Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No s rezenzemi na Games nesouhlasim jiz delsi dobu, jakozto velkeho zavodnika me vytocila hlavne recenze na F1 2013 a obecne velke podhodnococvani zavodnich her. Recenze tu ctu pravidelne a pravidlene mam jiny nazor, nez recenzent. Bohuzel nevidim moc jinych cz webu, ktere by mely opravdu velmi kvalitni hodnoceni, proto musim opet do ciziny (ale opet, ne vsem se da verit). Z toho plyne jedna jedina vec, pokud nevim, jestli mam nejakou hru koupit, tak mi recenze vubec nepomuze, protoze nakonec to ve vysledku ja ohodnotim uplne jinak. Pokud si chci zvednout tlak a pridat par vrasek na mem 17 let starem cele, tak si par recenzi prectu, ale zvlast po zminovane F1 20113 recenzi nehodlam podle nich rozhodovat, jestli 1400,- za hru utratim nebo neutratim.
    • jj chtělo by to vyhodit kompletně všechny recenzenty v ČR a nahradit je next gen recenzenty *1* *1*
      • jediný opravdový odborný názor který je VŽDYCKY pravdivý má Dan Vávra *1* genius a mistr české herní scény *1*
  • Náhodou je to oproti posledních dvou dílech revoluce. A to v multiplayeru, protože tam zatim neni objevená žádná balanční chybka jako v posledních dílech. např. holy trinity (aka pick 3 system) z blops 2 nebo ty op zbraně z mw3. ty co to dycky bavilo to baví ještě víc a hejtři maj vánoce.
  • Need for speed je takové zavodní CoD.Dlouhé roky dělalo hry bez větších změn, ale ono ejhle když se podíváte na hodnocení tak je to úplně někde jinde.Zajímalo by mě proč tomu tak je.Přijde mi že i Fifa ve svých líných letech dělala více novinek než CoD.Nemluvně o tom že poslední roky CoD vždy jak sám recenzent podotkne zachrání multiplayer, který pochopitelně dozná nejméně novinek.
    • preto ze mp je dobry taky aky je takze preto je tam malo zmen
      • A proto musí udělat další hru která bude mít stejný multiplayer, aby získali další prachy místo toho aby pracovali jen na jednom.Hmm fakt skvělé....
  • styl beter den bugfild for rýl
    • Jack1947
      AA čobolák, jak je tam u vas v "Madarsku" Drugary? Destivo *15*
      • mal sy namysli kostariku ? lebo momentalne som tam a som velky kapo s ghostom to sy tam hocikto nemoze dovolit hrat takyto pecky vo ful hd nexgen grafice
        • Jack1947
          Oukej, tva rec kmene áj dont andrstend... *4*
  • dr.gonzo
    7 let stare hre ktera je neustale stejna date 7/10 a skvelemu beyond two soul date 5/10.je neco shnileho ve vasich recenzich.
    • beyond bol skvely:D lol
      • dr.gonzo
        beyond byl skvely.
  • 7? 7? 7? ???
    • Jack1947
      7!!!
      • Ještě ti chybí odkaz na reklamu Kia.
  • Gratulujem pán Olejník oficiálne ste sa stali kokotom týždňa. Ešte raz gratulujem.
    • jnsCZ
      Je k tomu nějaká věcná cena nebo aspoň plaketa? :)
      • Ne pouze bezplatné permanentka do ozdravného centra http://www.plbohnice.cz/
      • Inquisitor
        Vidim to na diplom.
  • Inquisitor
    Tak na ten recyklát to je hodně slušný hodnocení.
  • Robotron3
    Nechápu, že nějaká firma nechytne příležitost za pačesy, a neudělá nějakou válečnou střílečku v duchu původních COD. Zábavnou a přitom realistickou válečnou zkušenost a pošle tyhle parodie sama na sebe do pekel *3*
    • Inquisitor
      První díl byl ve své době úžasný. Tenkrát jsem tu hru strašně chtěl a hrál jsem demo pořád dokola :)
      • Jack1947
        Nezapomenu, na COD a United Offensive hral bych i dnes, takovouhle hru treba porad. *3*
    • Jack1947
      Nikdo by to nehral = 0 zisk. *4*
      • Robotron3
        To si právě nemyslim. COD tak získalo na popularitě a s dalšími díly ta hra byla čím dál hloupější. Evidentně tu na kvalitní valečný akce publikum je. Zvlášť když už taková konkurence k těmto humornejm fraškám, kde padaj při výbuších mrakodrapy a vesmírný stanice, neexistuje.
        • Jack1947
          Me se to libilo, pribeh docela dobrej. *3*
      • eStar
        CoD 1 hrála spousta lidí, bez prvního dílu který by měl úspěch by žádné další už nebyly.
  • Ty vole 7/10???

    Pak mi tu ještě někdo vyvracejte že se recenzenti nechovají jako k*rvy a neberou za nadhodnocování.

    Nehrál jsem to, ale když čtu co tam (ne)ní nového, tak jako x-krát předtím, tak víc jak 3/10 už si to fakt nezaslouží...

    Jak tu ty redaktory ještě někdo může brát vážně? Asi půjdu pracovat na games, protože k tomu evidentně nemusím nic umět ani znát... akorát stačí bejt prodejná d*vka...

    Ještě bych měl dodat, že pokud se můj příspěvek dostane na hlavní stránku, tak někdo z toho dream-týmu na games okamžitě dá nějakému bezcenému příspěvku plus, aby mě vymazal - stačí sledovat a uvidít, nebude to poprvé...
    • ju ar fakin šit kil youself plis madafaka šit and yor hed
    • Adam_M
      Úplně vidím jak Activision podplácí kluky z games aby dali CoDku dobré hodnocení :D…hold se asi panu recenzentovy hra líbila no.
      • Jack1947
        Ze libila lol. Nekde to ma i vice, to spise nelibila. *3*
        • Adam_M
          Tak 7 a to že MP je dobrý jsem usoudil že se mu to v celku líbilo.
      • Tak v tom případě mi říkáš, že nejsou podplacení, ale jen slepí a vypatlaný ignoranti, kteří neumí pracovat s jejich vlastní hodnotící stupnicí?

        Víš co? Já ti to věřím....
        • janchor
          Rozhodně se s ní pracuje líp, pokud jsi danou hru hrál.
        • Adam_M
          Já zas tobě věřím že je někdo podplácí…taková absurdita! Pro kohokoliv nemá cenu podplácet games skrze CoD recenzi proto že proč? Koho (kromě nás) nějaký český web o hrách zajímá v takové míře aby je podplácel…to co tu píšeš je prostý hate na CoD a já ti ho neberu ale to že se tu navážíš do recenzenta jen proto že tobě se hra nelíbila( ať už z jakéhokoliv důvodu) je na hlavu.
          • JohnyTheZik
            Netvrdim, ze se recenzentni nechaj uplacet, ale jen reknu, ze kdyby uz se o to v EA pokouseli, tak jim bude uplne jedno, ze to je ceskej web, hodnoceni jde tak jako tak, pokud vim, na metacritics a to uz by bylo hodno uplatku :).
            To jen tak k zamysleni, ze ne vzdycky musime resit to, ze Cechy nikdo nezna a nikoho nezajima.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit