Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jenom 7?? *13*
  • 7 má znamenat něco mezi průměrnou hrou a klenotem, což je na další DLC CoD4 fakt hodně.
  • Ještě že existuje angry joe.
  • XorxoxTalarius
    Tak tohle nepochopim. Uz i Cynical Britt to oznacil za strasny fail ze i multiplayer je horsi nez Black Ops (puvodni) a ze za to rozhodne nema cenu utracet penize. Textury jsou low res, zere to jen tak z pleziru 3 GB RAM (ikdyz nemusi). Pulka obsahu je plagiat a podle vas 7/10??? Tak jako vzhledem k ohlasu jsem zjistil ze nejsem ozraly ja ale recenzent.
    Nezlobte se, ale s tim hodnocenim uz to zacina byt k smichu. Opravdu nadprumerny a vlastne i originalni a zabavny Space Marines dostalo 5/10 jelikoz recenzent byl lama co neumi pouzviat gamepad, ale houno natrene po x te na zlato si koupi ... *11*
    • Mahcake
      Já se spíš divím, že tomu nedali ještě i větší číslo. Konečně je to aspoň ta 7! Asi prodělali nějakou osvěcující kůru.
    • -
      • janchor
        Však to číslo nemá měnit ničí názor, to vyjadřuje (v kontextu recenze) názor recenzenta.

        A na tvou otázku "proč" neexistuje odpověď, protože srovnáváš recenze na dvě zcela rozdílné hry, od dvou různých autorů (navíc v případě Mafie autora, spadajícího pod předchozí redakci).
        • JohnyTheZik
          Nemuzu si pomoct, ale recenze vubec neodpovida cislu.
          Co bylo receno o singlu? Je otresnej, nema ani poradnou atmosferu, nejvyznamenjsi avizovana novinka - pes a novy engine -> vysmech.
          Co bylo receno o multaku? Je tradicne vybornej (coz beru - subjektivni nazor; pro me zatim zadny moderni CoD nemelo lepsi mp nez 4), ale uz dost ohranej a vlastne se tam vubec nic nezmenilo (ty "novinky" uz byly stokrat videne jinde).

          Tohle jsou veci, ktery jsem si z recenze odnesl (zjedodusene), a dostalo to 7/10.
          Aby nevznikla mejlka, ja nemam nic proti CoD a bylo by mi uplne jedno, kdyby dostala 10/10. Stejnak bych uz Ghost nehral, protoze me ty fps posledni dobou nejak prestaly bavit (vsechno na jedno brdo). Jde o to, ze prectu recenzi a rikam si, znamka sedi tak na 5/10 - i podle toho, jak se na games.cz ma hodnotit podle vaseho desatera, a najednou bum, koukam 7/10.
          Trochu zarazejici.
        • Ale tento recenzent nema zdravy usudek! *16*
    • Tushan
      amen
  • To je vtip ? To jste snad nevideli tohle http://www.youtube.com/watch?v=YudMypBHaXc >1/10> za nextgen *1*
    • CoD je jako Internet Explorer :)
      • Jack1947
        To zas ne.
    • Robotron3
      Tak to je dobrej fail, já nejdřív myslel, že to je srovnání next-gen a PC *15*
  • Už jsme viděli spoustu videí, kde se nám tak nějak prokázalo, že v IW jsou ulhaní, líní vývojáři, ale dokud jsem to neviděl na vlastní oči, tak jsem prostě nevěřil.

    Za prvé: Ryby, u kterých se tak chvástali, že od vás uplavou pryč pokud se k nim přiblížíte, ode mě vůbec neuplavali, jako bych byl opravdu GHOST!*8*
    Za druhé: Rileyho, další věc, kterou se tak chvástali, použijete jen v jedný misi. Dóbrýýý.
    Za třetí: Němá postava. Psal jsem to už u BF4 recenze, ale v COD ta debilita vynikne ještě víc, protože vám tam ostatní postavy pokládaj samý otázky a vy si připadáte jak idioti, když jim hl. postava vůbec neodpovídá. Je to fakt zahnaný do extrému.
    Za čtvrté: Zbraně vydávají divné zvuky, přestože designově jsou hezky navrženy (alespoň některé z nich) a i pocit ze střelby je takový "nijaký".
    Za páté: Kachničková AI nepřátel. Prostě tam nějak pobíhaj, sem tam i vystřelej, hlavně ať to není moc složitý. Co by jsme se s AI vůbec srali.
    Za šesté: Naprosto příšerná optimalizace. Viděl jsem, že s tím má více lidí problém (zkrátka to IW s portem totálně posrali) a hledal jsem teda dost dlouho, než jsem našel nějaký tipy, jak si hru vyladit tak, aby byla alespoň hratelná.

    Pozitiva: Kampaň je zábavná, to IW pořád uměj, přestože jde vidět, že si chtěli ve spoustě misí připomenout slávu z předešlých dílů (v MW2 se hráčům líbila scéna výbuchu ve vesmíru, tak na tom v Ghosts založili hned dvě mise, plížení se ve vysoké trávě připomíná plížení se v Prypiati z MW, část s tanky má připomínat tu z CoD 2 a je toho víc...) --- (vyčerpán počet odstavců) --- Ještě mě zarazilo hned na začátku když utíkáte, tak schválně nesprintuju, protože se teprve rozkoukávám a chci vidět jak tuhle konkrétní lokaci IW nadesignovali, jenže se objeví mission failed obrazovka s větou "You were left behind." Dělaj si ze mě píču? ... Rozhodně nejslabší díl od IW. Ať se koukaj s příštím dílem vrátit do druhý světový.... nebo ať se nevracej vůbec.
    • Jack1947
      Dit tam v podvodni misi byl i zralok, sice skriptak ale kousal a bolelo to. Ja bych dal priste radsi COD: Vietnam to by mohlo bejt zraso. *4*
      • Myslíš ten žralok, kterýho když si ze srandy střelil, tak se k tobě z deseti metrů přiteleportoval během vteřiny a zakousl tě? Schválně to zkus, uvidíš, jak moc ten skript komicky vypadá.
        • Jack1947
          Ja jsemsi to "uzil" nekolikrat to mu ver. *15*
      • Vietnam uz predsa bol v tom World at War, nie? *4*
        • Jack1947
          Ne nebyl, Vietnqam nebyl nikdy coz je skoda stejne tak bitva u verdunu, moznosti maji spousta a cpou to furt do te Teple moderni doby, Debilitou zrovna nesetri. If you love it...
          • Vietnam byl v Black ops...
  • Na tento server chodim uz dlhsie a nechapavo krutim hlavou, totalne sra*** dostavaju dobre hodnotenia a dobre hry sa utapaju pomaly v horsich hodnoteniach to je nasmiech, strasny amatery
    • Tak sem nelez a mas to vyreseny :)
    • Robotron3
      Chyba šéfredaktora. Beyond se evidentně neměl dostat do pazour Lukáše Grygara, to bylo jasný, naopak nový COD by se mu dát mělo na smlsnutí *15*
      • Musim souhlasit! YOLOOOO!
      • janchor
        "Chyba šéfredaktora. Beyond se evidentně neměl dostat do pazour Lukáše Grygara"

        ?
        • Robotron3
          Přesně tak.
          • Jack1947
            To uz trochu prehanis, kazdy by mel znat sve hranice. Na vic se to uz resilo, proste Experiment co nevysel tecka.
  • MidnighT91
    Nechť každej kdo to koupí vykrvácí z ( ! )...
    • Jack1947
      ... Řití!!!... ? *7*
      • To je ř*ť ty **vado
        • Jack1947
          Taky jsem si to pote zacal myslet, slo to i slusneji. *4*
  • 7/10 za ubohou nemastnou neslanou recyklaci? :-O Styďte se :P !!
  • eStar
    Proč to má proboha 7/10? Příšerná optimalizace, tupý singl který dohrajete za 5 hodin a multiplayer který sice je zábavný, ale je úplně stejný jako v sedmi předchozích CoD. O tom next-genu raději nemluvit, to byl úplný blábol.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit