Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ak nemáš nič konštruktívne napísať radšej nepíš *5*
  • nespekuluj a zahraj si to askus sa premoct a zajdi dalej ako len po prvu smrtku uvidis ze v polovici hry zistis ze vsetky hry co tu spominas su oproti tomuto len chabe pokusy o udrzanie tvojej poyornosti
  • Srovnat DS s War in the North :D kup si AC a budeš spokojenej, protože ti očividně stačí opravdu málo.
  • A neni to znak blbe knizky, kdyz nedokaze chytnout hned od zacatku? Neni. Vetsinou to totiz znamena, ze nebyla stvorena primarne pro zisk, ale taky z duvodu tvurciho nutkani autora. No a s hrama je to podobne, navic je to taky trosku jako sport. Taky je to znamka spatneho sportu, kdyz to nedokaze chytnout cloveka hned od zacatku, ale je potreba se kousnout, trenovat a ta radost se dostavi.
    DS hry jsou proste takove jine. Neni to nic pro hrace, ktery chce instatni zabavu bez nutnosti trenovat boj, zkoumat svet a zjistovat o cem to vlastne cele je. Sam jsem Dark Souls z PC 2x odinstaloval s tim, ze uz na to kaslu, ze mi to za to nestoji a nakonec mi to nedalo a znovu jsem se k tomu vratil. Takove zadostiucineni a pocit uspokojeni, kdyz jsem DS dohral, to jsem dlouho u zadne hry nezazil a stalo to za to.
  • Bída... *13*
  • Jo, tihle sektoráci, to jsou pěkní ptáci :o). Ale ať kvičí, dávají tím najevo zklamání, že se jim FS vykašlalo na jejich chátrající platformu.
  • Ptáš se v čem se liší hra s otevřeným světem a propracovanou komplexní hratelností od jednoduché licencované filmové hry s lineárním koridorem? No, ty jsi tedy vskutku odborník na pravém místě, který může posuzovat hry.
  • Ale hovno, nemám tolik času, abych mohl hrát kraviny. Když se mi hra nelíbí, tak ji nehraju, naprostou většinu her jsem do konce nedohrál, protože mě nebavilo je hrát déle než týden. DS jsem tedy také nedohrál, ale strávil jsem u té hry 160 hodin, ne ze setrvačnosti, ale protože mě bavila a čas od času mě zase chytne a posunu se o kus dál, takže ji možná jednou i dohraju.
  • Vogon
    Jojo, teď jsem četl shrnutí rozhovoru s Miyazakim, říká že město je modelováno podle Východní Evropy, přičemž podnikal výzkumné cesty především do České Republiky a Rumunska.

    http://gematsu.com/2014/06/bloodbornes-victorian-inspirations-influence-setting-gameplay

    Edit: Detaily o kauze Miyazaki a ČR - Miyazaki byl v ČR(a Východní Evropě, ale ta tu nikoho nezajímá) na dovolené typu "letenky na poslední chvíli, neustálé pěší cestování, žádný průvodce, přespávání ve špatných hotelech a jídlo od pouličních prodejců", která sloužila jako inspirace pro Yharnam, který má mít atmosféru místa plného tajemství a nekalých úmyslů. *1*
  • VergiliusGrey
    Tak co bych ti ještě měl říct. Pořád jsou to oboje akční RPG.
  • flash789
    inovace..a jaka? FPS rezim, moznost splhat po vetsich potvorach ala Dragons Dogma, nebo by třeba uplne stacilo kdyby ta postava neotvírala dveře uplne stejne jako v DS, nebo lezici mrtvoly se svetylkem signalizijici loot? Uprimne, kdybych o tehle hre nevedel a pustil mi někdo tohle video, domnival bych se ze jde o Dark Souls 3 nebo o DLC k DS2. Ja chápu ze se autori boji menit něco co funguje, ale měli taky pocitat s tim ze plno lidem se to uz zajida. Osobne znam celkem dost lidi kteří jednoznacne rekli ze po DS2 podobnou hru uz hrat nebudou, a jestli tohle není podobne tak ja jsme cinskej kral.
  • A co si budem nalhávat. I ta grafika na dnešní poměry dost pokulhává :D.
  • To jsi toho moc neřekl. Ještě mě teď napadlo, že je to vlastně MediEvil... Krom grafiky to nic víc nenabízí, než 16 let stará hra :D.
  • snorgrind
    heh zrovna sif a gwyn ? sif prakticky nic nedela staci stat pod nim a vsechny jeho utoky minou takze to vyresi spam utoku. A gwyn toho sem ani nezaregistroval ze byl boss sem prisel spamoval utok a vyhral. Ted me tak napada ze sem tak zabil vetsinu bossu, je tam jen velmi malo bossu s kteryma sem opravdu bojoval. *4*
  • VergiliusGrey
    No kde jen začít. Atmosféra nic moc (a to Středozemi miluju). Soubojový systém je triviální, taková klikačka nebo Diablovka z pohledu 3. osoby. Obtížnost chabá a v porovnání s DS celkem nevyvážená. A hlavně je to směřovaný na coop pro 3 hráče.
  • snorgrind
    Papouskovani ubisoftu o mire piratstvi akorat zpusobi ze te nikdo nebude brat vazne. *1*
  • A proto tu máme trailery, podle kterých si můžeš vybrat, jestli je to zajímavé a má to pro tebe cenu nebo ne.
  • Zkus tu hru zfilmovat... Dopadne to bídně, protože většina her co se produkujou jsou kraviny...
    Čekám na to až lidstvo prozře a začne vyrábět kvalitní hry. A ne slátaniny bez nápadu.
  • kennyB
    Tuhle sérii si oblíbilo hodně hráčů, takže to o něčem svědčí. I hodnocení jsou nadprůměrný. A to, že dokud to člověk nehrál, tak je nezaujatý a může podle toho hodnotit??? To je jako nevidět film a psát o něm, že je to kravina, protože to někde četl, nebo slyšel...
  • A v čem se to od LOTR WiTN tolik liší?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit