Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Plně souhlasím s Km. Pokud hru vydávají, měla by být dodělaná a ne polotovar - samo nějaké chyby se mohou najít vždy, ale takto? osobně se mi téma a grafické zpracování líbí, zejm. dějiny, byť jsem doufal, protože to původně inzerovali, že to bude v době husitských válek (ale kdo ví v dalších pokračováních, Jindra je mladý a do upálení mistra Jana zbývá pár let). Nicméně těch bugů je fakt hodně, navíc bojový systém (ať si kdo chce co chce říká) není to pravé ořechové - jednou lapku zabijete za chvilku a jindy vás naopak na tom samém místě rozseká - jde často spíše o náhodu než o um; nebo koňská hlava lítající na strany s celkem malou ovladatelností (když středověcí koně byli naopak spíše na výdrž než rychlost). Každopádně, kdyby to nebyl Vávra, který má českou games scénu obšlápnutou, už vidím ty negativní recenze a výkřiky redaktorů, jak si někdo může takovou nedodělávku dovolit pustit za plnou pálku na trh a max 6/10. Osobně jsem za KC rád, jen to měli dodělat a pak pustit (tak měli dát early access), pokud si budu chtít hru užít, budu ji tedy muset přestat hrát a počkat min. 14 dní nebo déle k odstranění základních chyb - ale fuj!
    • ucho
      urcite v tom byly penize. proste loni se stanovil termin vydani, se kterym se nebude hybat, a pres to nejede vlak. a zjevne nestihli doladit vse, jak by si prali. jako v techto dnes se vyvojari asi pekne zapoti. urcite je uleva, ze je to venku, je to pro ne prisun penez, ale jak pises, tech chyb je hodne. snad behem mesice opravi to nejzasadnejsi, pak uz by to mohlo byt vcelku tolerovatelne.
  • ucho
    https://youtu.be/bAFnijnPYGU?t=2m20s

    hodně dobré. doporučuji celé video.
    • dík *1*
    • Vávra dal do hry i Šemíka (4:22), ale to se o pěkných pár set let spletl. *4*
      • Veskoslav
        Ty musíš být hrozný suchar. Nepsal jsi do CD Projektu, jakto, že mají mrtvého asasína ve hře? Nebo proč je Jango Fett jako vesničan? *7*
    • To dela youtube nebo je KC tak divne rozmazany? Dival jsem se na gameplay od typka MathasGames a prvni dil ma normalne ostry a v druhem, kdy dokoncil ten uvod je to najednou jak pres igelit...
      • Někde jsem četl, že v Kingdom Come půjde po nejnovějším patchi hrát za ženu a bude s ní možné plavat v hradní nádrží v plavkách, je to pravda Michale?
        • To by bylo skvele, ale tady v nebi je pomaly internet, takze si to neoverim.
          • Vážení,

            v Curychu máme už opatchováno a potvrzuji, jen plavky nejsou z polyesteru, je to 100 % bavlna, navíc je potřeba hlídat si menstruační cyklus, jinak hrozí zvýšené riziko infekce, u Henryho samozřejmě bez problému, ale jeho plavky vidět nikomu nepřeji.
      • ucho
        spis youtube (a neco muzou byt zaznamy z twitche, takze to mohlo projit vice komprimovanim). dnes jsem to chvilku zkoušel na PS4 Pro a vypadá to celkem v pohodě. pobavilo mě, když jsem dal pěstí slepici. zbyde z ní jen mrtvolka bez peří a zrovna stála na svahu, tak začala válet sudy dolů. vypadá to divně a trochu creepy, ale pobavilo.
  • Chadák Dan, teď ho budou alespoň 3 roky bombardovat žádostmi a výčitkami ohledně dabingu :/
  • Zeptam se, cz dabing mi neschazi, ale planuje se nebo ne ? diky : )
    • za mě asi jediná věc, co mi ve hře chybí, když slyšim tu jadrnou češtinu při soubojích, moc bych chtěl aby byla v celý hře, sedlo by to neskutečně, v nějakejch animačkách teda postavy klejou česko anglicky, což je trochu divný, jak jede "f*ck, f*ck, ku*va, f*ck, dopr*ele, sh*t!" *1*
    • ucho
      zatím spíš ne.
  • Mne by zajimalo jak to bude s WH do budoucna. Kdyz ma 70% podil ve studiu Bakala tak je otazka jak maji vyresene prava na dalsi pokracovani, ochranne znamky atd. Hra je evidentne uspesna a vydela spoustu penez a ty snad budou investovani do dalsiho vyvoje, ale jestli vetsinu shrabne Bakala tak to neni moc jiste. Snad maji dobre postavene smlouvy a po umoreni investice a nejakem tom zhodnoceni zustane vetsina Vavrovi a spol. Ale pokud WH malem zbankrotovali pred vstupem Bakaly tak buhvi na jake podminky pristoupili. Osobne bych byl rad kdyby se tvurci diky ziskanym financim uplne osamostatnili a nepotrebovali zadne investory. Na druhou stranu je WH s jednim zamestnancem vlastne prazna schranka a tak by nemel byt problem zacit znovu a lepe:)
    • Ty ses naivista. Investor shrabne svoji investici (= 100% toho co do toho dal) a pak, silou svyho 70% podilu dalsich 70% (pokud teda neco zbude, coz neni vubec jisty). Vzhledem k tomu jak probihal vyvoj, kdy zebrali o dalsich prachy a Xkrat to odkladali a presto to vylezlo ve stavu v jakym to vylezlo (ty bugy nikdo nikdy neodstrani) by musel bejt blazen kdyby jim nechal jedinou korunu navic.
  • Tak to budu muset zatím odpískat. Kombinace aktuálních vlastností mě jenom frustruje. Hra je nestabilní. Nemůžu ukládat, ani když najdu postel - prý na to není čas. Už jsem několikrát prakticky od začátku procházel první quest. Podobně HC zážitek z důvodů nestability byl pro mě naposledy první Fallout. Na to se mám až moc rád. Sednu si v klidu do kouta a počkám, až to opraví. A mezitím se vrátím ke Skyrimu. Ach jooo, Danééé :-(((
    • Ristoro
      Co se té postele týče, na tom jsem se taky vysypal a ztratil hodinu hraní. Vtip je v tom, že se musíš vyspat ve "své" posteli, která je na mapě vyznačená ikonou, ne v jakékoliv.
      • Aháá :-( Asi mi to v té záplavě úvodních informaci uteklo. Díky :-) Ale asi stejně chvíli s hraním počkám. Chtěl bych si to vychutnat v co nejlepší kondici...
  • ucho
    "Daniel Vávra na Twitteru upřesnil, že opraví hodně bugů v questech a padání FPS."
    jakoze za 14 dni jako zazrakem opravi padani FPS? proc tomu neverim :)
    • protože víš všechno nejlíp
      • ucho
        no jo, to je fakt.
  • hru od podporovatele zemana nebudu ani piratit...
    • no kdyby sis to nakonec rozmyslel , tak pamatuj ze kdo tuhle hru ukradne tomu pt*k upadne *15*
    • A komu to cpeš? Tady tak někoho zajímá, že to budeš nebo nebudeš hrát ať už máš jakkoliv pofidérní důvod *1*
  • na klasické ps4 doporučuji to nehrát po Shadow of Colossus, bude si připadat, že se koukáte na ranou PS3 grafiku.
    • Hodně blbej vtip.
      • Ale dobře nakliknutej...
    • Taky souhlas. Doporučuji to hrát na PC, pokud chcete kvalitní grafiku.
    • Souhlas, ztvárnění středověkých vesniček, hradů a lesů v SOTC skutečně nemá konkurenci. Taktéž si nalijme čistého vína, ztvárnění gigantických mýtických obrů v Kingdom Come značně pokulhává
  • Jestli ma nekdo problem na pc s doskakovanim textur je to tim ze ma nastavene moc vysoke detaily a neni to jedina hra co to dela napr division me dela pri nastaveni moc detailnich textur to same
    • Jack1947
      Aha takže střední detailz to neělají ? zajímavé...
      • me to prestalo delat na vysokych na velmy vysokych a ultra to nebylo ok
        • To máš asi málo VRAM, high a ultra potřebují alespoň nějaký 4 GB.
          • Ano toho sem si vedom ale ti co si stezujou ze jim to nejedou si toho vedomy nejsou nastavej si to na ultra a pak si stezujou na optimalizaci
    • A take me potom zkoro vymizeli ty loadingy pri dialozich mam je ted jen vyjmecne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit