Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • faktem je, ze dneska na vysokou muze uplne kazdy a to i kdyz je z uplne z chude rodiny, jednoduse pujde pracovat a do skoly se pujde podivat jednou za dva tydny, bude umet uplne ale uplne hovvno a stejne tu skolu udela, coz je vazne suuuper. A v dnesnim systemu jako nemuzes z vrcholu sletet na dno??? Uplne v pohode a nejhorsi, ze ne jen z vrcholu, ale predevsim ze stredni tridy, ktera pomalu zanika a z nasi spolecnosti se stava stredoveka. A taky si myslim ze nejde tak jestli neco umis, ale o to jaky mas ramena.
  • teším se na multák
  • Nikdo nic neměl a tak nikdo nikomu nezáviděl :-)
  • Bohemia Interactive je pre mna ceske DICE... nemam strach ze by to ******* ako codemaster. Uz sa tesim na novu Armu3 !
  • Super . Tak se nakonec tech kompletnich operaci ci Goty dvojky dockam . Cena dolu nejde tak snad potesi Score ci Level...
  • hroznej žvást
  • takze to ze by se prubojnejsi, vzdelanejsi, inteligentejsi meli lip je spatne? lepsi je kdyz se chytry a perspektivni mlady clovek nedostane na skolu, protoze jeho tata nekde nekdy neco rekl, nebo protoze jeho deda pochazel z nevhodneho statu/etnika .. me teda pripada spravedlivejsi system kdy kdyz makas, umis -> mas se lip, nez system kdy se ze dne na den, i kdyz makas, muzes stat z reditele popelarem bez tveho zavineni .. a o protekci a znamostech to bylo tehdy stejne jako ted ..
  • To jo. Všichni se měli špatně. A propaganda pochopitelně hlásala, že na západu se mají ještě hůř a že aktuální stav může nějaký imperialistický diktátor. Kdyby se vláda u nás chovala jako komunisti, tenhle příspěvek by velmi rychle zmizel a následně by patrně zmizela i tvá maličkost.
  • Mozek
    Třeba vykreslit 164Km čtverčních velkou mapu na kterou se dá jít v reálnem čase kamkoliv? At už pěšky, vozidlem, tankem, či letadlem...?
  • jde o zpusob zivota, me ten kapitalistickej teda nevyhovuje, klidne si kric neco o lenosti, neschopnosti, tuposti, ale stim se clovek rodi a osud / nahoda (ja vim je to naprostej opak, ale ve vysledku to same jesli to ze prijdes na mizinu byla nahoda, nebo osud) proste existuje. Za komunistu ten svet byl aspon vyrovnanej.
  • ja chci hlavne editor, v nem jsem v prvni operaci stravil mnohonasobne vice casu nez v kampani a single misich, kampam ne doopravdy vubec nezajima a musim dodat, ze se me ten pribeh vubec nelibi, zase nejaky specialni jednotky a lonewolf
  • co to umi?
  • Nechapu ty, co porad krici "Amerika=zlo". Kdy tu vubec bylo to vase dobro? Za komancu snad? Jestli si myslite, ze v dnesnim svete je vse na cernem a bilem, tak to bezte zpatky k babicce poslouchat pohadky. Probudte se do reality. Zde neexistuje ani dobro, ani zlo, ale mocensky boje.
  • Mě se taky nelíbí velet nějaké speciální jednotce.Radši bych byl uplně obyčejný pěšák
  • Nevím. Přijde mi , že válka by a priori neměla být zábavná, tak proč z toho dělat hru. Takový MMO simulátor, kdy spolu s comrades z guildy sedíte několik hodin v zákopech a chatujete a nebo VoIPujete o tom, kde splašíte cigarety +5 na accuracy a doufáte, že zákop je dost hluboký, protože dělostřelecká palba znějící z repráků vám mrzačí okení tabulky, jak blízko vašeho virtuálního já dopadá. Kruci, to by nebylo tak špatné?
  • To je přece IN
  • zase budeme velet parte blbych AI , sa pritom neda poriadne sustredit na hru... nech je velitel AI ako to bolo na zaciatku v prvom ofp...
  • Zase budeme na válečném tažení za největší teroristy světa?
  • no uvidime ten engine už fakt byl dedeček(byl už opf) chce to dát jinej .jen doufám že to nebudou jen male upravy ale porádná generálka
  • A můžeš mi prosím poslat zdroje, z kterých tohle všecho víš? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit