všichni nadávají, že Riot plzní anime.

    Nádherná náhled na místní hatery všeho ...
    • Zerathus
      Pokud vim tak se Riot spojil s firmou která pracuje na Legend of Korra což je americké pseudoanime
    • Doporučuji si pročíst příspěvky níže. Žádný z nich nesvaluje vinu na nikoho. Riot v diskuzi nikdo nejmenoval.

      Místní hateři všeho? Ale prosím tě. *7*
  • MickeyMutant
    Rozklikl jsem si korejský tým a musím říct, že SK Telecom T1 sportovci vypadají fakt drsně. Zatnuté pěsti, naběhlé žíly a vražedný pohled. Jde z nich strach.
  • anime?..kde?...dyt to vypada jak scooby doo
  • Ani jedna sukýnka v anime? Není možná.
    • Ale prosím tě, kolik anime jsi viděl? Naruta, Sword Art Online, Shingeki no Kyojin a?
      • Žádný :D
      • TheGGG
        a Death note to taky viděl snad každý.
        Jinak to cos vyjmenoval zrovna mini sukýnkami nepřetéká. To radši nějaké ecchi.
        • Tak vycházel jsem z předpokladu, že někdo, kdo se staví posměšně proti sukýnkám v anime, si bude vybírat anime bez sukýnek. *3*
          • TheGGG
            každý otaku ví že nad školní uniformy prostě není
            http://wallpoper.com/images/00/40/01/23/school-uniforms_00400123.png
    • to si nechávají kluci na doma, ale garantuju ti že aspoň jeden z nich bude mít pod oblečením tanga *1*
  • ale jo, být 13ti letý uhrovitý nerd co má mžitky před očima když má uběhnout 50 metrů na autobus, taky by mi zvedlo sebevědomí být v animaci kde metám salta a střílím blesky z rukou *1*
    • tonnymontana
      jj:D taky jsem se musel smat, kdyby muj kluk celej zivot sedel u nejake hry asi bych mu prerazil pracky. je hezky jak se ten pod tebou krasne ozval:D hold deti sobe!:) ty korejske jsou zvlast osklive ve 14 jak tak koukam na ty jejich fotky:D
    • SuppMastah
      střílí blesky, protože tam každej má aspekty ze svýho nejvíc picknutýho champa. Ezreal střílí z rukou blesky, takže i on je střílí. Thresh má lucernu a to divný řetězobičokosu, takže to má ten supp z Royal
    • TheGGG
      ještě že jsi 14ti letý uhrovitý nerd, který když bydlí ve třetím patře a nejede výtah tak v přízemí postaví stan a čeká na opraváře.
      Jinak video hnus a parodie na japonské anime
      • ale animaci která mě vykresluje jako nabušenýho superhrdinu si musim udělat sám :(
        • Asharak
          Když ti to zvedne sebevědomí, proč ne *4*
  • Krásná práce *3*
  • TheGGG
    *7* Takhle zm*vit anime to už chce výkon.
    • Taky jsem chtěl podotknout, že je to uděláno spíš ve stylu západní animace.

      Hmm, a ty se orientuješ ve stylech anime? To mě celkem překvapuje.
      • TheGGG
        Proč? Já nejsme žádný všeho hater. Nadávám tu tak pořád dokola na tři věci a hned si všichni myslí že není nic co by se mi líbilo *13*. Pár desítek anime (jak těch rozsáhlých a mainstreamových, tak těch téměř neznámých) jsem viděl a anime stále sleduji.
        • Ale tak neříkal jsem přece , že jsi hater. (I když chápu, že když tě z toho pořád všichni obviňují, tak je to otrava.) Jen mě to překvapilo. *3*
          • TheGGG
            Já se ani nikomu nedivím, ale když já si nemůžu pomoct a vždycky musím nějaký článek na téma: indie hry, blizzard, PC scéna okomentovat. Plus ta moje profilovka ta je taky jak červený hadr na býka.
            • A tak to funguje i naopak. Ale tady to většinou nevidíš, protože většina hlasitých lidí v diskuzích jsou asi PC hráči.
            • TheGGG
              Co tady moc lidí nechápe je že já nepomlouvám PC jako takové (ANO sám často hraji na pc), ale spíš PC komunitu, která se chová arogantně a závistivě vůči konzolistům a když jim někdo patřičně odpoví tak se hned vztekají.
            • No jo no. Chytrá volba avataru. Tak ani se ti nedivím, Blizzard je teď stín bez duše, spousta indie her jsou hrozný a exkluzivní PC releasy jsou v poslední době vtip - slavný Rome 2: Total War zrovna vyšlo a byla to hrozná blamáž. I tak samozřejmě pro mě herní PC má cenu, ale nejsem slepej a vidím, co se děje.
    • svatá pravda
      • Normálně se o mínuska nestarám, ale teď by mě zajímalo kolik z vás co mi daly mínus viděl nějaké Anime a jestli vůbec ví co to slovo znamená (nápověda Anime není zkratka pro Animated ;)).
    • axell1990
      Nevim mě to grafickou stylizací připomíná spíš cartoon nebo ještě víc webtoon (což nemusí být nutně špatná věc ) . Takže anime bych tady dal do uvozovek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit