Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to placeholder ty sexisto.
  • chtel jsi rict prvni den, nez ti co pojedou den/noc to odemknou......
  • stoupeek
    Je to jen můj pocit, že ten ženský hlas, který oznamuje zabrání kontrolního bodu atd., hrozně kazí atmosféru. Já bych si teda představil mužský hlas z vysílačky. Tohle mi tam fakt nesedí.

    Jinak z mýho pohledu mě to vůbec neláká. Doufal jsem aspoň v tu střelbu udělanou trochu složitější, ale to hned vyvrátili těma samopalama, jak je v textu. Takže to bude zase jen o kropení kolem sebe bez pořádnýho míření.

    Jediný, co mi tam teda přijde "lákavý", jsou letadla. Z toho důvodu, že se snad bude bombardovat ručně (jak v BF 1942 a BF 2). Prostě odhadnu a pustim. Žádný automatický zaměřování.
  • Obavam se, ze bude - automaticke zbrane pro vetsinu trid byly tusim potvrzeny vyvojari.
  • No, to je castecne o cem pisu - nejvetsi pusobeni zakopove valky neni na te nejnizsi urovni, kterou treba prave BF1 ukazuje. Kopani zakopu ve smyslu protkanych siti tahnoucich se severni Francii je "strategicka" zalezitost, ne zalezitost rychle prestrelky mezi dvema cetami vojaku.

    A naopak narychlo vykopana bojova pozice, kterou by treba bylo mozne v ramci hry udelat, neni otazkou zakopove valky. Ale prakticky vsech valek od pouziti palnych zbrani. Ze to v BF1 jde nebo nejde je zcela stejny pripad, jako ze to jde nebo nejde v libovolne druhovalecne hre.

    Dusledkem zakopove valky jako takove bude to, ze se v BF1 urcite objevi nejaka mapa s tunely, zakopy, delostrelbou rozoranym polem atd. O tom nepochybuji, myslim ze i v nekterem videu byla videt. Jednoduse receno, zakopova valka jsou jen kulisy. Ktere ovlivni, jak mohou bojiste vypadat (kratery, zakopy, bahno, ostnaty drat...).

    Ale pro FPS to neni zadna prekazka. Ani hrozivy diktat omezujici hratelnost. Prestrelku ve vesnici lze udelat i v ramci techto kulis. Dobyvani kopce taky. Boj v lese jakbysmet. Pripadne stereotyp bitvy z prvni valky, tedy delostrelbou rozorana pole, diry, zakopy atd., se ke klasickemu hernimu modu dobyvani vlajek primo nabizi.

    A to je prave ten obrovsky problem, co mam s tim odvolavanim se na "zakopovou valku". Takove to trapne "haha vylezu a hned me nekdo zastreli xDD a furt dokola lol haha" nebo "budu pet minut sedet v zakopu a pak umru na plyn xDDDD" a podobne nesmysly.
  • Je to video verze, kde maji vsichni vsechno odemcene a muzou kombinovat pomalu cokoli s cimkoli. V realu to tak minimalne prvni mesice urcite vypadat nebude.
  • honcka
    Hlavně by mě zajímalo, jestli nezapřel dědictví série ve špatném netcode
  • hm..me nevadi, ze je to cele pritazene za vlasy, ale dát tam takle OP tank, ktery řídí jeden člověk, střílí, a u toho si ho na koleně (zevnitř!) opravuje zvukem utahování klíče... *6*
  • tomocz
    Trošku mě mrzí, že tam všichni běhaj se samopalama a kulometama... až to připomíná spíš WW2. Vždyť i v Red Orchestře z WW2 jsou tyhle automatický zbraně omezený a boj probíhá hlavně s puškama. Natož v první válce, kde bych řekl, že těch samopalů bylo ještě míň...
  • no tak hlavně by bylo super, kdyby se ve hře ze zákopové války daly kopat zákopy *15*
  • Paulcz
    Možná by stačilo odstranit všechny ty indikátory a obrysy, aby to bylo alespoň trošku hratelné.
  • TheGGG
    vypadá to pěkně, sem zvědavý na singleplayer....
  • Kdyz ctu ruzne ohlasy na BF1 (myslim obecne, ne nutne tento clanek), nerozumim jedne veci - pouziti kouzelnych slovicek "zakopova valka" v tom pejorativnim, nudnem, nezajimavem slova smyslu. Vzdyt to prece nemuze byt nejaky velky argument proti hram/strileckam z prvni svetove valky.

    Zakopova valka je predevsim zalezitost strategicke ci operacni urovne. Zakopova valka nijak nevylucuje moznost mit tymovou strilecku, kde proti sobe na vicemene klasickych bojistich (vesnice, rozbombardovane pole, les...) bojuji vojaci. Zakopova valka neznamena, ze 24/7/365 stali mamlasove par desitek metru od sebe v dirach a strili po sobe, cas od casu nekdo vyleze a vsichni umrou.

    I v takove valce, jaka byla na zapadni fronte predevsim v letech 1915 a 1916 (nemluve o pozdejsich, otevrenejsich bojich), se odehravaly prestrelky vicemene stejne jako v druhe valce. Stejne tak i ve druhe valce se nasly pasivni a skutecne zaseknute casti fronty, ktere byly v onech letech znamkou prvni valky.

    Fakt tomu nerozumim. "Ble ble ble zakopova valka = nejde mit strilecku"... to je na urovni stezovani si, ze ve druhovalecnych hrach netravi vojak v americke kampani 85 procent misi nosenim krabic z nakladaku do stanu.
  • nedavno sem cetl ze pry uvazovali i o zenskych postavach : Původní plán byl následující: přidáme ženské vojáky. Je jedno, že to není realistické, vojáci ženského pohlaví tam prostě budou,“ Coget uvedla v prvním tweetu. „Ale nakonec to vypadá, že Battlefield 1 zůstane u realismu. DICE sice tvrdí, že mu na ženských postavách záleží, ale do Battlefield 1 je nedá. Nepovedlo se mi z nich dostat pravý důvod. Zřejmě, že cílová skupina jsou muži a těm by se to nelíbilo.“ *1* ...jinak jeste k clanku ..to se dalo cekat .."jeden za vsechny vsichni za sebe" *2* ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit