Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čekám na opravný patch a možná si hru koupím, zatím mě stačily gameplay videa, je to zabugované až moc na můj vkus. Blikání textur mně nevadí, ale lítání, točení a teleportace NPC by se měly opravit. Každopádně je tak trochu zázrak, že Kingdom Come drží i přes bugy pohromadě a hra nepadá. Očekávám:

    1) jednodušší lockpicking, 2) save kdykoliv a kdekoliv, 3) nelétající koně, 4) nelétajícího Henryho, 5) přeskočení černé obrazovky před rozhovorem optimalizací enginu, 6) lepší pathfinding NPC, 7) využití dvanácti až šestnácti jádra na 100 % + lepší podpora GPU, 8) 60 fps ve 4K (mám PC vybavené HW za 100 tisíc a stejně mám v průměru 40 fps na 4K), 9) chci zpátky teselaci a úroveň stínování a grafiky z beta berze, tuhle osekanou grafiku si strčte za klobouk. *16*

    Zatím hodnotím 7/10. 10/10 za příběh, 7/10 za hratelnost, 8/10 za grafiku a 4/10 za optimalizaci. Spravte bugy a vraťte zpátky grafiku z beta verze a zvýším hodnocení na 9/10.
    • lockpicking uz snad jednodussi ani bejt nemuze, chce to mit trochu natrenovanou postavu a pak uz je diky mysi pro decka, kdo hraje na packovaci, jeho chyba, ma hrat na necem poradnym
    • Hodnotit hratelnost RPG podle gameplay videí? Tyvoe vždyť RPG je snad o tom, že TY si rozhodneš co chceš a ne nějaký ňouma na jůtubu
    • Save kdekoliv je BS, hru to dost zkazí...

      Co se bugů týče, tak jsem za těch něco málo přez 10hodin narazil na 2 malé bugy a jinak nic víc...
      • Vycházel jsem z toho videa, co postoval ucho (o jeden příspěvek níž), tam je bugů víc než dost.
        • Save kdekoliv funguje. Tahám si sebou 10 sejvovic, a ukládám kdekoliv kde mi hrozí neúspěch, a požití alkoholu dá postavě dobrý bonusy. Ve finále tenhle systém není zas tak špatný jak si někteří myslí. Jen to chce optimalizovat svoje přijmi a výdaje, potom člověk může běhat v plném plechu, mít drahé oblečení a ukládat dle libosti.
  • po 8 hodinach jedinej zasek. Kdy se to seklo pri nacitani. Restart hry a ok.

    na hodnoceni boje je jeste brzo ted du krast prsten nebo co teprve. Tesim se na zlodejinu. Stahnul jsem si ale mod n a paceni zamku vubec me to neslo. Taky save mod nejsem blazen :D

    ryzen 1600, rx580 - FHD vysoke detaily - 30-60 fps nejnizsi drop sem mel na hradbach v noci asi na 20 dps to bylo behem dialogu. Ve dne venku to vetsinou nejde pod 50 fps. cekal jsem to horsi podle diskuze.
  • Co máte všichni s tím savem. Za 15 odehraných hodin jsem zatím zemřel jen jednou a to díky vlastní blbosti. Mě se naopak zamlouvá tento systém, kdy musím rozmýšlet každý krok. Jste moc zhýčkání hrami, kdy můžete savevovat dle libosti. I s tím lukem se dá krásně trefit (SPOILER - v úkolu. kdy mám lovit zajíce jsem s lukustřelbou neměl žádné potíže, ale je pravdou, že na delší vzdálenosti není už moc přesný). Hodně mě baví i souboje s meči, důležité je používat krytí a hlavně použivat "komba" a bodání.
  • Kombat je totalne nehratelny hnus. Prskat quicktime eventy v 2018. Ach.
    Lockpick je totalne nepouzitelny hnus. Bez modu bych to ani nezkousel.
    Savy totalni blaznovstvi. Totalne zabagovana hra ktera si spadne kdy se ji zachce a nedat tam quicksave. To uz neni rozhodnuti to je fet.
    Jinak to nemusi byt spatna hra. Jeste pul roku patchu a mozna se to bude dat i hrat.
    • Jinými slovy - kombat je nehratelný, protože ses ho nehraješ správně. Lockpick je totálně nepoužitelný, protože máš slabý skill a neumíš to / nechceš to umět. Padání? Mám nahráno zatím 30 hodin a nespadlo to ani jednou (na PC). Něříkám, že je ta hra bez chyby, občas mě naštve natolik, že mám chuť ji smazat, ale když už kritiku, tak aspoň kritizuj to, co opravdu nefunguje :-)
      • A z mechaniky strileni luku se mi chce brečet.
        OK s mečem se to neda hrat tak nabidnout hraci alternativu.
        Jeste horsi nez prvni moznost.
        A v kombinaci se sfetovanym save systemem se to ani neda vlastne naučit.
        S nekym se teda poperete. On vas instatne zabije protze se to proste neda hrat. A muzete to hrat hodku zas.
        10/10 goty *13*
        • když se ti chce brečet, tak se vybreč. uleví se ti, joudo
      • Lol. Nehratelne navrhnuta mechanika, nehrajes ji spravne. :D
        Se mi jeste nestalo v zadny hre abych se boji aktivne vyhejbal jen kuli tomu abych ten hnus nemusel podstupovat.
        A klikat naky jebly QTE jako robot a sledovat ikonu o 4x4 pxelu. TY VOLE.
        • Ano, jsi prostě lama a smiř se s tím. Mrkni na youtube, kdejaké děcko si ten systém osvojilo a dává tam ty combaty s prstem v nose.
      • Je to Jouda. Takový mlynářovic Péťa. ;)
  • Málo se mluví o tom, jak souvisí datum vydání s doladěním hry a prodejním ůspěchem. Jinak- vydavatel musí dodržet termín, bez ohledu na stav hry. Protože vydat hru bez chyb, ale ve stejný den jako Far cry 5 je ekonomická sebevražda.
    • Krescz
      Far cry 5 je nezajímavá kravina 5/10....už to tu bude po třetí *7* vylez na kopec, odkryj mapu, osvoboď vesnici, vynes koš, napiš úkoly než přijde mamka a zakáže ti hrát, protože máš špatné známky, protože si hloupý a utratil si své kapesné za srajdu a nemáš čas se učit, protože kdo jiný než naivní teenager by hrál něco od ubisoftu

      Ale pak je tu Kingdom come pro chytré a hezké lidi jako jsem já :) you jelly?
      • To jako vážně?! To je zas najednou všude vlastenců. Ale není to tak dávno, co tady dost lidí vykřikovalo jak se to sesype atd. Jako Kingdom come je dobrá hra, ale hate na Ubisoft je zbytečnej. Zrovna ten se o své hry poslední doubou stará velmi dobře.
        • Hetery asi zklamalo, že hra není naprostý propadák, tak se radši nevyjadřují.
          Nebo sepisují svých 100 důvodů, proč nemají rádi KCD, protože se Dan Vávra opovážil zkritizovat jejich nedotknutelný Skyrim a na trapné a uplakané komentáře tady postrádají čas *15*
      • jo, far cry je blbost, ale prodá se jí miliony. a vo to de
        • nj, ved aj miliony much zeru-hovna. to neznamena ze su chutne
      • Jack1947
        KC D je zase dojed někam vyslechni tam lidi, pak zase io dům dál párkrát je tam nějaká rvačka tot vše ale je pravda že i přes sáho dlouhost to má své klady.
    • Lukass
      Pobavils :)
    • Far Cry má úplně jiné publikum
  • Zajímavé: https://goo.gl/a6uomV
    • Ani moc ne, Fáral je blb. Stačí že o Mafii 3 tvrdí, že je to úspěch.
  • Mě nejvíc štve to ukládání. Včera jsem hrál cca 2 hodiny a plnil vedlejší quest, sbíral byliny a vykrádal truhly abych měl nějaký peníze a pak najednou hra spadla při utrhnutí kopřivy :-D Dvě hodiny zbytečné hry můžu jet znovu. To fakt naštve.
    • Tak to tě neštve save systém, ale technický stav.
  • Nema nekdo nejakej mod/trainer/cheat jak ten kombat zrusit? Se to proste neda hrat. Hra me fakt bavi ale ten boj to je neco tak hrozeho ze mam chut na refund.
    • kladivo a zatloukat do zeme
    • A co takhle se jednou v zivote neco naucit ?
    • TheGGG
      na levý ruce mod není...
    • nauc se poradne strilet lukem - zapni si tu tecku uprostred at muzes mirit (nebo si ji na monitoru/televizi nejak vyznac). Pak uz jen sazej HSka a kazdy nepritel padne na 1-2 rany, takhle se daji vyridit i skupinky nepratel relativne snadno. Mlatit vice nez jednoho nepritele mecem jde strasne blbe, pokud to teda nejsou uplni vidlaci.
  • Jack1947
    Jsem moc rád za ten mod na skippnutí otravného intro videa normálně mi to nevadí aleabych pokaždé čuměl na to co už jsem viděl to fakt néé *11*
    • no tak jasně, že intro, který ti u jinejch her nevadí, ti bude u kcd vadit, to dá rozum, dokonce i ten tvej, když si o kcd ještě nenapsal jedinou pozitivní věc
      • Jack1947
        Nenapsal ? jedinej problem tu je že jsem to1. já kritizuji hru kterou nemám právo kritizovat ) i když jsem již napsal dost pozitiv 3. Nekoupil a sprostě zpírátil Dobře tak já napíšu znova že jsem rád že jsem mohl kdybych nemohl tak bych nic nenapsal a asi bych ji nekoupil. Ne v tomhle stavu - nemám peníze jsem sociál stačí ?
    • nightborne
      ...cože?

      To jako to třívteřinový logo Warhorse? Nebo video o Václavu IV., co se dá úplně normálně skočit escapem?
      • Lukass
        Ten hnup ma warez verzi, kez by mu to chtelo spalit desku, zmetkovi
        • Uz jsi to sem napsal 3x, mas nejaky mindrak?
          • PreidaQ
            Je to zdejší neonacista, takže se ho osobně dotýká, když někdo nepodpořil českou hru. To je takové to rádoby ultrapravičácké vlastenectví.
  • Také jsem pro přidání exit savu (problém s časovou náročností hraní by byl vyřešen) a jinak ponechání současných mechanik uložení. Pokud by byl přidán nekonečný save/load, bylo by po smyslu hry- realističnosti. Souhlasím také s jednou obtížností. Hlavně ne proboha možnost volby obtížnosti během hraní (!). Znovu z důvodu realističnosti. Ale poprosil bych o mířidlo k luku a snazší páčení zámků (zejména u konzole). Pokud by se přidal i cz dabing (nebaví mě číst "hodinové" rozhovory, abych si mohl vychutnat příběh), byla by to hra téměř dokonalá.
    • Jack1947
      Dabing si namluv sám ten prostě nebude! pokud ho nezafincuje někdo dodatečně na kickstartu a páčení zámků bude. Pokud máš konzoli smůla budeš muset počkat mířidlo u luku ? to by bylo moc klázuáál *12* *7*
    • MickeyMutant
      Exit save je v podstatě nekonečný save/load, proti kterému se vyslovuješ hned vzápětí. Je to v podstatě "quick save but not so quick".
      • ucho
        pokud ho uděláš až na ukončení hry, tak to není zrovna quick a ne každý kvůli tomu bude restartovat hru...
        • Zkus mu to vysvetlit trochu jednodussej. Asi uplne nepochopil co je quick. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit