Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jasne. A veris, ze ja na to veril i v pripade Army 1 a Army 2, kdyz jsem drzel originalku v ruce? Asi tak....
    Tim nerikam, ze bych jim to nepral. Jasne ze jim preji uspech. Ale situace se opakovala jiz dvakrat. A stejny to bude u Army 3 - dobry screeny, jinak vsechno pri starym. Zlepseni ano, ale dobu nedozenou. Aspon co si o tom myslim ja. Do obchodu uz nikdy kvuli nim nepujdu. To stejny na stemu.
  • oka .. oprava "BI ma u spousty fanousku negativni povest) .. ja jsem fanousek (nikoliv zaslepeny fanboy, jen objektivni fanda) .. resp. abych byl presny jsem spis fanousek OFP :CWC a chtel bych byt fanousek Army
  • i have the happiest boner right now *1*
  • Jenze BIS se nikdy nesnazilo ziskat dobrou povest u hracu, ale jen u svych fanousku - tim lze cely jejich pristup vystihnout. Ze recykluji? Vzdy budou. Ti lidi zatim nemaji na to, aby vytvorili dobrou hru, pripadne jiny herni koncept - mozna budou navzdy jen recyklovat veci z army.
  • Věřím že tentokrát se již opravdu poučili a vydají plně doladěný produkt. *3*
  • nojo BI ma u spousty hracu hodne negativni povest, zvlast po Arme II, kdy uz je opakovane chyby tezsi prehlizet .. a diky prakticky nulove konkurenci na tomto poli to pak zvlast zamrzi .. takze je na nich jak se s tim poperou a jestli ziskaji duveru hracu .. anebo by nebylo od veci kdyby se jine studio vykaslalo na mainstream a pustilo se do podobneho projektu (coz se ale nestane) ... a uplne nejlepsi by bylo z toho co maji nechat tak modely a fonty a udelat to od nuly (coz se taky nestane) :) nezbyva nez doufat, ze to bude tentokrat poctivejsi prace
  • osobne sa mi viac lubila téma regionálneho konfliktu,ako ,,svetová vojna,, ale aj tak sa tesim
    co dodat,snad len prajem co najmenej bugov,dúfam ze sa poucili
  • Jj... Hlavne ze bude pre vydanim produktu nasledovat pulrocni kampan "nevydame, dokud produkt neodladime", stejne jako v pripade army 2. Spanel se za to zase osobne nekolikrat v interwiev zaruci a lidi budou kupovat jak vztekli. Sranda je, ze i v patchi 1.1 jsem nemohl dohrat prvni misi - tim nerikam ze vsichni. Kdyz tam maji tak zavazny bugy, meli by misto picovin vymyslet reseni jak z toho ven a ne co tam dat navic... Pak at se nedivi, ze maji na steamu tolik nasranych lidi a petici za vraceni penez - nez vydali asi treti patch.
    Taky doufam, ze to budou oddalovat a oddalovat jako armu2 - puvodne mela byt 2008 pro PC a konzole, holt to dopadlo v 2010 na pc a s kvantem bugu - germani je asi radi mit nebudou za tu test verzi. Nejlepsi na tom je, ze podobny to bylo v pripade i Army 1 *1* Da se tomu clanku verit? :DDD Ale co si budem nalhavat - lidi pod naporem PRkecu na to zapomenou :P

    Physx maji mimochodem uz ve VBS asi dva roky...
  • Hlavně, když tam zakomponují nějakou slušnou fyziku a nebude to v prvních verzích bugfest. Jinak ten nápad s konfliktem v blízké budoucnosti se mi líbí, alespoň si vyzkoušíme zbraně a techniku, která se teprve testuje. BTW: Není jeden z těch tanků Merkava?
  • Napadlo mě to samý, už to bude 8 let co je mimo. Navíc mi jako fandovi do letectví a vojenství vadilo, že ho ve hrách vydávali ta bitevní stroj, když je přitom spíš lehčí konstrukce s průzkumným zaměřením. Taky měl nahradi OH-58 a podobně.
  • smejki
    asi bouchnu šampus *1*
  • Vypadá to nádherně, ale s tím co spapá ArmaA 2 radši nechci vidět ty hw nároky.
  • Super. Akorát si už hold budu muset koupit novej komp.
  • Pojem beta omlouvá všechny nedostatky:) takže na pořád.
  • Prosím, tu animaci rukou při řízení už konečně spravte. Arma je realistická a všechno, ale tohle ten dojem naprosto sráží. Je to jako upéci chutný, výborný dort a polít ho worčestrovkou.
  • Striiiiiiiiiiiiiiik!

    BTW> neni ten Comanche trochu mimo? Ja mel za to ze to zrusili...
  • Pete.palis
    prosím, prosím, ať se vyvarují těch předešlých chyb *2*
  • Mahcake
    Vypadá to suprově, jenom mi trochu vadí ta vybledlost, samozřejmě nechci aby to vypadalo jak omalovánky, ale trochu víc saturace by nezabilo.
  • OT:
    Do kdy bude Games.cz betou ? *2* *1*
  • "A k tabuli půjde Buchta" *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit