Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "
    Bloodborne zatím vypadá zkrátka výborně a pokud se naplní sliby o kvalitě i dostatku obsahu, tak se 25. března mají hráči s PlayStation 4 nač těšit.
    "

    A když se sliby nenaplní (Dark Souls II), tak tomu stejně lisknete desítku.
  • flash789
    preskinovane Dark Souls..porad to same dokola..jak kafemlynek...ale lidi to koupi..to je jasny..

    trocha inovace by neskodila...
    • far cry 4 je preskinovana trojka s tim ze nemeli ani moc prace. Tohle ovsem nikoliv. Tady mas inovace az az. Nevim jako co si predstavujes inovaci, ale zjevne mas o ni nejakou zkreslenou naivni predstavu. Mozna by to chtelo zacit trochu premejslet.
      • flash789
        inovace..a jaka? FPS rezim, moznost splhat po vetsich potvorach ala Dragons Dogma, nebo by třeba uplne stacilo kdyby ta postava neotvírala dveře uplne stejne jako v DS, nebo lezici mrtvoly se svetylkem signalizijici loot? Uprimne, kdybych o tehle hre nevedel a pustil mi někdo tohle video, domnival bych se ze jde o Dark Souls 3 nebo o DLC k DS2. Ja chápu ze se autori boji menit něco co funguje, ale měli taky pocitat s tim ze plno lidem se to uz zajida. Osobne znam celkem dost lidi kteří jednoznacne rekli ze po DS2 podobnou hru uz hrat nebudou, a jestli tohle není podobne tak ja jsme cinskej kral.
    • Kozy
      Souhlasim, sic se na Bloodborne neskutečně těšim a celou tu sérii miluju tak bych byl hrozně rád za něco úplně odlišnýho. Miyazaki je jeden z největších talentů herního průmyslu a byla by škoda vyplácat ho jenom na tohle.
      • flash789
        Uplne by stacilo kdyby udelali další pokracovani Kings Field, i když mam trochu obavu ze by to neprorazilo jako DS, preci jen prilis lidi je tady zahledeno do her jako Grimmrock a nebo ziji v dobach Dunegon mastera a Wizardry...osobne mam KF radsi nez Souls serii.

        japonci mají tuny talentovanych vyvojaru her, pocinaje legendami jako Sakaguchi a Kojima a konce třeba tebou jmenovanym, obecne povazuju za velkou vyhru ze se japonske herni tvorbe podarilo celkem prorazit na zapadni trh, i když idealni to porad není.
  • Vogon
    Josefka's clinic? Houby viktoriánská Anglie, ale Čechy! Vážně bych se nedivil, kdyby Yharnam byl hodně inspirován Prahou, obzvláště když je Miyazaki takový českofil(Beztak je "Legendary Big M" jeden z těch otravných japonských turistů).
    • Česko, Rumunsko ale klidně i Německo (koho nenapadl Krysař hergot?! :D)
    • V Demon's Souls je postava prince jménem Ostrava. Takže ten českofil docela sedí. *3*
      • A co teprve Havel v Dark Souls *1*
    • Kozy
      Řikal že pro něj byla inspirace Praha a nějaký město v Rumunsku. Josefka mě taky zaujala, uvidíme co tam pro nás ještě má :)
      • Vogon
        Jojo, teď jsem četl shrnutí rozhovoru s Miyazakim, říká že město je modelováno podle Východní Evropy, přičemž podnikal výzkumné cesty především do České Republiky a Rumunska.

        http://gematsu.com/2014/06/bloodbornes-victorian-inspirations-influence-setting-gameplay

        Edit: Detaily o kauze Miyazaki a ČR - Miyazaki byl v ČR(a Východní Evropě, ale ta tu nikoho nezajímá) na dovolené typu "letenky na poslední chvíli, neustálé pěší cestování, žádný průvodce, přespávání ve špatných hotelech a jídlo od pouličních prodejců", která sloužila jako inspirace pro Yharnam, který má mít atmosféru místa plného tajemství a nekalých úmyslů. *1*
        • Decentni oklikou, ale smerem k tematu—Prave nakoukavam anime Monster (nebot jsem ho neznal a byl mi doporucen jako jeden z nejlepsich pocinu v tomhle zanru—CIMZ NENI!). Ale. Velka cast se odehrava v Praze a az na mensi neakuratnosti (napr. kdyz se japonci snazi mluvit cesky☺), me mile prekvapilo a bavilo. A paklize na me bude podobnym zpusobem a byt jen pomrkavat prave Bloodborne (!), tak mam radost.
  • "slint", "slint", "slint",... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit