Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Danny28
    Zrovna ten screen s náklaďákem ale mohli nahradit nějakým hezčím.Je tam vidět pár nedodělků.Ten dvouplošník je ale dokonalej *14*
    • B.o.b
      Přesně, ty kola nejsou dvakrát hezký.
  • *14* Nevim ktera jina hra muze ukazat jen 4 screeny a naprosto uchvatit kazdeho hrace
    • Mě třeba serie GTA nechává chladným.
      • Mě třeba přijde, že je v tom případě celkem zbytečný sem vůbec psát.
  • Danny28
    No tak.Jsme přeci v Gta univerzu!To není Lambo ale Infernus přeci *15*
  • B.o.b
    Párádní by byo kdyby tam byla mise s ponorkou. *4*
  • Vypadá to parádně. Ty nároky na hardware nebudou hezký. *11*
  • Já si nemůžu pomoc ale mě se ty obrázky po grafické stránce až na výjimky nelíběj. Chybí jim realističnost (hlavně u aut) a atmosféra. Podívejte se např. na obrázky z mafie 2 která je 2 roky stará to je úplně o něčem jiném. Nový trailer by ukázal víc, uvidíme jak to na konec dopadne.
    • Mafia 2 měla pěkný auťáky, což o to ale moc srandy jsi si s nima neužil.
      Spousta lidí se zaměřuje na grafiku a realističnost, ale já klidně oželím nedokonalosti v těchto aspektech hry, hlavně že celek je dobře hratelnej, má co nabídnout i po dohrání příběhový linky a vše do sebe hratelnostně, krásně zapadá.
      Často se stává, že jsou hry, kde se vývojáři soustředí na jednu, dvě featury který jsou paráda a ze začátku i velká zábava, ale časem se okoukají a najednou se ukáže nedostatek obsahu všude kolem.
    • súhlasím u mafie II boli tie modely áut takmer dokonalé
    • ja bych rekl ze to je skoro nejvic, co jde jeste ze starcike PS3 nebo Xboxu vamacknout, vzhledem k rozloze hry
  • No já nevím jak vy ale já jsem zklamaný , asi to fakt vypadá že bude víc postav hratelných , na posledních 5 sreenech je negr který skáče padákem , na korby auta , jezdí v luxisním Lambu a v traileru a dalších 3 screenech je Albert De Silva tak já nevím ... Rozhodně už ale další luxusní město s negrem projíždět nebudu a ano hrozně šílený rasista sem že ?
    • Mě by víc hratelnejch postav udělalo radost, protože i ty nejlepší hlášky se časem přejí, takže mít možnost přepínat mezi postavami by jsem uvítal.
      L.A. a luxusní město!? To snad ne, chlape. Taková monotónní díra...sice tam mají nápis HOLYWOOD, ale jinak je to děsná nuda, zkus si vygooglovat nějaký fotky, abyses taky "pokochal".
      Jinak doufám, že hlavní postava nebude přehnaně gangsta, s tím se těžko sžívá...teda aspoň mě. To je děsná kultura kreténů...
      • Hele já vím o LA nebo chceš li LS dost a klidně odpřísáhnu že radši budu běhat s balkánským imigrantem po pláži a budu se bavit víc než krást auta v NY (LC) a ano tvé poslední věty vystihly to o co jsem se snažil , no - už mám a zabít se kvuli nim nehodlám :D , každopádně hrát za kopii 50centa *11* *11* , CHCI ZPĚT IMIGRANTA NEBO DĚDKA DE SILVU *15*
        • tahni do hajzlu ty rasisticky vypatlanku
          • aby ti cigan matku pojebal
    • Je to R* nakonec můžem hrát za někoho kdo se jen mihnul...a to že tam je ten Da Silva vůbec neznamená že je hratelný...více hratelných postav by celkem radikálně změnilo GTA.
      • Potřebuju postavu do které se můžu vžít jako byl Niko, měl bych odpor dopracovávat se k bohatství jako debilní opice so umí akorát nadávat a šu*at s bílíma štětkama sorry ale o tohle vážně nestojím , a věř že to znám ze SA takže to samé jen v novém vážně nechci . Jinak mě R* pěkne serou serou nám na hlavy a ještě s toho bláznite i kdyby vidali jeden jediný screen tak by stoho vznikla newska a fanclub. Místo informací jen 10 obrázků vážně pěkné
      • A radikálně skurvilo
        • nahodou Tarantinovsky zpusob vypraveni gangsterek misto klasickeho Kmotr/Godfellas/Skarface linearniho co je tam ted by mohl byt zajimavy.. ja si to treba umim predstavit
  • Bude to vůbec na PC? Oznámeno to pokud vím ještě nebylo. Třeba zvolí stejný přístup jako u RDR...
    Podle obrázků bych se neřídil, ty můžou být i z konzolových verzí, jen patřičně nablejskaný...
    • "ty můžou být i z konzolových verzí" *15* *15* Mohly by, ale leda tak v roce 2025, možná 2020 pokud by byly patřičně nablejskaný...
    • V každém obchodu máš PC/PS3/XBOX verzi takže NE NEBUDE TO NA PC *7*
      • Obchodu. *1*
        • Jo Internetovém jakože předobjednávka morone.
          • vlastik.plaminek
            To bylo u RDR taky a podívej se, jak to všichni PC hráči nadšeně paří.
  • Já jsme zvědav na HW nároky.Když uvážím že 4 byla na železo mor...
    • ak si hral Max Payne 3 , tak musíš vedieť, že od GTA IV sa Rockstar poučili.
      • Vy jste jak retardovaný...Max Payne není open world hra...to že byl Max hratelný vůbec nemá nic společného z gta.
        • Ty "retarde",já to myslel v takové smyslu,že nebudou dělat port nýbrž oddělenou verzi. *7*
          Samozřejmě že to bude náročnější nebo klidně nemusí,to se uvidí ve finále *6*
        • "Vy jste jak retardovaný...Max Payne není open world hra...to že byl Max hratelný vůbec nemá nic společného z gta."

          páči sa mi, keď také individuum ako ty, bez znalosti banálnych základov gramatiky bude niekoho nazývať redardovaným.
      • Pokud zvládnou optimalizaci tak bravurně jak u Max Payna tak budu jen a jen rád a koupě GTA mě nemine *5*
  • Počkat počkat nebylo to nahodou včera co pan nezučastněný devalvace hodnocení (mimochodem kdyby tohle byla pradva tak sleeping dogs musi dostat tak 6....) řikal něco o tom že takova kampan se třema obrazkama se tu nebude podporovat??

    No ted už si jen počkam na recenzi Ramba :)
    • PreidaQ
      A jak vidíš, tak R* pana nepodporovatele vyslyšel a přidal mu jeden obrázek navíc, aby zavřel klapačku. *3*
    • Bach na to, dneska jsou obrázky 4 a to už je něco *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit