Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no k Diablu ti toho moc nereknu protoze jsem nehral zadnej dil ,ale co se tyce mizerne optimalizace SWcka tak to je jev o kterem se psalo v kazde diskuzi ke hre . takze samoszrejme je dobre si krom recenze taky precist diskuzi ,ktera tam je .
  • Protoze v zadne recenzi jsem necetl treba to, ze loot system v D3 je tak na hov.. ze mi za 200h farmeni nepadne zlutej item co by byl upgrade na 150k dps DH. Zadna recenze nepsala ze v SWtor budu mit z absolutne neznamych duvodu nekde 60 fps a nekde 10 fps.
    To co tady ted popisujes je nuceni cloveka si neco koupit a absolutne nechapu proc by to tak melo byt. Podle tebe by mel ten kdo si to chce vyzkouset platit plnou cenu, i kdyz je to vyhypovany a neodpovida to tomu co slibovali?
    Taky nechapu tu logiku o hru se zajimam, nelibi se mi a nekoupim si ju je "spravny" a o hru se zajimam, stahnu si ju a nelibi se mi, tak to smazu je "spatny". Vysledek je uplne stejnej.
  • a proc si nejdriv neprectes recenze ktere jsou k dispozici a nebo se nepodivas na videa co jsou na youtube nebo videorecenze . Jako nezlob se na me ,ale pokud kupujes neco na slepo tak je to predevsim tvoje hloupost za to autori prece nemuzou . Ja hry hraju od roku 89 a nemuzu rict ,ze bych za dobu co si kupuju hry nejak nekde slapl vedle . Mozna je to proto ,ze se o hro do posledni chvile nez ji koupim zajimam a presto ji nemusim stahovat . Jako dodnes jsem treba nekoupil Mass Effect 3 protoze pro fandy serie byl spise zklamanim a to ja prvni dva dily vazne zral ,ale pockam si az ta hra bude za tri stovky a pak ji teprve poridim . Aspon si z odstupem casu budu chtit zahrat i prvni dva dily a dam si to komplet .
  • Ja to chapu, ale to s nezaplacenou praci je neco jinyho, tys tu praci odvedl, hodnoty odevzdal a nedostal zaplaceno.
    Ja vloni koupil SW:TOR, D3, BF3 a buhvi co jeste a vsechno to byly prehypovany sracky, BF3 zachranuje jenom to ze to byla ruska verze za 350. A kdyz studia nemaj problem se zatajovanim veci co ty hry delaj spatny, tak ja nebudu mit problem s tim si hru stahnout, zjistit ze je to na nic a smazat. Daleko ferovejsi nez zaplatit litr a dostat neco jinyho nez slibovali.
  • jak rikam koukej na to z ho moralniho hlediska . Kdyz si tu hru stahnes a zahrajes tak mas prece o ni zajem jen se ti za ni nechce platit . Na film do kina taky nechodej vsichni . Myslim ,ze distributori jsou natlik soudni ,ze neocekavaj ,ze se te hry proda tri miliardy *3*

    Ja nekupuju jen to o co nemam zajem . Myslim ,ze je hodne moznosti jak si udelat o hre obrezek a vlastni nazor nez ,ze si ji stahnu jako demoverzi a pak si ji MOZNA koupim . Ja v praci treba vejlapu po mesicni drine nedostal a reknu ti ,ze to je zazitek na kterej hned tak nezapomenes . Rozohodne bych to nikomu nepral zazit . A pro ty co jeste musej zivit rodinu to teprv musi bejt poradnej hardcore .
  • Kradez by to byla kdybych to stahl a nekomu prodal. Pak bych mel ja penize co mel mit autor. Ale kdyz si cokoliv stahnu, budu si to doma za zavrenyma dverma hrat a pak to smazu, tak to ma uplne stejny efekt jak kdyz si to stara babka nekoupi, protoze nevi co to je PC. Oba jsme zpusobili stejnou imaginarni skodu. A nevim o tom ze by nekdo chtel trestat lidi za to, ze si neco nekoupili, takovej fasismus tu zatim jeste nemame.
  • no jde o to ,ze za tou praci stojej lidi . Myslim ,ze tobe by se taky nelibilo kdybys v praci nedostal vejplatu . Kradez je pouze slovo ,ale tady je taky potreba koukat na to z toho moralniho hlediska ne jen materialniho . S touhle logikou bych mohl zastrelit cloveka a rict ,ze to nebyl muj kamarad tak o co jde ? Ja to osobne beru jako kradez i kdyz to jsou jen jednicky a nuly ,ale ty jednicky a nuly nekdo vytvoril a o to predevsim jde . A predevsim jde o to ,ze diky tomu ,ze se ten produkt dobre prodava tak mas sanci ,ze se dockas bud pokracovani nebo jineho noveho projektu . Tim ,ze hru stahnes akorat ukazes ,ze o hru mas zajem ,ale platit za ni nechces . Z moralniho hlediska to proste kradez je .
  • stoupeek
    Dík za odpovědi. ŘIKAL Jsem si, že když si koupim hru, tak se mi nahraje na HDD, a když to bude High end konzole, tak ty hry budou mit taky klidně 20GB. Ale jak řikáte, člověk nebude skladovat tolik her, aby to zaplnil.
  • No evidentne tu par lidi netusi ze pirateni neni kradez, a nakonec to krasne zabiji nazor ze kdyby vsichni kupovali. Tzn okradaji i ti co PC hry vubec nehrajou a zadnou si nikdy nekoupili. *15*
  • Umaroth
    Já si myslím že se sony poučilo...sic ps3 ve své době bylo něco nepředstavitelného (to doslova), ale ta cena odradilo spoustu lidí. Kdyt si to vem jak cena PS3 s příhodem slim verze spadla na 299doláčů, jak se zvedla prodejnost a sony nestačilo vyrábět :), Myslím si že magická cena při launchi konzole je 399 doláčů, jak pujde přez ni....tak bude mít pomalý start...
  • Umaroth
    Problém je že to porovnáváš s PC, jak je napsáno v komentáři na který reaguješ, tak konzole maji super optimalizaci a tím pádem papírově slabší HW dokážš mít ve hře mnohem větší výkon než na PC
  • ty jsi dobrej grafikofil :D
  • spis nez posun v grafice bych radej posun v hratelnosti ,ktera stagnuje nebo se spise jde vice ke dnu . Ted nedavno jsem si dal FarCry jednicku a to je mega ultra narez tezka hra ne jaky ty dnesni (super) dospelacky strilecky s nekonecnym zdravim . Doufam ,ze tech osm jader dobre vyujzijou
  • To anakonda: A umíš si představit kdyby to dělali všichni jako ty. Co by se stalo? Nikdo by ty hry potom nědělal.
  • ty mas PC verzi nebo PS3? ja mostwanted nemam (tyhle hry me nebavi) ale mohl bys zkusit udelat screen a porovnat to s temi detaily jestli to opravdu odpovida tomu Medium nastaveni ja myslim ze v PS/Xbox verzi to bude precejenom o neco jine uz kvuli API parametrum
  • no pokud to funguje tak jak rikas, tak je nutny se zeptat jestli spis neselhal criterion... koneckoncu criterion neni zrovna studio zamerene na PC hrani a myslim ze oni nikdy na pc scenu nemyslely. Jestli to opravdu vypada na PS3 takhle http://www.psnation.org/wp-content/uploads/2012/11/Untitled-02-15.jpeg tak to bude asi neco k*rva spatne na PC portu kterej podle tebe vypada na medium stejne a nestaci tomu 1GB pameti ve spravci uloh (1.4GB ram?)
  • Spades
    To je uber mega HC hráč :D
    Já se považuju za HC hráče, protože hraju normální PC hry, a hraju jich kvanta a často, kdežto casual hráč nehraje tak často, hraje jich méně a hlavně jednodušší hry.
  • Spades
    Protože chcu hrát PS3 hry? Logika chlape... logika
    Když už mám PS3, tak proč se j€bat s NB, když si to přes to PS3 můžu streamovat?
  • Proč když jsem si chtěl něco najít na googlu a té ESRAM tak mi to nic nenajde?
  • To je smesny, mozna kdyby vsichni hraci na PC zacali kupovat hry a ne jako vy je kradli, mozna by sme mel co hrat na tech svejch ultra highres monitorech. :-) Typicka Ceska logika kdo nekrade okrada svou rodinu :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit