Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dělostřelectvo mělo převážně psychologickej dopad ,než že by bylo zas až tak účinný .
  • Ono je to hodně daný taky tím , že tuhle hru hraje strašně dětí ,který neví co bylo včera . Natož aby si pamatovali něco z dějepisu . Nehledě na to ,že na každym foru a u každy hry je milion brečících mamlasů . Nelíbí se ti to ? Tak to nehraj !!! A nekaž radost ostatním hráčům ,který se na tuhle sérii pokaždé těší :) Jako já .
    Je to Battlefield a je to hra. Ne realistická simulace. Je to především o svižný zábavný akci . Co na tom ,že nesedí reálie , hlavně že to bude zábava .
    Tak, teď mě tu vybrečte dětičky a po večerníčku spát :D :D :D
  • Neznamenala! A uz vubec ne z vetsi casti. Z vetsi casti je zakopova valka "nuda". Zakopy byly mistem ochrane pred delostrelectvem a palbou protivnika, ne k primemu, soustavnemu boji. Samozrejme tuhle "nudu" casto prorizly absolutni masakry, devastace delostrelectvem, plyn, pripadne oboji nasledovane utokem nepritele, a dlouhotrvajici ofenzivy, to tu nikdo nepopira.

    Ale myslenka, ze "z vetsi casti" zakopova valka probiha tak, ze na fronte jsou v prednich zakopech proti sobe vojaci nepritele a ti do sebe neustale sijou, je proste scestna. Ten boj probiha pri ofenzive, ne "jen tak". A nejde jen o jednotlive vojaky s rucnimi zbranemi, ani obraz 1. sv. v. jako nikdy nekoncici delostrelecke valky neni spravny. Vsechny strany se potykaly s nedostatkem munice a ani po jejich postupnem reseni nebyla delostrelecka palba vyuzivana ledabyle, ale ke konkretnim ucelum, pri ofenzivach ci k protibaterijnim ukolum.

    Frontove zakopy byly dokonce povetsinou jen lehce branene a navzdory "popularni historii" nebyl tak veliky problem se do nich dostat. Nejvetsi problem utoku za prvni valky byla nedostatecna komunikace, motorizace a mechanizace, ktera znemoznila, aby se uspesna akce, ktera pronikla do nepratelskych zakopu, rozvinula. Utocnici naopak byli vystaveni protiutoku z hloubi zakopove soustavy soupere.
  • Morraw
    Jo to já už mám předobjednanou sběratelku a objednal jsem si i nějaké modely tanků. Letošní BF si chci užít opravdu naplno. Ten audivizuál je prostě úžasný a jestli tam všichni budou běhat se samopaly a tanky jezdit jako osobní auta mi nevadí. Takový A7V jezdil rychlostí v průměru 10km/h. To by se vám líbilo ? Nebo chcete aby se tanky zasekávaly běžně v zákopech? Buď to bude simulace nebo arkáda. Cokoliv mezi tím bude mít vždy sklony k arkádě.
    Osobně se ještě těším na Batallion 1944, který mi připomíná staré dobré časy MoH:AA a nebo si střihnu Red Ochestru. Ještě že máme tolik možností, že?
  • heh, tak nenchal jsem se trailerem oblbnout a koukam semmel pravdu, no maj jeste co delat do vydani. nicmene po battlefrontu uz me to zas tak neprekvapuje
  • Nejenom že bylo míň, ale byli skoro neexistující. Pro představu počet vyrobených čistě typických zbraní specifických pro tu stranu. První automatická puška Fedorov Avtomat - 3200. Carské rusko - 12,000,000. Lehký kulomet Chauchat - 262000. Francie - 8,660,000. Mp -18 - 10 000kusů. Německé císařství - 13,250,000. Ten počet zbraní člověk uvidí asi tak za týden. Mimochodem už slyším ten výplach. Vždyt´ to bude nezábavný, prostě si zahraju přeskinovanou hovadinu, a budu u toho chrochtat blahem.
  • Vidlec
    Přesně, to by potom ve hře ze druhé světové hráč musel strávit 80% času na korbě náklaďáku.
  • stoupeek
    :)
  • Lidé z DICE si můžou otevřit knihu, a pak něco kecat o realizmu. MP 18 for everyone. Poloautomatické pušky pro každou lamu. Už se těším na linii Rambíků co budou střílet Lewisem od boku headky. Používání padáků a tanky co jezdí tak 50 Km/h. Dice si na něco jako realitu moc nikdy nepotrpělo. K těm ženským vojákům. Bylo to sice velice vzácné, ale jednotlivé případy se objevovali a čím víc na východ tím byli častější. Prvenství v tom drží Srbská armáda co byla ochotná mobilizovat skoro vše, a pak carské Rusko s několika většími vojenskými tělesy do velikosti bataliónu.
  • Netcode by měl být převzat z poslední verze BF4. Jsou potvrzeny 60Hz servery atp. Na to, že tam pár jedinců bude lítat s jednoranýma puškama a ostatní s automatama to myslím bohatě dostačuje.
  • ZvacA
    Nevím, tyhle rozlišovací záležitosti alespoň v rámci spoluhráč/soupeř jsou pro sérii skutečně typické už od jejích počátků, dobře sloužící převážně pro orientaci na bojišti (v Bf1942 se zapnutým ff opravdu prostě nevíš, zda v té dálce míříš na uniformu kamaráda nebo nepřítele, dokud se ti u něj jako pomůcka nezobrazí jeho nick v příslušné barvě pro bojující stranu). Třebaže od té doby se tyto prvky dočkaly jistých proměn, osobně si myslím, že zrovna v případě povahy Frostbite enginu je tak nějak stále na místě to mít, byť by si každý hráč mohl třeba taky zvolit v nastavení zda s tím chce na obrazovce hrát. Každopádně indikátor nad hlavou tvých spolubojovníků má určitě svůj jasný účel, a to aby si byl schopný vědět na koho máš střílet. Další věci jsou tak nějak spojeny se spottingem. Jak mi bylo vysvětleno kolegy jiných Bf her, objevení příslušné značky nad hlavou soupeře závisí zda tohoto soupeře označíš (nahlásíš) jednoduchým stiskem klávesy pro ostatní nebo ne. Když ano, tak se mu objeví nad hlavou ikonka jeho třídy a jeho pozice se zaznamená na minimapu pro spoluhráče. I z videí se však zdá, že pokud to neuděláš, tak ti třeba indikátory na hlavou nepřátel skákat do obrazovky nebudou.
  • C-BEAM
    v současnosti jsou bez toho hráči ztraceni, prostě jiná doba příteli...
  • peaNutz
    "Zakopova valka neznamena, ze 24/7/365 stali mamlasove par desitek metru od sebe v dirach a strili po sobe, cas od casu nekdo vyleze a vsichni umrou."

    No z větší části znamenala *1* . Ale jinak naprosto souhlasím. Verdun myslím ukázal že Zákopová válka může být zábavná proto moc nerozumím proč se to ještě říká.
  • ZvacA
    Během té vlastní samoopravy nelze vozidlo ovládat (zdá se, že i včetně střelby z primární pozice), něco to trvá a na jedno dokončení přidá "pouze" kolem 20 jednotek, takže je to docela alfa a omega. Ale není-li chuť na takový herní prvek, není problém to nechat jen tak a počkat si uvěřitelněji na frajera se specializací, co ti párkrát ťukne kladívkem do pancéřování a můžeš znovu válčit.
  • ženských vojakov tam nedali lebo sa kvoli poprsiu zasekávali v zákopoch
  • veru ja by som tam dal skôr laserový zameriavač :D
  • Krescz
    lol tak nic, jak jsem viděl ten samopal s puškohledem *1* *11*
  • To UI vypadá až moc moderně, stejně nepatřičně jako to v Assassins creed. tak snad se ještě změní. Hratelnost je fajn, ty samopaly snad nebudou tak šílený.
  • Však bude možnost si připlatit a všechno si odemknout "day one" za lidových bratru 20-30 Éček.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit