Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže budou možná i ponorky? :)
    Já doufám, že konečně s tím enginem hnou a AI bude umět konečně řídit apod.
  • Drom
    hlavne ze ty jsi sam jako obcan CR soucasti NATO
  • Když jsou tihle podle tebe zlo, tak kdo ztělesňuje dobro?? Zase jeden, co dělí svět na dobro a zlo.... *7* *7* *7*
  • ucho
    protože ti si na vojáčky hrají nejvíc...? stejně tak mají dostatek techniky?
  • Proč zase musíme hrát za takové zlo jako je Amerika a Nato ? *4*
  • bombaaaaaaa...kdy to vyjde?
  • Já kyanid... Zkoušel jsem ARMU II to asi hoďku u známýho a docela to bylo nudný... První mise docela šla,ale pak přišla mise, kde jsem měl někoho najít s tím, že on se přemisťoval mezi několika body... Krajina docela pěkná... Jenom nechápu proč se tam nic nedělo... Střet jsem našel jeden a to bylo vše... Nechci nějaký super- akce, ale něco co tě bude motivovat to hrát.... Jo a absence interiéru většiny domů ve městech? To pak naprosto kazí dojem v urbanizovaných oblastech...
  • nema smysl delat pripadny downgrade na dx9 protoze karty co nemaji aspon dx10 stejne nemaji potrebnej vykon ani na armu2, to radsi at je to nativni dx10/11
  • A prasatko na novy HW. Trosku me stve ze se zase bude zacina za SpecFor. Tohle byl jeden z duvodu ktery mne odradil od Arma2 kdy z vas hra hned v prvni misi udelala velitel aniz by vas nechala otrkat.
  • Spades
    Min DX10 ? Nevyplati se jim delat to rovnou na DX11, s pripadnym downgradem na DX9 pro karty co nepodporujou DX11 ?
  • Vypadá to na Merkavu, že?
  • Stixxy
    Fuj, FN 2000 ošklivá to zbraň *1*
  • "AMD Athlon Phenom X4" - To je dobrý procesor! *1*

    Zrovna jsem si chtěl dokoupit datadisky ke dvojce. No nic, počkám na trojku.
  • lepší optimalizace enginu by neuškodila, ArmA2 je peklo
  • N.j., vlastne mas pravdu. Fakt ale je, ze i zo vsetkymi tymi negativami je to stale jedinecna hra od ktorej som sa nedokazal odtrhnut. Je to komplexna, otvorena a prepracovana PC exclusivna hra, podobne ako napr Stalker serie. A podobne ako u nich je i tady engine a spracovanie prilis odvazne na male budget studio... a mozno i trochu velke susto. Ale i vdaka tomu dava hra onen prijemny pocit old school prepracovanych PC-only hier a nie konzoloveho portu. Navyse ma dobru podporu, neustale patche i datadisky po dlhu dobu. Pravda ale je ze uz by som opravdu nerad cakal dalsi +rok po vydani nez mozem Armu 3 dohrat, bolo by to ako na drzovku. *10*
  • hele tak stiny, problemy s geometrii a pod jsou detaily, alespon ve stinu opravdovych problemu army ... plus podle scrennu z buh vi jake pre-verze hry bych jeste neresil
  • Tak je asi zbytečné spekulovat nyní, když hra má vyjít déle jak za rok.
    Každopádně počkám si samozřejmě na recenze. Hru budu kupovat tak jako tak, jenže buď při vydání nebo o rok později (opatchovanou).
    Armu 1 jsem koupil ihned, chyba, načekal jsem se než to šlapalo jak asi původně mělo. Armu 2 až nedávno, vyladěnou krásně, nestěžuji si. *3*
  • ps:
    Staci se podivat ne tenhle screen - http://tinyurl.com/6alznz6
    At uz ty cerny fleky na vojacich, nebo "visici" silnic u budovy ve vzduchu mne teda moc nepresvedcuji o jejich zmenenych pristupech. Tech veci je na tech screenech mnohem vic. :P A to jsou zatim jen screeny!
  • A jen bokem - ono se staci podivat na screeny tech vojaku - cerny fleky ve stinu, vypaleny lightmapy do zvlastni textury, obcas cerny flek od shadowlodu (vetsina modaru asi bude vedet o cem mluvi) = velky stream dat, dlouhy cas na vyvoj a zapoleni se starym pouzivanim geometrii - tohle zadne nove enginy nepouzivaji. Chtit od nich, aby pouzivali novejsi a optimalizovanejsi kolize per poly, nebo dokonce generovani geometrii, to by musel byt doslova zazrak (tim nechci rict, ze se nedeji)... Nemluve o optimalizovane tesalaci terenu, diky ktere blbne hlavne AI pri hledani cesty - aspon to tak bylo v pripade Army 2. A to je jen zlomek toho, jak je ten engine a jejich metody zastaraly.
    A uz toho necham *3*
  • Mně se námět velmi zamlouvá. Autoři si nejspíš cvakli dobrého vína a válela se přitom před nimi nějaká knížka od T.Clancyho :-)

    Jen by mě zajímalo, na čem to chtějí rozjet, když doposud zřejmě jen málokdo využil potenciálu enginu z Army 2

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit