Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wow, Shovel Knight nebol ani nominovany. Inde to vyhravalo dokonca overall hru roku, skoro vade kde som cital to bolo minimalne v Top5 overall. A tu ani nominovane na indie hru. Proste wow.
    • kostejnesmrtelny
      Tak si o tom jdi přečíst jinam, v čem je problém?
      • Nemam problem, len vyjadrujem uzas nad tym ze jedna z najlepsich hier min. roku nie je nominovana ani len v tejto kategorii.
    • Taky aby ses z toho neposral, hele. Jako by na tom záleželo.
    • Protože všichni na světě musí mít stejný názor a tady se musí psát, jak jinde.. *12*
  • Za mě Kerbal Space Program
    • VaZqeZ_EU
      ..tak to učitě mrkni na youtube kanál Scott Manley: https://www.youtube.com/user/szyzyg/videos *3*
      • Odebírám už dlouho. Dobrý kanál.
    • Zatim je to jen Beta then ever
  • VaZqeZ_EU
    Hra "Transistor" je moje volba. Nádherná grafika, atmosféra, příběh, hratelnost, hudba, inovativnost.. *14*
    ...třeba "Legend of Grimrock II" není můj šálek kávy, ale plně tu hru uznávám.
  • Dogkiller
    Nidhogg ani omylem, neměl být ani nominován. V kategorii nejošklivější hra roku by ale vyhrál.
  • TheGGG
    A cenu v kategorii "Hypster pacifist SJW wanna be intellectual" zííííískááááávááá....
    • Vůbec tomu nerozumíš protože nehraješ filosofický hry na motivy Kanta *6* *6*
      • vonTossis
        Proč se v poslední době každý chytá toho Kanta? Pochybuju, že o něm něco víš, ale je to prostě nějaké moderní.
        • Nečetl jsem, ale něco málo vím, použil jsem v nadsázce první jméno filosofa co mě napadlo.
          • vonTossis
            Ok, tak jo. Já jen, že to v poslední době vidím i na csfd každou chvíli a jelikož Kant je filosof, který nejvíce formoval mé myšlení, jsem na to trochu háklivý *1*
            • vonTossis
              velmi slušné, máš ode mě +
            • corfer
              Teda nechci říct, že svým příspěvkem nedělám úplně to samé, ale řešit to, že někdo použil Kanta k absurdní banalizaci, která navíc svůj účinek splnila, mě osobně nijak neuráží. Říkám to proto, že jsem se, pravděpodobně jako ty, s jeho dílem seznámil. Rozhodně ale nebudu dotčeného, když objevím jeho jméno v diskuzi na jakémkoliv serveru, kde se neřeší moderní filosofie. Takhle mi to přijde akorát jako pokus udělat ze sebe chytrého.
    • tobe budou spíš zajímat kategorie "mainstream brainless QTE casual"
      • TheGGG
        tak pokud ti tydle hry dávají pocit inteligence LoL lOl
        • Já ti to vysvětlím chlapče, neboj. On tím chtěl zdůraznit, že i přes Tvé velice "originální" příspěvky všichni víme, že máš v hlavě poněkud nakakáno. Proto si myslíme, že by jsi se měl raději věnovat těmto titulům, které snad budou na tvoji jednoduchost lékem. Podle mě to nepomůže, ale budiž. Muck.
          • TheGGG
            tak to bolelo od anonymka... Běž si radši přispět na glitchstarter na nějakou další yntoušskou pařbičku, která ti dá pocit nesmírné geniality.
            • TheGGG
              zase můj věrný fanda pr*el, sám otravný a arogantní troll, který ale vždy s chutí rád moralizuje. Díky ti za tvé nesmírně erudované psychologické názory, je vidět že si se v blázinci naučil i něco víc, než jen krotit svoje uchylky
              "Pár takových chudáků už sem poznal a chovali se podobně" detaily o své rodině jsi ale mohl vynechat *3*
            • del0
              Začít trollovat a pak lidi ještě někam posílat, to už není trolling, ale fakt hloupost. Jedinej, kdo by se tady měl někam posílat si ty sám a to ideálně do pr*ele. Máš asi hodně ubohý život. Tipuju nějaké zneužívání, šikana a nebo jen ošklivý káčátko s komplexama, což by vysvětlovala i ta profilovka. Pár takových chudáků už sem poznal a chovali se podobně. *15*
  • Veskoslav
    No myslím, že tady bych volil virtuální sebevraždu, kdybych měl rozhodnout, jestli War nebo LoG....Obě naprostá špica.
    • TheGGG
      můžeš aj reálnou, ale neskákej z mostu, by tě nadnášela bl*ost
    • a hrál jsi to dele než pár minut?
  • Minulý rok Indie scéna naprosto jednoznačně převálcovala AAA tituly svojí originalitou a zapáleností pro věc s kterou je možno uskutečnit spoustu skvělých nápadů na které prostě velké studia nemají odvahu aby se do nich pustili.
  • Chybí mi tu BoI: Rebirth :/
    • ringmancz
      mně taky, ale ani to nerecenzovali, takže se nedivím
  • This war of mine je skvělou odpovědí na každý rok stejné tuposti bez příběhu jako CoD
  • Chim
    Upřímně... pokud by vyhrála v této kategorii jiná hra, tak to byste mě tedy vážně... skoro se to až bojím napsat... nepěkná věc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit