Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • výborná hra-výborné pokračovanie redemptionu ,ale osobne mám radšej redemption hlavne pre ten stredovek..:) práve pretože to začína v súčastnosti som k tomu chvílu musel hladať chut ...ale našiel som a zapáčilo sa mi to napokon.:)
  • Jeje tuto hru jsem mel velmi rad. Zminili jste vlkodlaka na hvezdarne a hrbitov, ale na me (i jako fanouska urbexu) nejvice zapusobila opustena nemocnice s tou alternativni upirkou Pishou.
    Mozna si to jeste nekdy zahraju, co mne stvalo je velice pomaly rozjezd a misty nutnost stealthu.

    A je podivuhodne, jak moc se ta titulni malkavianka podoba Harley Quinn!
  • Jack1947
    Legendární hra kde si pamatuji hlavně ten Hotel - prostě lepší upírská od té doby nebyla a nejspíše ani nebude )Vampyr bude generická mlátička) což je velká škoda.
  • kdoví čím porušil pravidla príspevek že upírská tematika, hlavne jak byla podána v této hre, je podle mne úchylná a zvrácená. Težko ríct.
    • ...blbostí...
  • Je dobre ze je tam nova tvar. Ale spatny vyber hry, vsichni to znaji a tim padem je to nuda.
  • Hra je to skvělá, jedinej problém je, že mi nejde na ,,novým,, kompu spustit, takže mám smůlu jak sviň. Ale všem přeju hezký hraní, vážně jedna z nejlepších her, co sem kdy hrál.
    • nainstaluj nejnovější unofiko patch, mne vše běží i na novém hw
  • maros.goc
    ja som jedným z tých, ktorí nevidia v Bloodlines nič výnimočné :) Slabý súbojvoý systém, zbytočnosť obchodov, malé prostredia, a najhoršia je úplná zabugovanosť ešte dnes
    • Vyjmenoval si pár chyb, což nijak nesnižuje ten kvalitní zbytek. Když se budu snažit, tak něco podobnýho vytáhnu na jakoukoliv hru. Jako argument, že díky těmto pár chybám to jakože není ničím výjmečné, to selhává těžkou nelogikou.
    • Tak hlavne si tam mal milion sposobov ako bojovat (proti ludom). Trebars ja som hral za takeho vampira, ktory mal schopnost sposobit ze nepriatelia zacali vracat krv alebo sa vzniesli nad zem a explodovali v krvavej explozii, co bolo dost cool. Uz neviem ako sa ten klan volal. Potom tam bol klan ktory mal moznost manipulovat druhych a ovladnut ich, ze si ta bud nevsimali alebo sa pozabijali navzajom. No ale proti vampirom platili len chladne zbrane.
      Dalsi mali stealth, premenu na vlkodlaka a silny utok nablizko atd.
      Cize obrovska variabilita hrania, tak neviem ako mozes napisat "slaby subojovy system".
      A to nespominam nelinearne moznosti riesenia vedlajsich questov i nelinearne zakoncenia hlavnej pribehovej linky.
    • Si nemůžeš dovolit, budeš krutopřísně vymínuskován od této tvrďácké komunity. Vlastní názor si strč někam, tady jsi se stádem nebo nejsi vůbec...
      • A hle, svůj dojem napsal a nikdo ho za to nezastřelil. A plus/mínus jsou právě ty vlastní názory ostatních, které ti evidentně dělá problém respektovat, takže v prvé řadě bys měl hledat chybu u sebe. Ale to je u notorických vymezovačů vcelku normální, tak se tim nemusíš až tak trápit.
        • hele trotle, proč by měl dostat mínus za názor. Co to je za pošahané vidění světa?
          • Napřed si přečti co ty palce vyjadřují. Máš to na nich napsané.
            • Zdá se, že lol alias Wazza je chorobně fixovaný na plus/mínus.
            • to nepopírám, vím, že LV to dělá taky, ale černý avatar mu schválně naklikával plusy, aby ho diskreditoval.... ten se má co ozývat...
            • LV to dokaze sam :)
            • Všichni ví, že černý avatar je klikač *15* Naklíkával i LVčkovi, aby ho ztrapnil...
            • Mno Wazzíku, je vidět podle tvého brekotu na začátku, jak to pro tebe nic neznamená. *15*
            • Vzhledem k tomu, že jsi to ty, kdo tu začal řešit mínuska, tak mi nezbývá něž poděkovat ti za to, že je pro tebe můj názor tak důležitý.
            • tvůj názor znamená pro mě asi tolik jako tvůj palec dolů...
            • To je tvůj názor na který máš právo. Já mám právo s ním nesouhlasit, takže klikám Nesouhlasím. Pěkný večer.
            • Trolling? Naklikávaní? Naprosto nic! Přesně tak, palce nevyjadřují nic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit