Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Toto měl vyhrát Titanfall 2, skvělá akční hra a trochu pozornosti zasluhuje...
  • flash789
    nemate toho Lukase Grygara poustet do redakce, pak se stane takovejhle trapas...
    • janchor
      Pláčeš na špatným hrobě, já v naší dlouhý redakční debatě lobboval za Dishonored.
      • flash789
        Tak v tom pripade to musel byt sotek:)
  • Kozy
    Za sebe bych dal Uncharted ale tak proti gustu..
    • TheGGG
      žádný proti gustu, s tímto přístupem a neustálým ustupováním a poklonkováním může za chvíli ve všech kategoriích vyhrát nějaká artová indie plošinovka...
      to nám ten rok 2017 pěkně začíná, s takovýmto redakčním přešlapem...
      • Kozy
        A třeba je ten Owlboy fakt tak dobrej, nevim, nehral jsem ještě.
        • TheGGG
          ale prdlačky, to není žádná akční hra, pokud chce redakce tlačit tyto artové blbiny, má si na to udělat pět kategorií, ale toto prostě není AKČNÍ hra roku... to prostě bez debaty a tolerance....
  • smajdal
    Tímhle jste se v mých očích dostali na stejnou úroveň sranda webů jako je Eurogamer.cz nebo Bonusweb. S tímhle běžte někam... Neberte si to osobně, ale jelikož se váš mizernej vkus a názory na hry tolik liší s tím mým, jaký má pak smysl sem chodit a čerpat jakékoliv relevantní informace, a diskuze se znuděnými toxickými individui mě nikdy netáhli...

    U Owlboye jsem trpěl, tak nudnou plošinovku jsem už dlouho nehrál, měl vyhrát Doom nebo Watch Dogs2.
    • watch dogs neni art ani indie :D
    • Doom byl hodnocen v jiné kategorii: střílečky
      a Watchdogs si rozhodně nezaslouží vyhrát, tak dobré to není.

      Nej akční hra roku je rozhodně Uncharted 4, jediný problém je, že to je hra pouze pro PS4 a tak většina lidí neví, jak je to dobré... (A pak jsou lidi, co jí opovrhují jenom z principu, že to je na konzole only)
      • smajdal
        Ty dvě hry jsem jen ta plácl, protože mě bavily, stejně jako třeba i Dishonored 2, Deus Ex nebo i Hitman. Uncharted taky ujde, ale osobně jsem ho nehrál...dokonce jsem si užil i Quantum Break a hodně nový Mirrors Edge.
      • TheGGG
        sice retro arenové fps z principu nesnáším, ale pořád by byla lepší volba shadow warrior 2, než toto... nebo se trochu pozornosti mohlo dostat i titanfallu 2...
      • flash789
        Ja konzoli mam a Uncharted opovrhuju i tak, takze si vytvor dalsi kategorii :)
        • TheGGG
          to protože si jeliman...
          • flash789
            Uncharted je kvalitni serie, plno lidem se to libi, nic proti..me se ale nelibi, co nadelas.
            • TheGGG
              to ale neznamená, že je na to třeba další kategorie... + jeliman bylo slušné slovo, to jsem se krotil, neb dnes mě nejvíc nas*ala redakce...
        • Xbox ? :-P

          Nedivím se že jím opovrhujete, když si jej na vašem Xboxu nemůžete zahrát :D
          • flash789
            Jo xbox mam, ale mam i ps4...povidam, vytvor si dalsi kategorii a nediskutuj :)
            • ^ však do závorky napsal (sarkasmus), takže jsi to měl pochopit jako vtip :-P
            • TheGGG
              on ale nemluvil o games....
            • flash789
              nejlepsi akcni hra je owlboy, pitomce:)
              (sarkasmus)
            • asi to pro vás bude šok, ale Uncharted 4 vyhrává na různých webech a v mnoha různých časopisech tituly za "nejlepší hru roku" (nejčastějšími vítězi hry roku je právě Overwatch a Uncharted!!), "nejlepší akční hru" a "nejlepší hru na konzole"
      • Veskoslav
        To je jako pravidlo, že hra může být a vyhrát jenom jednu kategorii či co?
        • Určitě. Konzolboys jsou tímhle známí, že si rádi různý pravidla tvoří, aby se vše hodilo do krámu a ještě to cpou ostatním. Mě osobně přijde úsměvný, že může být nejlepší akční hra roku něco, co je primárně tunel a kde je akce (jejíž míra je naprosto slabý odvar v porovnání třeba s tím Doomem) jen zdržováním od cutscén.
        • ano
  • Nj, tak zaradime to k Smutneho recenzi na Rome 2 TW, kde dal v dobe vydani 9/10; na Dobrovskeho obhajovani No Man Sky, kdyz pravil, ze vyvojari vlastne dodrzeli svuj slib; no a dalsim excesum, co tato redakce cas od casu udela. Fajn, odskrtnuto, jede se dal, tesim se, co bude priste...
  • Když už Owlboy vyhrál akční hru roku, tak by mohl být aspoň ten Gamesplay, kde by se trochu osvětlilo proč. Taky mám pocit, že tu jde kvalita spíš směrem dolů(a to nejen kvůli tomu, že by mě nějak pohoršily výsledky ankety hry roku, sto lidí sto chutí). Dřív jsem měl za to, že ten pád tu prorokují jen trollové, ale poslední dobou...

    OT
    Proč se Games vysmívá ostatním webům, kvůli tomu, že chrlí novinky o HRÁCH ve velkém, aby obhájily své opožděné články (které mají stejnou informační hodnotu, asi jako bleskovky). Ale to že se tu píše o tom, jak si dělá PewDiePie pr*el z kreténů nikomu nevadí?
  • zaradiť hru do nejakého žánru je ťažké, kedže sa môžu žánre prelínať. Trebárs na hitmana by sa hodilo označenie aj adventúra alebo stealth, ale ťažko povedať či sa bude tento rok vyhlasovať najlepšia stealth hra, takže so zaradením medzi akčné hry nemám problém.
    Samozrejme vyhlásiť za víťaza nejaký owlboj v konkurencii silných trojáčkových kvalitných titulov je na pováženie
  • Já chápu, co jste tím chtěli říct, ale proč to nepojmenovat "akční adventura", aby jste se vyhnuli hejtu.

    Ve světě je to pak nejčastěji Action/Adventure a nejčastější vítězové jsou pak logicky Uncharted, který jasně vede, pak bodují Last Guardian a Dishonored.
    • sloučení akčních her a adventur dohromady je hloupost. Nic to, ale nemění na faktu, že nějaká plošinovka vyhrála kategorii "akční hra roku" je fakt na střelení!

      A jinak Uncharted 4 jasné král roku 2016 v akčních hrách.
      • Hloupost to samozřejmě není. RPG a akční hry jsou sloučeny v nový žánr už 20 let. Není důvod, proč by to nemělo fungovat i u adventur. Navíc Uncharted není zase tolik akční jako typicky čistokrevný akční hry...
  • herni pisalkovia(teda, profesionalni kritici :D) sa zas ukazali..
  • Ako poslednou dobou mam pocit, ze games presli na styl "novinariny" ala novinky.cz - proste vyvolat flame a zaplnit diskusne forum (ktorym sice navonok pohrdaju, ale vlastne im asi vcelku vyhovuje) za kazdu cenu. Z tych nominovanych by som za akcnu oznacil len Uncharted, inak na ostatne teda sedia uplne ine zanre (ale pravda v kazdej nejaka akcia je - ale to je aj napr v Heartstone a asi len malokto by to za akcnu hru oznacil).
    • Veskoslav
      Jenom čekám, kdy tu začně psát Mánert z iDnes *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit