Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hello LA, you're up way past your bed time, aren't you? Hope you've slipped into something comfortable, I know I have. If you're new to town or just new to this whole radio thing, you're listening to The Deb of Night, the only girl who will spend the night with you and leave first thing in the morning, guaranteed.
  • Já myslel, že bude Redemption?
  • Kterej klan je ten co vidí do budoucnosti?
  • dobrý den pánové. V minulích videích Pavel říkal, že budete točit retro z PS1 her. Rád bych vám doporučil nostalgicky Syphon Filter trilogii :)
  • Já se nebojím protože práva na VTM má Paradox, pokud vím (tzn. jedni z nejpovolanějších).
  • DwaR
    čakal som redemption a ono nakoniec chlapáci dali bloodlines. veľká vďaka borci. bloodlines je jedna z mála "retro" hier, ktoré sa mi nikdy nepodarilo dohrať a čakajú na svoju druhú šancu (viem, je to hanba, ale čo už). ale z toho mála, čo si pamätám je to vynikajúca hra. atmosféru niektorých častí si pamätám dodnes...
    GOG dnes zas zarobí.
  • jeden z najlepšich počinov cz/sk sceni de su ty zlate časi
  • tuto hru musím ještě dohrát. Vím že jsem to rozehrál a dohrál tak do půlky, jenže pak mi do toho něco vlezlo, asi zkouškové nebo něco podobného, takže jsem to přerušil a už se k tomu nevrátil. Pamatuju si jen výbornou atmosféru a zajímavý příběh.
  • MARTASLJ19
    Tak bez Honzy to RETRO nestojí za nič. Takáto skvelá hra a akurát na nej chýba Honza. Proč...
    • Přesně Jan je hvězda tyhle relace. Bez něj to neni ono.
      • Kto je jan?
        • proc sem vy madari vubec lezete?
          • CRYPT
            Protoze nemaji sve weby v cobolsku...
            • CRYPT
              2SugarCoffeeTeaRumBoom a ted to jeste napis cesky, jsi na ceskem webu, at to nemusim prekladat google translatorem ty cobolaku

              Kdyz si chces prasit neco cobolstinou, mazej na stranky s domenou sk
            • SugarCoffeeTeaRumBoom
              Bež si radšej obuť biele ponožky a sandále a pri skladbách Kabátu a Kryštofa do rána sedieť 3 hodiny pri jednom pive *7*
  • SalemCZ
    takže teď ze všech prodaných kusů na steamů má prachy Valve a Activision?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit