Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Far Cry 4

    Ti, kteří nemají ideální sestavu nebo nemají finance na hru, se mohou aspoň podívat na můj očekávaný LP z FC4 .

    https://www.youtube.com/user/RodnysCZ
  • A co na to jejdásek ?
  • Mato1987
    Ako rýchlo sa všetky hry vrátili späť na steam *15* *15* *15* Asi si žabožrúti v ubisofte uvedomili, že by spravili jeden obrovský prešľap. *1*
  • Další rádoby bombastický článek úplně k hovnu. Ale důležitá je odklikaná reklama.
  • Kdyby radsi vypnuli pochcany Uplay
    • Společně s pochcaným Steamem a nahradil by je GOG...
      • Steam nechat, Uplay, Origin, Rockstar Social Club a GFWL pryč a byl by to ráj *1*
        • Mato1987
          čo ti vadí na rockstar social club, spomedzi všetkých týchto zbytočností je social club jeden z najlepších spolu so steamom
  • Pro ty kdo si myslí, že článek je lež:
    http://forums.ubi.com/showthread.php/943852-ACU-Has-Been-Removed-From-Steam

    Ubisoft si to konečně s Valve vyříkal a jak se zdá, hra je zpět v nabídce STEAMu, s výjimkou Spojeného Království.
  • Vše tam je.. Far Cry 4 zůstalo v knihovně..
    • njn.. vis jak.. profesionalni novinarina? je to bubec novinarina? :)
  • Tento článek je lež, vše je normálně stále na Steamu!
    • Jazz
      Teď už jo, před pár minutama to vrátili zpět.
  • Když jsem si v minulosti koupil na steamu AC, po jeho spuštění se mi jen přepnul na distribuční uPlay. Jestli se to týká i těchto her, dobře, že na steamu nebudou. Kupuju hry na steam, protože nechci používat jiné 4 distribuce, takže ani nechci, aby na sebe odkazovali. Pak si pamatovat více hesel ...to už je zase komfortnější nakupovat na uloz.to (což už tak 5 let nedělám, co jedu na Steamu).
  • V životě bych digitálně nic nekoupil, chci mít v ruce pěknou krabičku s obalem a médium. Na*rat na ně...
    • Jo, já bych zase hru, hudbu a film nekupil jinak než digitálně. Kdo nenabídne, jeho smůla, ale skládat si doma někde zbytečný média, až se mi poškodí tak smůla ... mít kvůli tomu mechaniku a měnit v ní média ...ne díky, nejsem romantik a v tomto se také do minulosti nepotřebuji vracet. Jestli jsi boxfil,tak si to užij ...třeba filmy jako na Steamu zatím kupovat bohužel nejdou, tam zase pobrečím já, u her se to naštěstí už mění ve prospěch digitální distribuce.
    • Doporučuju posílat ty tvoje plky na fórum přímo do redakce telegramem, přece jenom -co kdyby se ty jedničky a nuly na tom internetu někde ztratily.... *3*
    • species
      To by me zajimalo co bys delal ty krabicaku kdyby ses treba takhle v 1 rano v sobotu rozhodl ze chces s kamosema jit hrat nejakej coop.

      Ja ti reknu co -> objednavka-> v pondeli ji prijmou, v utery poslou, prijde ve stredu(nebo spis ve ctvrtek) rano, to nejsi doma pac skola/prace takze si to vyzvednes v patek. To je tyden..... pres digi bys to mel hned :)

      Chapu ze mas rad krabice, ale nemuzes rikat ze digi distribuce nema pro spoustu lidi vyhody.
      • Dmnt jako ty samo vubec netusi, ze ted objednam, za minutu zaplatim, za 10minut mi prijde do mailu odkaz, sosnu, hraju ... a pristi tejden mi k tomu prijde krabice s plackou.
      • Hnisavec
        lol....v pondelok objednám a utorok ráno to mám doma...skor ako tebe Steam stiahne 50 GB prenajatých dát za eurodolár....nakupovanie za lacnejšie je obchádzanie pravidiel steamu a riskovanie nefunkčnosti hry alebo nejakého kradnutého ruského bazmeku.

        Alebo ešte lepšie sadnem do auta, vezmem už prejdenú hru, odrátajú mi z novej a mám to lacnejšie o polovicu ako ty dáta zo Steamu s ktorými si na po prejdení možes vytret anus a do hodiny hrám...tebe zatial akurát steamíček prebehne súkromné dáta počas toho ako sa akože každý týžden musí updejtovat *14* *3*
        • Jak obchazis pravidla? Steam vylozene dovoluje giftovani her, tak aspon nekecej *15*
          • vlastik.plaminek
            Toho ani neřeš. Být s ním v jedné místnosti tak radši zapřu, že se mi doma válí PS od jedničky po trojku a časem určitě přibude 4. Lidi by si pak mohli myslet, že jsem taky retoš.
      • Koupí hru na placce třikrát dráž než digitálně, týden na ní čeká, pak dvě hoďky hledá a instaluje patche, aby si potom celou hru užíval hučící mechaniku,- ovšem jen do doby než placku poškrábe....a ještě se tím chlubí...
        • Jiste, a hra stazena ze steamu se vubec nepatchuje ... lol.
          • species
            nepatchuje no, sosne se rovnou v aktualni verzi
            • Leda howno hosane, leda howno 80% games se totiz vubec nepatchuje pres steam, ale to blb jako ty samo nemuz etusit.
        • species
          ano, presne tak. Diky na ten oser s patchovanim jsem zapomel. Mimochodem ja uz ani nemam mechaniku doma Oo
          • myslis to uzasne patchovani přes steam které mi nedavno vymazalo celou hru z disku a musel jsem cekat tri hodiny nez se steam uracil mi ji naistalovat zpet?..nebo to jak jsem byl 14 dnu bez netu a chtěl si zahrat hru co mam v krabici a steam mi ji ani nedovolil naistalovat i když ji mam radne aktivovanou?
            nebo to uzasne instalovani her?..tuhle jsem instaloval na steamu X3:TC a rychlost downloadu zacala na 6mb/s a během minuty porad padala na 280kb? Kdybych tu hru mel v krabici tak ji za tu dobu naistaluju 30x..ale asi ne vid, proste ona ta digitalni distribuce je jen sama ruzova, polštářky, vinecko, zpev a nahe zenske:)
            • No tak je zajímavé, že ty hle problémy mají jenom hateři steamu.. že by neschopnost nebo spíš minimální uživatelská znalost?
            • To je každého problém, že nemá připojení nebo ho má mizerné. Mně se s UPC 120Mbit stahuje 50GB hra necelou hodinku a taky si nestěžuji...
            • zadnej problém na moji strane není, napred to třeba zkus..aha..ty nemas mechaniku..

              Hmm.. jo..jinak souhlas..
            • species
              sorry ja taedy fact nehodlam resit tvoje vymysleny problemy. Pokud ti steam zakazuje instalovat hry, bojim se ze bude problem na tve strane.

              Ale jeste jendou - co se dohodnout ze proste pro kazdeho je lepsi neco jinyho a jak krabice tak digi distribuce ma oboje svoje vyhody a neco je lepsi pro nekoho? Pac tak to asi je.
            • a to se radsi ani nezminuju o lidech co mají pripojeni na houby a jen smutne koukaj když ma nejaka hra 50 nebo 60gb..stahujou to tyden..
    • Hmm, tak hlavne ze ty krabicovy verze jsou tak pekny.... Plastak, manual o 3 stranach, varovani o epilepsii, a dvd. Opravdu super *3* Jo driv to stalo za to.
      • Stojí to za to i teď, když to nevlastním fyzicky tak za to nedám ani korunu...
        • Stejne to musis aktivovat na naky distribucni sluzbe, bez ktery to dvd muzes pouzit tak maximalne jako podtacek pod hrnek s cajem.
          • Hnisavec
            na konzoliach nemusíš nič online potvrdzovať....
            • presne tak, az bys sel kolem a tukal nesmysly do mobilu tak bych te tema novinama flaknul přes drzku, aby sis uvedomil ze skutecnej svet není za tim displejem ale kolem tebe:)
            • jak jsem rikal, zadna ucta k hmotnym hodnotam...me to prijde ze tihle ,,všechno online,, zastanci by nejradši chodily nahaty a obleceni měli online v mobilu, a na dotaz by ukazali co maj na sobe :p
              • Reakce na příspěvek:

                Mluvis jak stara pohlova. Ja bych ty internety zakala. Nevim co delas na internetu, bez si ven povidat s lidma a kup si noviny at mas neco v ruce;)
            • 2 Flash : Jojo driv to bylo lepsi *1* Co se vratit jeste dal? Driv se chodilo pesky, dnesni generace nema vubec zadny spojeni s prirodou, vsude jezdi auty. Zrusime antibiotika atd :) Boze to jsou zase nazory, krabicka je ti bez aktivace uplne k nicemu, tak nevim jakou ma hodnotu. Skrin mam plnou takovejhle krabicek, jen par jich mam vystaveno, ty ktery stoji za to, vetsina docela stara ;)
            • Nemusi se nahodou xbox jednou zacas nahlasit online?
            • jen ho nechte bejt, dnesni mlada generace nemá zadnou uctu k hmotnym hodnotam, vse mají online..i život..holt se s tim neda nic delat, uz to nepochopi..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit