Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já Owlboi hrála a líbilo se mi protože to melo roztomilou grafiku se zviratky. Hitman nehraju protoze pak v noci neusnu. Navic hry ktere hrat muzu mi vybira tata. Kdo nezná Owlboi, muze se podivat na Youtube na video, ale musí umet anglicky (to ja umim).:-)
  • Tak dnes sa redakcii podarilo na*rať ale uplne všetkych. Tieto ich ankety su dobre iba na vyvolavanie hadok, v každom pripade, čitať tieto komentare je kolačik ku kave, decka hadajte sa, redakcia sa dobre bavi ... BTW nerobili sa taketo plošinovky v 90tych rokoch, jaj dnes je to PIXEL ART *2*
  • Paul_cz
    Dishonored 2 i Hitman jsou masterpieces co vychází jednou za několik let a upřímně bych to teda dal oběma.
  • Smutný a Homola: Hlasujeme pro Overwatch.
    Poláček: To je málo kontroverzní. Kdo nebude hlasovat pro Owlboye, nedostane měsíc článek. Hafinky haf!
    Grygar: Owlboy není dost feministická hra a nemá žádnej filozofickej přesah. Hra o nočních ptácích si vysloveně říká o společenskou kritiku patriarchátu a jeho decimujícím vlivu na západní svět.
    Ostatní: Owlboy, šéfe.
  • Samozřejmě. Dle fanatického nicku se dá poznat spousty věcí, navíc když máš potřebu psát o nějakých fanboys Uncharted, kteří tady ani nejsou, jenom tu lidi v klidu napsali, že by volili Uncharted. Takže jsi jen PC troska, co má potřebu místo svého názoru sdělit nic neříkající fráze, že je nejlepší ignorovat fanboys konzolové hry. Nejsi ty Del0 náhodou? Tahle debilita by k tobě dost seděla... O argumentech se vůbec nebav, jelikož jsi do diskuze žádná nepřinesl krom trollingu k Uncharted. Sbohem a šáteček trotle...
  • A to si poznal podle nicku? Wow, ty seš fakt dobrej. Ty si takovej ten typ, co dokáže podle barvy trička dokonale uhádnout osobnost člověka, prostě internetovej chytráček. Takovej ten typ, jehož ego, arogance a primitivismus silně převyšuje jeho soudnost, slušnost a schopnost argumentovat. Podle svojí vlastní logiky si se jménem haha jen zhulená troska, co z nudy trolluje. Dobrou chuť, pane rád *** do vlastních úst.
  • člověk s nickem pcn1 nemůže mít zkreslený názor na Uncharted 4, takže by měl raději držet hubu a šoupat nohama. Prášek nepotřebuji, jsem v klidu :) Já zase nejsem nějaký fanboy Uncharted, ale z těch akčních her byla nejlepší.
  • Jak jsem řekl, co člověk, to názor. Tuhle jednoduchou logiku může nepochopit a ignorovat snad jen někdo, kdo se jmenuje tak debilně jako haha a ještě k tomu si myslí, že hodnocení na Meta a nějaké GOTY něco znamenají.

    Btw, vem si něco na tu prasklou žilku.
  • tak je to nejvíce oceněná hra loňska, takže ji ignorují jenom ti, co nemají možnost jí hrát a jmenují se nějak debilně jako pcn1.

    Games.cz je asi první web na světě kde Owlboy porazil v sekci akční hra/adventura Uncharted 4.

    To si zaslouží nějakou cenu, ne?
  • Zrovna u této ankety by mě zajímalo, jak kdo hlasoval. Jen tak pro info by jste to mohli sem hodit.. L. Grygar tedy Dishonored 2 a dál? Otázka je, jestli se můžete vlastně pouštět do her roku, když půl redakce vlastně ty hry ani nehrála...
  • Hmm, je vidět, že co člověk to názor. Btw, Uncharted fanboys doporučuji ignorovat...
  • flash789
    Tak v tom pripade to musel byt sotek:)
  • Nej akční hra roku rozhodně není Uncharted 4.
  • ^ však do závorky napsal (sarkasmus), takže jsi to měl pochopit jako vtip :-P
  • Hloupost to samozřejmě není. RPG a akční hry jsou sloučeny v nový žánr už 20 let. Není důvod, proč by to nemělo fungovat i u adventur. Navíc Uncharted není zase tolik akční jako typicky čistokrevný akční hry...
  • janchor
    Pláčeš na špatným hrobě, já v naší dlouhý redakční debatě lobboval za Dishonored.
  • Kozy
    Přesně tak, hele a ani tu Numeneru nehraj, radši si ji jenom přečti. Ty jseš fakt vocas.
  • Okolo PC šla moje přítelkyně, která pořádně ani nerozumí hrám (kromě The Sims a NHL), a po prohlédnutí článku se taky smála "nejlepší akční hře" ... asi tak
  • Určitě. Konzolboys jsou tímhle známí, že si rádi různý pravidla tvoří, aby se vše hodilo do krámu a ještě to cpou ostatním. Mě osobně přijde úsměvný, že může být nejlepší akční hra roku něco, co je primárně tunel a kde je akce (jejíž míra je naprosto slabý odvar v porovnání třeba s tím Doomem) jen zdržováním od cutscén.
  • no jo, troll Drizzt si musí zaplakat, že nemůže Uncharted upirátit na PC. Chudák.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit