Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Medzi najlepšie indie hry roku určite mal byť zaradený Valiant hearts.
    • Thorar
      To u mě vyhrálo jako adventura roku, ale rozhodne ne indie, to je špatnej vtip :-)
      • frantisek_nejezchleba
        ha! Já to z nudy dosud nedohrál. Nejdřív jsem byl nadšen, hlavně díky citlivé práci s tématem, která by ve výsledku určitě mohla být i použita ve školách. Ovšem jak obtížnost hry nestoupala a herní mechanika se neměnila, nedokázal jsem se ke hře již vrátit (dostal jsem se zhruba do poloviny).
        • Thorar
          Je to adventura, ne arkáda, nečekal bych zvyšování obtížnosti a změnu herní mechaniky, pro mě to bylo hlavně o příběhu :-) zkus to překousnout a dohrát, je to tak na 9-10h hraní a příběh za to stojí
          • já to právě měl za arkádu... U adventur jsem mlsnější. Ale dohrát to chci. Jak říkám, jediným problémem pro mě byla hratelnost.
            • sakra, zase jsem za anonyma.
    • frantisek_nejezchleba
      joke, nebo troll?
  • MikeiXX
    Shovel Knight vítěz o parník přede všema. *3*
  • Vogon
    Tady je to prašť jak uhoď, všecko naprosté pecky. Ale This War of Mine si přece jen zaslouží vyhrát, pro koncentrovaný videoherní zážitek, o který se stupidní hry snaží sebevíc přijít, aby byly co nejvíc filmové. Tak depresivní zážitek jako This War of Mine nedokáže žádný film ani kniha zprostředkovat. Ukradl jsem starým lidem zásoby, bez kterých beztak zemřeli a jsem na to pyšný!
  • Grimrock si zaslouzi vyhrat v hlavni ankete, hra roku.
    Ale to uz ma predplaceny MMO kopirka Dragon Age, bohuzel.
    • Keyz
      Protože volí čtenáři tak to spíše nevyhraje. Když většina hraje to co jede v hlavním proudu. Také tam je nejvíce publika a masáž ze strany PR. Když se zeptáš na ulici zda znají nějaký Grimrock, tak se asi nesetkáš s úspěchem. U DA:I budeš mít větší šanci...
      I přes kvalitu Grimrocku a mnoho divných chyb u DA.I
    • Taky doufam, ze Grimrock 2 vyhraje hru roku :)
  • Mopped
    Tady bylo jedno, jestli vyhraje Grimrock nebo This war of mine. Obě hry jsou naprosto úžasné a zaslouží si každý cent, co sem za ně dal.
    • Keyz
      Navíc kvalitou klidně aspirují na hru roku vůbec.
      Nejsou tam zásadní chyby, vypadá to super na menší rozpočet a hraje se to také skvěle. Nejsou také hloupé jako většina velký her s epickým příběhem...
  • WalkingWad
    Na druhém místě je u mě Banished :)
    • Tilwaen
      Moc se těším, až se kolem Banished pořádně rozjede moderská scéna *4* Základní hra je výborná, ale postupem času jí dochází dech; to by mohly mody změnit.
      • kostejnesmrtelny
        Tyjo, mě to tak hrozně láká (miluju stavěčky), ale odevšud slýchám hrozný věci o AI osadníků, zejména pozdější fázi hry to prý úplně ruinuje *9*
        • Tilwaen
          Je pravda, že pokud se rozrosteš tak, že máš třeba tři, čtyři centra, AI není moc brilantní a klidně posílá dělníky za prací na druhou stranu mapy; tam se rozhodnou, že mají hlad/je jim zima/cokoliv, jdou zase zpět domů přes celou mapu - domů už ale nedojdou, protože na příčinu jejich návratu zemřou. A když nezemřou, nestihnou většinou nic udělat, než se rozhodnou jít zpět. Většinou ale když už jsi v takové fázi hry, tak máš spoustu lidí a tolik to nevnímáš.

          Přímo s tímhle problémem se ale pojí mnohem horší věci a nevím, nakolik jsou modovatelné. Člověk musí udělat kolečko sýpka-dům, aby uspokojil hlad, na tom není nic špatného; pokud ale v sýpce dochází jídlo (než se ekonomika stabilizuje, celkem běžná věc), je človíček chycen ve smyčce: není jídlo - jdu něco dělat; jídlo se objevilo - rychle do sýpky; někdo jiný byl rychlejší a vyžral jídlo - jdu zase něco dělat; mezitím samozřejmě často chcípne hlady, zatímco jiný si láduje barák od sklepa po půdu jídlem, protože ho nemá na limitu. Stejně tak je blbost, že nelze, aby se podchlazený člověk dočasně schoval k někomu jinému do domu, on prostě musí dojít k sobě domů, i když je to nesmyslně daleko. Je potom jasné, jak takový výlet dopadne.

          I přes tohle všechno je ale ta hra zábavná a vysoce návyková a určitě bych Ti ji doporučila. Sama jsem v ní utopila spoustu hodin.
  • Dolero
    Za mě je nejlepší This War of Mine. TWoM je pro mě vlastně i nejlepší hrou roku spolu s Wolfensteinem :)
    • Sr_Lobo
      Ja myslim ze si to vystihnul takzvane za tri bludistaky:) este dodat, ze wolf mel i nejlepsi soundtrack a budu spokojen:)
      • Dolero
        Kompletní soundtrack Wolfa mám v mobilu :)
      • Jedne z opravdu mala her ze ktere jsem si poustel soundtrack
        • Sr_Lobo
          U me vede zasadne "Es gibt ein Haus in Neu-Berlin" od Wilbert Eckart & Volksmusik Stars (https://www.youtube.com/watch?v=x_artPecEaM) a potom jeste "Nowhere to Run" od Die Partei Damen (https://www.youtube.com/watch?v=3y0jbna9zTE) *5* kazdej kdo je aspon trochu odevrenej vsemoznejm muzikalnim stylum musi uznat ze Neumond Records sou kapitola sama pro sebe *14* Jedina chyba je ze ta verze co vydavaj na vinilu neni kompletni o vsechny pecky *9*
  • Okrem toho by som spomenul ešte Shadowrun: Dragonfall, The Talos Principle, Lords of Xulima, Neo Scavenger...Tento rok toho Indie scéna ponúkla naozaj dosť.
  • Kozy
    Jazzpunk!
  • Jack1947
    Tady myslím není už víc co říct, naprosto zasloužené. *3*

    O důvod víc si tuhle pecku alespon zkusit - zařazuji do programu.
    • Chim
      Zkus v případě This war of mine udělat výjimku a hru místo aby sis ji odněkud stáhl, tak si ji raději legálně kup.
      • Jack1947
        A jak? když nevlastním kreditní kartu a nemám ani bankovní účet s povolenou internetovou platbou.

        Jo no z krámu klíč... hele možná někdy jo... možná.
        • GlaDOS
          Nechej si poslat debetku nebo si aktivuj internetové platby? Nevidím důvod, proč obě dvě věci nemít, když už máš účet. Nebo si kup Paysafecard.
          • Jack1947
            Nemám ani účet... *7* asi jsem se prve zle vyjádřil. Nemá smysl řešit... třeba bych i koupil no (třeba).

            Pro trotla dole ano občanku mám. Hnisavce plienky mi nemění nikdo protože netrpím na prostatu.
            Tímto bych diskuzi radši utl. Navíc by mne ta hra ani nemusela bavit no. Koupit si můžu klíč přeci vždycky. *4*
        • Popros maminku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit