Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    díky za recenzi a za to, že se nenecháte ovlivnit hlasitými křiklouny.
    • Jack1947
      "Nezapomen jeste napsat ze si to za pulroku/rok urcite v nejake te Akci koupis" a na tema COD uz nic vice, psat nemusis. *3*
      • ucho
        proč? já nechci hrát COD Ghosts...
        • Jack1947
          Ale nic, to jsem rad ze ho hrat nechces (je to ztrata casu). *3*
          • ucho
            co je ti po tom, co chci a co nechci? ztráta času je to, že na tebe vůbec reaguju...
            • Jack1947
              Pani, jsem necekal ze zareagujes tak podrazdene *8* , tak dobre nic mi potom neni, nebudeme ztracet cas tak nasi debatu radsi utnem tedy moji "Argumenty nejsou na me casti stolu" . Klanim se , odchazim do pozadi... *3*
  • Nejsem kdoví jakej zastánce call of duty ,či obecně fps stříleček,preferuji spíše rpg hry,už vůbec nejsem zastáncem zdejší redakce a jejich recenzí často s nimi hrubě nesouhlasím,viz moje příspěvky k rome total war 2 ,ale dnes se výjimečně musím recenzentů zastat..ta hra su tu známku zaslouží a v pohodě obhájí..pokud by Vás zajímalo,stejně jako mě jak hra obstála v jiných recenzích,zde přikládám nějaké příklady:

    Eurogamer – 7/10
    Joystiq – 3.5/5
    Videogamer – 7/10
    CVG – 7/10
    NowGamer – 7.5/10
    Destructoid – 5/10
    • Eurogamer.de – 8/10
      Gamestar Hungary – 8.5/10
      Polygon – 6.5/10
      Lazygamer.net – 8.3/10
      Games.ch – 90/100
      Gamefront – 74/100
      Push Square – 6/10
      • eStar
        Hezky tu házíš čísílkama. A teď mi pověz o jediné věci díky které by ta hra měla mít i jen nadprůměr. Je to snad pětihodinový singl s příběhem jak z céčkového akčního filmu? Je to snad multiplayer který je furt stejný jako v mnoha předchozích dílech? Je to snad grafika která vyžaduje moderní stroj, ale vypadá jak 6 let stará? Já vážně nevím a ani recenze mi na to nebyla schopná odpovědět.
        • Ty čísla jsou jen jakási zkrácená recenze,která jednoslovně vyřkne ortel,něco jako vysvědčení ve škole :-)..já se s tebou nemám náladu hádat,protože seš vyloženej odpůrce call of duty,což je z tvýho příspěvku na hony cítit...ano za mě singl určitě na sedmičku je,nejde o debilitu scénáře,ten je špatnej u všech akčních her,ale jde o to vtažení do hry a ty zběsilou parádní hratelnost..ta pestrost lokací je také velmi dobrá..grafika škaredá není,není to nic z čeho bysme si sedly na zadek,není to nový engine,ale pořád to vypadá sakra dobře..moderní stroj to opravdu nepotřebuje..dá se to hrát naprosto plynule na sotva průměrném počítači..multiplayer nemohu hodnotit,protože jsem ho nehrál..
          • eStar
            Aha, jasně odpůrce CoD který má v prvním a čtvrtém dílu nahráno tak 2000 hodin. O kvalitě příběhu v singlu se nemá smysl hádat, jen bych snad podotknul že někomu holt stačí málo a když je to špatné jinde tak ať je to špatné i tady, vždyť to vůbec nevadí. U nás se spousta lidí dívá i na Ulici a Vyvolené tak proč by mě to mělo překvapit. co je ovšem neomluvitelné je délka singlu. Hra aktuálně vyžaduje 6 gb ram (tahle pakárna byla opravena neoficiálním patchem/crackem a světe div se ono to funguje i s nižší pamětí) a dx 11 grafickou kartu. Tohle samo o sobě by nevadilo kdyby to nevypadalo hůř než 6 let staré Crysis.
            • eStar
              ponocnej jarda: Zajímavé je že tohle je první hra kterou bych nespustil. Dokonce i nová Arma mi běží. Asi bych mohl vyzkoušet i BF 4, ale něco mi říká že ani tam bych problém neměl. Ironií je že obě zmíněné hry mají o parník lepší grafiku než nové CoD. Jestli on ten problém nebude někde jinde. Po těch kecech o "next-gen" vyšroubovali nároky uměle, na optimalizaci se vyflákli úplně aby to alespoň vytvářelo dojem "next-gen" hry. Jak už jsem psal, pokud by grafika odpovídala požadavkům tak s tím nemám problém. Na to ovšem v tomto případě můžeme s klidem zapomenout.
            • Jo kamaráde,představ si,že grafika s dx 10 prostě dneska na hraní některých her nestačí a nemít v herním pc ani 8 giga ram..to už si vážně ze mě děláš legraci...hoši já nevím co si jako představujete,že budete hrát nové hry na pět,šest let starých kalkulačkách??..Z vašich reakcí mám spíše pocit,že jste tu hru ani nehráli a jste nasraní,že vám nejde spustit,nebo že se vám seká...moje rada je jednoduchá..chcete hrát moderní nové hry,pořidte si odpovídající počítač s dobrou grafickou kartou,pak tu nebudete muset fńukat nad triviálními problémy...
            • ucho
              na příběhu se podílel Stephen Gaghan. škoda, že o tom není zmínka v recenzi...
            • Robotron3
              Prostě nahodit Dosbox, z abandonware stáhnout Terminator Futureshock nebo Dark Forces, spustit a vidět, o čem má být FPS :)
            • Jack1947
              A to uz tehdy panecku byla radna blbost. (Historie se opakuje zda se). *15*
          • Jack1947
            Moderni stroj, Aha takze Dx10 grafika je tak moc stara ze uz vlastne spise patri do technickeho muzea.Jinak souhlas hezke to bylo jenze, se nabizi otazka nehrali jsme uz neco podobneho ?
            Ja odpovim ano hrali, bavilo to tancik byl trochu vykradlej BF ale co uz. Podvodni mise hezke, hezke i ta polarni a koneckoncu hezke byly vsechny. Jenze to jakz takz nebylo to co by dnesni hrac od hry ocekaval, chapu kalet na hlavu atp... nechapu tedy chapu ze jsem mohl mit COD rad a asi bych mel i ted je to rychla akce ktera se jeste rychleji v MP ohraje. Neni konkurence tak proste hrajeme cvo, dum da ze stejne jako NFS atp... *4*
    • IGN – 8.8/10
      DigitalSpy – 4/5
      USGamer – 3/5
      GameTrailers – 7/10
      OPM – 8/10
      GiantBomb – 3/5
      Gamespot – 8/10
      OXM – 8/10
  • Nevim co mate porad za problem s tou recenci. Podle me byla celkem trefna co se obsahu tyce, sice bych se spis preferoval 6/10 ale alespon uz to nejsou znamky typu 9/10 apod. Activision jsou k.... ale kdo dneska neni, Ghost jsem sice zatim nehral takze nemuzu primo posoudit ale uz jsem si toho precetl vic nez dost a v mnoha veci ma autor recenze pravdu.
  • mam otazku k univerzu call of duty

    vsecko sa to odohrava v jednom svete, alebo je to taky epizodicky obsah kde jeden diel nenavazuje na iny...

    pretoze svet v call of duty bol zniceny tolko krat, ze sa divim ze este je tam o co bojovat a ze sa tam nemlatia palicami a nehadzu po sebe kamene

    dalsi diel Call of Duty : Kromaňon warfare ?
  • Chalan asi nevie čo je dobrá hra... Dať 7/10 hre ktorá sa rok čo rok opakuje, neprináša žiadne nové dizajnové mechaniky (MP módy v podstate okopírovali podla Crank a Hunger games),rôznorodosť levelov(0 bodov, to je toho že tam svami behá hafan, máte nejaké super cool hračky alebo ste vo vesmíre.. wow super cool to tu ešte nebolo!) či dokonca prevratnú grafiku ktorú si Activision môže dovoliť s takým ziskom z predchádzajúcich dielov.
    Prikladám link na metacritics (tam si človek spraví obraz o hre najlepšie)
    PC-http://www.metacritic.com/game/pc/call-of-duty-ghosts
    XHerk-http://www.metacritic.com/game/xbox-360/call-of-duty-ghosts
    • Jack1947
      Prikladám link na metacritics (tam si človek spraví obraz o hre najlepšie... Metascore nebo celkove od "hracu" , nesmysl nejlepsi dojem si kazdy spravy po zapareni, pac nejlepsi dojmy jsou prece vzdycky ty vlastni. *4*
      • Keby sa rozhodujem či hru kúpiť alebo nie tak rozhodne idem na metacritics... Kúpiš hru, zahráš si ju a povieš si WTF? a už ju nikdy nepustíš... $$$
        • Jack1947
          Tvuj boj, jestli ti to pomaha proc ne. *3*
          • eStar
            Taky mám zkušenosti s tím že metacritic bývá daleko přesnější. Některé hry jsou sice podhodnoceny. Ovšem člověku to naprosto přesně řekne že tady rozhodně není něco v pořádku.
  • A teď vážně, čtete někdo ještě ty recenze tady? Já už dávno ne. Chodím sem spíš jen ze zvyku číst novinky nebo sem tam něco, na těch zatím nic nekazí, ikdyž někdy je to taky na hraně.
    • Výhodou tohohle webu je ten, že se tu čas od času objeví perfektní článek nebo speciály ať už na cokoliv, který nemá konkurenci a to v celém kontextu z něj dělá nejlepší web v ČR. podle mého
    • No třeba si je někdy přeloží tak, že vůbec nedávají smysl. To je tady taky pomalu na denním pořádku...
    • Jack1947
      Zapomnel si dodat, "Chodim sem ze zvyku, hatovat konzole". *3*
  • Dohráno..Singl kampaň mi zabrala asi zhruba 5 až 6 hodin na střední obtížnost..moje dojmy jsou velmi pozitivní..opět výborná hratelnost,velká pestrost zajímavých lokací(vesmír,podvodní akce,rafinérka)..výborné mise za čoklíka,škoda jen že jich nebylo více..optimalizace podle mě naprosto v pohodě..čtyřjádro phenom 2,8..8 giga ram..a nvidia 660 oc ..všechno na ultra kromě vyhlazování ,v průměru okolo 40-50 fps..grafika je podle mě hezká,nový engine to není,ale posun tam je oproti předešlému dílu značný..hra plynule projítá bez žádného pádu,či zámrzu,setkal jsem se jedinou drobnou chybou a to v lokaci,kde Vás ten hlavní záporák vyhodí z letadla do džungle a Vy se tam schováváte před pronásledovateli pod vodopádem,tak tam mi trochu blbly textury u vodní hladiny..když to porovnám s battelfieldem 4 tak singl je podle mě lepší u call of duty..grafiku má určitě lepší bf4 nicméně musím podotknout,že se mi moc nelíbí,jak je tam všechno strašně přesvícené a všechno se hrozně leskne..viz třeba druhá mise Shangai..úplně mě z toho bolely oči..u bf 4 dávám ještě malé plus za českou lokaci..Podle mě to ve finále vyjde tak plus minus na stejno a určitě doporučuji si zahrát obě hry..lepší fps střílečky prostě na trhu nejsou...ps: hodnotím pouze singly,multiplayer nehraji
    • Kto hra BF4 iba ako single tak to znaci asi to ze to ma iba ako hack a ze nevie o com hovori kedze posudzovat BF4 podla singlu je ciste sialenstvo!!!
    • GlaDOS
      Nedávno jsem si zahrál starší Spec Ops: The Line a ten jednoduše nakopal Modern Warfare 3 zadek sofistikovanějším příběhem a skvělou grafickou stylizací. A jelikož dělá Ghost zase IW, na zákledě extrapolace bych mohl tvrdit, že Spec Ops: The Line je pořád lepší fps střílečka.
      • BookerDeWitt
        Má to jeden zásadní háček. Spec ops není FPS, ale 3rd person shooter, ale jinak s tebou souhlasím, že tahle hra nakopává zadek MW3 a spouště jiným střílečkám taktéž.
        • GlaDOS
          No jo vlastně. Tak to můžu z rukávu vytáhnout ještě Bioshock Infinite.
          • Jack1947
            Ja bych ho tam nechal, tady se nenabizi srovnani.
      • Jack1947
        To bylo hezke, skoda ze COD nema ty krasne gejziry krve, ustrelene koncetiny atp... to byla panecku pastva pro oci (nebyt Shadow warrior) uz by ta brutalita, pomalu zacala vymizovat SoF nebyl jen jeden, chce to neco na ten zpusob. *7*
    • S tymi narokmi to trosku prepiskli *3*
      Ale zase na druhej strane je to aj celkom logicke, ono ked na stary engine stale priadavte nove a nove serepeticky, tak sa to v nom hromadi a zere extremne vela vykonu, za tie prachy by mohli kludne vytvorit s kazdym dielom uplne novy engine...
      http://pctuning.tyden.cz/multimedia/hry-a-zabava/28343-call-of-duty-ghosts-test-naroku-prekvapive-pekne-hry?start=5
      • Nároky jsou rozhodně vyšší než u posledního dílu,ale rozhodně ne nic strašidelnýho,jak se tady polovina lidí snaží podsouvat..z mýho popisu víš,že nemám nijak zvlášt našlapanej počítač,spíše naopak a jede mi to naprosto bezproblémů..ta hra vůbec náročná není..jediné mínus u hw nároků bych dal za velikost..28 giga je sakra dost :-)..
        • XorxoxTalarius
          A ty 3GB prazdnyho mista co si to alokuje v RAM je v pohode?
          • Jack1947
            Sak na to uz byl, "patch" jestli myslis tech 6gb na hrani... *3*
            • Mahcake
              Myslíš ten neoficiální RAMFix, který se možná ani na oficiální verzi nedostane a jede s ním hra krásně i pod 4GB RAM? To je super. To jsem rád, že si na tom dali záležet i vývojáři.
      • Jack1947
        Na konzolich ani ne DX 10 a taky neklesalo nic ani na mysli. Ano, prehnane, dekuji moc za hezkej novej kabatek. *4*
  • Kravicka
    Pan Olejnik evidentne prosvihl Aprila.
    • já vždycky vidím http://www.youtube.com/watch?v=-9r9aNHuMFQ
  • Milá redakce, už mě s tím promazáváním příspěvků docela lezete krkem. Jste těžce!!! subjektivní jako vaše hodnocení v recenzích. Tady lehce odbočíme k Mafii 2 a VÝMAZ. Ale nějakýho vychlastanýho maďara tady vesele necháte kecat též mimo téma. Co to melu vždyť to bylo srovnání hodnocení mafia a ghosta.. no proč ne je to na Vás, ale jinak nic moc.

    K TÉMATU: Hra je to velice unilá, neoptimalizovaná a zastaralá. vyhoněná recyklace
  • michaliuz18
    odpad a hry pre deti co bavi len strielat a platit takym zebrakom ako activision kazdy cent
    • Jack1947
      Ja verim v brzky "Free to play". *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit