Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Počkám si na druhý opravný patch, zatím je hra dost kostrbatá.
  • na eurogameru vyšla recenze, která hru chválí a v závěru konstatuje, že ve hře nejsou barevní lidé a proto ji nemůže doporučit. od čtenářů v diskusi to autor recenze dost schytává.
  • Veskoslav
    Po 13 hodinách:
    1. Jeden šílený glitch a to, že mi "umřel" kůň a nejde přivolat. Jediné řešení je koupit si nového. Ukradený kůň nejde přivolat:)
    2. 3 pády hry.
    3. Propady FPS při začátcích hovorů až na 15 fps.
    4. Děsivě pitomé otevírání zámků (nakonec se to dá, ale člověk si připadá jak železářství, když musí nosit tolik paklíčů).

    Jinak hra samotná je skutečně pecka:) Zrovna jsem "přepadl" tábor banditů. Nejprve jsem jim otrávil víno, takže 2 z 6 umřeli na otravu ve spánku, další dva jsem zardousil ve spánku, jeden utekl a velitel umřel na otravu jeden a "vyčerpáním":) Módem bych ideálně řešit skript na sbíraní bylin, to mě neskutečně štve a je to trochu zbytečnost. Jinak je fajn, že spousta úkolů má více řešení a člověk musí přemýšlet, zdali se mu daná situace vyplatí řešit krádeží, mírným slovem nebo dokonce zabitím.
    • Nacitani dialogu je prece dan za to, ze nemluvis s preddefinovanym panakem, ale s obyvatelem ekosystemu, kterej dynamicky reaguje na to, co se kolem nej deje a aby si situaci vyhodnotil a aktualizoval, musi si ji nacist z kolektivniho vedomi a to neni malej obsah dat. Jinde to nedajdes a pridana hodnota za ty mikroloadingy rozhodne stoji.

      Jedina podivnost je saving. Absolutne chapu designerskej uhel pohledu a argumentaci, ale fakticky to haze nejvetsi klacky pod nohy tem, co system ukladani nechteji a priory zneuzivat. Opakovani hernich useku ve hre plny mikromanagementu a na ohromny rozloze otevrenyho sveta je zkratka absolutne zbytecny tlaceni na pilu. DRM analogie je tu myslim na miste. Nejvic prekazi poctive kupujicim a pirati si ji pro svoje ucely stejne jednou nevyhnutelne prolomi.

      Blby je, ze ja si Prijd Kralovstni Tve chci zahrat na konzoli a tam se asi opakovanymu hrani urcitych casti nevyhnu (narozdil od jiz zmodovane PC verze). Kdyz budu potrebovat hru vypnout, tak ji vypnu a jestlize se ulozeni bude opakovane vytvaret treba i pul hodiny pred samotnym vypnutim, tak to budu mit fakt desnou chut, pri kazdym zapnutim hry opakovat jiz odehrany useky. Jako by jeden sledoval serial, s tim, ze pred kazdym novym dilem musi povinne shlednout pulhodinu z dilu minuleho.

      Papezeni papezstejsi nez je zdravo, pane Vavro! Uz se tesim, az si za mesic/dva/tri zahraju.
      • "Nacitani dialogu je prece dan za to, ze nemluvis s preddefinovanym panakem, ale s obyvatelem ekosystemu, kterej dynamicky reaguje na to, co se kolem nej deje a aby si situaci vyhodnotil a aktualizoval, musi si ji nacist z kolektivniho vedomi a to neni malej obsah dat. Jinde to nedajdes a pridana hodnota za ty mikroloadingy rozhodne stoji."


        Uvidíš sám, že je to jako v každé hře. Sice ne tak mrtvé jako v Zaklínači 3, kde ani Marigold nereaguje na vývoj události, ale v globále jsou to zase panáci. Ten loading vidíš hned ve Skalici v prologu u prvního questu, tam nemají co vyhodnocovat.
        • Jakoze je v ty dobe system kolektivniho vedomi vypnutej? Pochybuju.
          • ty jsi přišel z budoucnosti?
        • To bude obycajne nacitavanie textur.
          • taky si to myslím, ta hra má celkově obecně velký problém se streamingem textur. Opravdu nechápu, kde je chyba, nejsem na tohle expert, vždycky jsem v tomhle považoval cryengine za top, navíc ta hra rozhodně nemá žádné 4K textury, takže ani tohle nemůže být omluva. Zrovna při historickém RPG, bych právě nejvíce na grafice ocenil kvalitní textury.
  • Save systém by měli vylepšit. Lidi nebaví dělat několikrát tu samou věc. Uložit si to kdy chci. To by tam měli dát.
    • Tak si stáhni mod a je to ne?
      • Jack1947
        Jde o princip a co lidi na konzolích ty si tam mod vložej ?
        • To je lesk a bída konzolí, hlavně že to mohli hrát o den dřív :) Ale že mají uzavřenou platformu to jim nevadí, takže vlastně jsou spokojený.
          • Jack1947
            Naopak s PS4/X01 se ten rozdíl pomalu stírá ( viz neoficiální OS a emulátor PS2 her) ted je jen otázka na sony jak moc budou chtít povolit v budoucnu uzdu a udělat konzoli zranitelnou *3*
  • Tak jestli vazne Jack napise recenzi, bude to to nejhorsi, co KC prinese...a vubec bych se nedivil, kdyby cteni tehle recenze nahradilo waterboarding.
  • Co furt bulíte, si na savy stáhněte mód.
  • Po 30 hodinách se ta hardcore obtížnost začne propadat do casulni a je z toho poměrně triviální hra.
    • ucho
      jo, lidi si na foru stezuji, ze boje jsou pak moc jednoduchy a at s tim koukaji neco udelat.
    • tak to kazdopadne, jak se panacek naleveluje a posbira perky, vetsina tech drobnych klacku pod nohy temer prestane existovat

      na druhou stranu, je to docela adekvatni ty casovy investici 30 hodin

      nicmene nejakej balanc v patchich jeste ocekavam, pokud nakonec pridaj i ty dlouhy klacky, pak tuplem
  • Tak ja nevim, ma tady snad jeste nekdo divnej pocit, ze by mohl Jack byt KKT...? Neco ukradne, pak stravi desitky hodin hranim neceho, na co jenom peachuje...a takovy rozumny hoch to doted byl uz na prvni pohled...vzdyt jenom tech slovnich rebusu, co tady vytvoril - a ted to takhle zkazi :(
    • Jack1947
      Pitchoval jsem na každou hru vždy a všude... ten hoch byl jen tvůj domělý pocit.
      • *Patchoval
        • Jack1947
          Pi(č)choval ne patchoval nejsem žádnej kodér nebo nějakej co se tím zabejvá.
    • ucho
      cože, on sem Jack ještě chodí? no zní to jako on.
    • Tomu pocitu co mas se rika bolest v zadku. *3*
  • Mám odehráno 50h. Celou dobu si libuju jak skvěle je tady udělanej kůň, jak se sním dá vylést všude dokonce i běhat ostružinama. Jak nádherně se přelejzaj ploty a překážky. Jak málo bugů v tý hře je (narozdíl od jinejch).

    No a pak příjdu sem a zjistím ,že asi každej hrajeme jinou hru.

    Ale treba xy a podobní uplakánci po tomto hejtu založí studio a ukáže nám jak má vypadat spravný AI koně. Jak má vypadat "správny RPG".
    Budu se tešit
    • Tilwaen
      Právě s koněm se mi stalo nejvíc game-breaking bugů. To, že někomu chybí hlava, vem čert - ale to, že se s koněm seknu v křoví, vyjet ven nemůžu, slézt dolů nemůžu a rychle cestovat odtud taky nemůžu, jediná možnost je načíst předchozí uloženou pozici před pár desítkami minut, to mi vadilo.
      • to se mi jeste nestalo, a ze se mi parkrat stalo, ze uz to vypadalo beznadejne, vzdy jsem nakonec vyjel, dokonce i z mista uprostred krovi, odkud nesel fast travel (evidentne misto ohraniceny "stenama")

        bud se to povede vymanevrovat s konem, nebo sesednou a vyskatat pesky nebo sesednou a zase nasednout, nekdy rozhodoujou opravdu milimetry *1*

        pripadne zkusit pisknout
    • nebo jsi hrál jinou hru ty *3*
  • Worhammer
    Nevíte kde koupit nářadí na páčení zámků? Já jsem musel jet až do Talmberga za Votavou, abych je koupil.
    • Pomlat lapky ty dycky nakej maj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit