Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ano
  • samé pokračování, nic nového, originálního, zajímavého. Uncharted 4: -5 bodů za PS4 exkluzivitu, takže se dostáváme na celkové skore 2/10. Tento filmeček ani nemusím hrát, stačí si těch 10 hodin pustit na youtube. Až už vyjde Numenera nebo Kingdom Come.
  • ja se na ty chalupare rad kouknu
  • Dominator666
    Vyprsknul jsem čaj...
  • TheGGG
    Well, then can we at least pull up here and get some dinner? 'Cause I like to be wined and dined after I've been... FU*KED!
  • TheGGG
    on ale nemluvil o games....
  • TheGGG
    to ale neznamená, že je na to třeba další kategorie... + jeliman bylo slušné slovo, to jsem se krotil, neb dnes mě nejvíc nas*ala redakce...
  • ringmancz
    http://i3.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/001/221/588/f9e.gif
  • flash789
    To nevadi ze to je nuda. Z pohledu herniho novinare to je pecka, je to rychle dohrany, poskytne to velmi rychlou kulturni odezvu, dotycny se citi umelecky obohacen, naprosta win win nirvana. *3*
  • houmrhoumr
    souhlas. Jedina moje vytka: cekal sem na konci fight s hlavnim zaporakem a ono nic *1* *1* *1*
  • smajdal
    Ty dvě hry jsem jen ta plácl, protože mě bavily, stejně jako třeba i Dishonored 2, Deus Ex nebo i Hitman. Uncharted taky ujde, ale osobně jsem ho nehrál...dokonce jsem si užil i Quantum Break a hodně nový Mirrors Edge.
  • flash789
    nejlepsi akcni hra je owlboy, pitomce:)
    (sarkasmus)
  • Tak já nevim, to vyšla ještě nějaká hra s názvem Owlboy? Protože ta, co jsem hrál já byla větší nuda, než sledovat sedmkrát po sobě ten samej díl Chalupářů.
  • bukrr
    To všichni v diskuzích hráli všechny nominované hry, že se jim nezdají výsledky? *1*
  • asi to pro vás bude šok, ale Uncharted 4 vyhrává na různých webech a v mnoha různých časopisech tituly za "nejlepší hru roku" (nejčastějšími vítězi hry roku je právě Overwatch a Uncharted!!), "nejlepší akční hru" a "nejlepší hru na konzole"
  • uroven jak eurogamer, ale radi si robia srandu z inych webov
  • Mart9
    Děkuju za tuhle volbu *2* Diskusi si vychutnám zítra k snídani.
  • flash789
    Uncharted je kvalitni serie, plno lidem se to libi, nic proti..me se ale nelibi, co nadelas.
  • flash789
    Jo xbox mam, ale mam i ps4...povidam, vytvor si dalsi kategorii a nediskutuj :)
  • TheGGG
    Toto měl vyhrát Titanfall 2, skvělá akční hra a trochu pozornosti zasluhuje...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit