Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud to bude GTA:SA s novým příběhem,pár věcičkama a v novém kabátku.Nemám si na co stěžovat.Jen aby se povedla optimalizace *3*
  • Počkat ? Todle že je gta ? Tadle hnusně přebarvená sr*čka ? To je k smíchu. *11*
    • Ti trollové už ani neumí trollit.
      • Ale mínusy dostávaj a lidi na ně reagujou, takže jejich provokace účel splnila. Jak se říká: Nekrmte trolly
  • Erien
    Tak snad už konečně se jim ta optimalizace povede. Přišlo mi že 4 díl prostě jen převedli na PC, aby je hráči neukamenovali. Bez vyhlazování, doskakující textury, extremně náročné a k tomu zdarma R* Social Club a Games for Windows LIVE.
  • Pry je to WiiU verze.
    • Pry si vtipnej.
  • to LOW res rozliseni obrazku je proto, ze jste to na tech 1280×720px zmensovali nebo to takhle vydal Rockstar? Asi to tak bylo co? Takze z konzolove verze *11*
    • vlastik.plaminek
      Vyndej si hlavu z bezinformační bubliny a zjisti si, na co vychází GTA od třetího dílu s časovou exkluzivitou (hint: PC to není).
    • Tohle a konzolovka?tak si pískam :ú
  • GTA San Andreas v novém kabátku a s novým příběhem? No kdo by to nebral? Pro mě jsou GTA 1 a GTA San Andreas nejlepšími díly série.
  • Just Cause 2 jim evidentne neda spat ...
  • proc zase ale californie, proc treba neudelaj moskvu
    • No, bylo by sice poučné ukázat cara Putina, jeho věrnou KGB a "spravedlnost" v ruském podání, ale jinak nemá Rusko co nabídnout...
    • Protoze Moskva je v rusku....
    • zeptám se jinak: Proč by podle tebe měli udělat třeba Moskvu? Překvap mě...
      • Protoze kde jinde muzes jezdit s tankem po Rudem namesti.
    • hahaha
  • S kazdym novym dilem GTA to prestava byt GTA, je to uplne jina hra. Mel jsem rad GTA 1,2. Ale od tretiho dilu to je uplne neco jineho. Nerikam ze je to spatna hra, ale uz to davno melo mit jine jmeno a nevyuzivat porad stejny nazev.

    Bohuzel to je trend teto doby, recyklovat jmena her, co to da a zdimat z nazvu, co se da.
    • Jaker
      Ehm... cože?! Série GTA se vyvinula přirozeně. Není to recyklování jména. To že se ti líbí první dvě GTA neznamená, že další díly už GTA nejsou. Vzpamatuj se. Já mám zase rád GTA sérii takovou jaká je, včetně všech dílů. Nejvíce ale právě od třetího dílu. Líbí se mi, že hra pomalu stupňuje realističnost. Vážné pojetí IV mě obvzláště udělalo radost. Celkově si raději zahraji reálnou a "dospělou" čtyřku, než třeba bláznivé Saints Row. To je pak ale otázka vkusu. Já jsem na dospělejší hry.
    • Díky bohu že lidi jako ty nejsou šéfové herních vývojů apod.,to by pak každá hra měla striktně předepsané jaká bude,a neexistoval by vývoj.
    • Tusim o cem mluvis. Mne bavilo jen GTA 1 a pak 4ka kterou ti vrele doporucuju na vyzkouseni.
    • DangerousDave
      GTA1 je moja srdcovka ale dvojka bol možno najslabší diel zo všetkýh GTAčiek ... trojka naopak prekonala oba diely dokopy. Neviem čo máš za problém, možno by to chcelo popísať konkrétnejšie.
    • Paulcz
      a důvod ?
    • KeanuX
      Tak určitě byla trojka něco úplně jinýho když nebyla ve 2D *1*
      • jump,
        slyšel si někdy o důležitosti značky? GTA se mohlo jmenovat jakkoli, ale GTA 1 byla prostě legendární hra, tak proč nepokračovat v této značce? Změna jména by byla podle mě blbost a to z mnoha důvodů. Vždyť duch této hry se podle mě příliš nezměnil od prvního dílu. Hra je vždy postavena na relativní svobodě pohybu po živoucím městě (světě), střílení nebohých civilistů a dělání dalších podobných kriminálních skutků. Mimojiné o tom je GTA už od prvního dílu.
        Podle mě je GTA stále GTA a je jedno, jestli jde o GTA 1, či GTA San Andreas.
  • Stejně to vidím tak že to bude vypadat jako GTA IV jen barevnější a lehce upravené,co se konzolí týče :)

    Bože já se těším *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit