Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No a neni potom krasa mit konzoli kde se to neseka :-)
  • Viktor_H
    Kalliklés by měl radost. *7*
  • No fuj ty parazite. Takle si ospravedlňovat pirátství
  • anakonda> Pokud je vas moralni postoj v zivote, ze koupite drahy HW, kradete hry a argumentujete racionalnim myslenim, tak jsem rad, ze do teto skupiny nepatrim.
  • Protože když je dam na flashku tak je taky přehraje *3*
  • Nebylo, mam ho v jinym pokoji a nemusim tahat žádny kabely, mam wifi spojeni notas-ps3 a to prehrava na telku
  • Stale nedokazete pochopit, ze rychlosti jsou dve. Jedna je CPU-RAM a druha GPU-RAM. Ano GPU-RAM je u PS4 rychla jako blesk, CPU-RAM ale "pouhych" 12GB/s. Rikam pouhych, protoze i 12GB/s je rychlost jako srovnatelna s PC.
  • LuckyBaal
    Já opravdu nechci dělat chytrýho, ale je .... (domysli si slovo) říkat, že nové konzole budou slabé. to samé šlo říct určitě i o X360 a PS3 ve své době (já sem nic říct nemohl, nic sem o tom v té době něvěděl) a pořád drží, i když poslední dva roky už jen tak tak.
  • Příliš krátkozraký pohled na věc. Ale tady na Games.cz diskuzích se to nosí.
  • Víš, ono jde dle mého názoru spíš o to, že jakmile se jednou smíříš s kompromisem, je daleko těžší stát opět za svým stanoviskem v budoucnu.

    Nebo jinak. Salámová metoda je svinstvo, kterou já nežeru.
  • Ale v takovém případě ovšem soubory přehrává notebook/PC, ale PS3 je pouze streamuje. To je už lepší nekupovat PS3, ale rovnout připojit PC/notebook k televizi, nač přidávat další mezičlánek, když je zbytečný? A co to má společného s přehráváním mkv souborů na PS3, když je nepřehrává PS3, ale jiné zařízení?
  • LuckyBaal
    Co byste sakra od nových konzolí chtěli? Já hraju z 90 % na PC, ale k XBOXu si odběhnu např na Zaklínače 2, Forzu (momentálně nejlepší závodní hra) nebo NHLko (nebo něco na kinect) a vypadá to pořád všechno koukatelně. A je to staré tak 8 let. Teď zvednou výkon Xkrát (nedovedu to takhle vypočítat *1* ) a bude to vypadat zase skvěle díky optimalizaci, kterou my PC hráči můžeme závidět. A to všechno poměrně levně, oni opravdu nemůžou zít High-End ani skoro High-End a dát to do konzole, bylo by to strašně drahé a (podle mě) by to moc lidí nekoupilo. Mé hlavní přání je, aby konzole přestaly bránit vývoji obličejů (L. A. Noire)...
  • walltar
    A nebylo by potom lepší zapojit do TV přímo ten NTB?
  • To nikoli, je to sice zatím stále ještě z části spekulace (za níž, lze považovat i tento článek), ale architektura PS4 umožní dosažení paměťové propustosti 256 GB/s.
  • Tak filmy snad skladovat v pc a pomoci nejakeho media server programu internetem sdilet na xbox ne?
  • deridon
    vidíš to.. já mám třeba v pc už 3 roky 500 Gb a nikdy nebyla potřeba kupovat větší a že bylo i období, že jsem měl nainstalovano jen nějákých 350 Gb co se týče her, ale pokud to bude pro uživatele málo, jelikož jedna hra bude jeden blue ray, tak je to spíš tím, že vývojaři dávaji ve full hd kvalitě (většinou je to pseudo full hd) video sekvence či 8 jazykových audio verzí hry, nemluvě o lenosti udělat kvalitní kompresi u těchto věcí
  • Podle mne hardcore hráč je takovej hráč co hraje hry jako Nethack, Dwarf Fortress a nebo Supreme Ruler 2020, Galactic Civilizations 2, takove ty hodne složite *7*
  • @fff
    Když už jsme u toho osobního osočování a já jsem podle vás zloděj, tak vy jste podle mě člověk, který spíš než racionálnímu rozhodování dává přednost emocem, humanitním vědám a korektnímu vystupování ve snaze věčného boje o svůj kousek místa ve společnosti poslušných lidí bez vlastního názoru a odvahy.

    A mimochodem, dovolte mi dodat ještě něco, aby toho nebylo málo, právě tím se také odlišuje podstatná část PC hráčů od konzolářů. A proto si všichni PC hráči tak klepou na čelo, ovšem z druhé strany břehu (konzolářů) se ozývá mečení stáda ovcí, které jejich problémy nechápou.
  • walltar
    Není ... nepáchá krádež takže není zloděj.

    Když chceš někoho z něčeho obviňovat tak si zjisti z čeho ho obviňuješ. Jé to jak kdybys stál u soudu s člověkem co bral úplatky a volal "Ty Vrahu"
  • Technicky i netechnicky zlodejem je

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit