Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 68 GB/s (u tech 8GB RAM) peak transfer rate je pro vas strasne nizka propustnost? *8*
  • Peníze na hry sice mám, ale přesto, poslední hru jsem si koupil snad před pět lety? Dnes je daleko pohodlnější hru stáhnout bez registrací, problémy s placením, čekáním na ověřovací kód, či chozením do krámu, prostě hru stáhnu a hraju. Vyjímku bych udělal jedině v případě, že by se chystal kvalitní titul od tvůrců hry typu Half-Life 2, to bych snad i předobjednal, abych mohl začít hrát, co nejdřív.
  • Snad máš pravdu. Každoroční upgrade mi nikdy nebyl proti srsti, i když to sice není zrovna dvakrát efektivní, stejně stále patřím mezi partu podobně "postižených" lidí, co nesnesou pomyšlení na to, že by měli ve skřini, něco, co by se dalo považovat za střední třidu, ale co se dá dělat, první PC jsem kupoval v roce 97, tedy jsem za něj zaplatil i s příslušenstvím bezmála 100k CZK, dnes je člověk při koupi nejlepších komponent na polovině a už nemá kde přidávat. Tři monitory s rozlišením 2560x1600 px mi nějakou dobu stačit budou. A půl milionu za monitor se 4K rozlišením už je pořádná pálka, do toho bych nešel.
  • Pro : walltar
    Definuj pojem HARDCORE Hrac To je podle tebo KDO?? děkuji za odpoved.
  • walltar
    ... kupovat, hry ... v jedné větě. Ty asi nebudeš PC hráč. *1*
  • a co treba nekupovat zbytecne vykonej HW a za usetrene prachy si koupit vice her? *2*
  • walltar
    Jo jak PC tak PC a možná taky PC.
  • walltar
    Tak pořádný HW nikdy nebyl o tom jaké na něj sou hry .... je to jak silné auta. Taky bys u nás potřeboval aby ti někdo ke tvému ferrari postavil nějakou silnici aby to tak nedrncalo. *1*
  • walltar
    Tak využití by se pro takové PC našlo ... hraní her by to určitě nebylo. Ale potom zase by to chtělo spíš teslu, než dvě GTX 690.

    Ale jinak k tomu využití HW .. počítal bych, že konzole při vydání budou mít větší relativní výkon než tvoje PC. Sice používají zastaralý HW ale díky možnostem optimalizace sou mnohem dál, než PC. Já mám podobné PC jako ty a nebál bych se, že bych ho s příchodem nové generace nevyužil. Imho ještě budem muset dělat upgrade, aby sme zajitili, že všechno pojede nad 60FPS.
  • Máš pravdu, ale stejně mě to strašně štve, to aby si člověk krom pořádného HW vydělal i na partu lidí, co mu na něj vytvoří pořádnou hru.
  • Ale pff, pro opravdového hardcore hráče tu jsou všechny platformy.
  • Kdo by taky dělal hry, který by nejlíp vypadaly na takovýmhle hardwaru? Kolik lidí by to asi tak bylo ochotno koupit? Ve svý době už stačilo, že si první Crysis vypěstovala před vydáním takovou tu auru hry s nejlepší grafikou a nejvyššími nároky, a řekl bych, že jim to v prodejích moc nepomohlo.
    Mimochodem - to co popisuješ není počítač na hry, takhle bych si spíš představoval pracovní stanici (kdyby tam teda byla nvidia s cudou) a fakt, že to hry nedokážou využít je asi stejnej, jako kdyby sis stěžoval, že sis koupil novýho sporťáka, ale povolený rychlosti za posledních sto let stoupaj tak pomalu, že na to ještě tak padesát let nebudeš moc naplno šlápnout.
  • No dejme tomu, že z tvého pohledu je moje PC naprostý šmejd, ale stejně zůstává stále stejná otázka, v tvém případě je ještě evidentnější, jak hodláš využít svůj PC v dnešních hrách? 4K rozlišení je v plenkách, tam by se jistě výkon 2×GTX 690 ztratil jako nic, nové jsou pro tebe i pro mě technologicky zastaralé pět až deset let a změna tohoto trendu nepřichází.

    Co taky čekat od konzolí jejichž cena bude pod 500 USD?
  • hh, ještě ke všemu. Tak to je 8gb ra až až
  • lol to mas peknej šmej ten PC ja mam intel XEON X5680 , 64GB RAM a 2x GTX 690 *5*
  • Co nejdal .... *5* At to stoji za to...Hlavne pro Pc...Neni nad to divat se na dokonalou grafiku.A uzivat si tu skutecnost ze je to naprosta krasa pro oci..Dobrej pribech taky bez toho to nebude stat za nic.Treba Far Cry 3 perfektni.. *4*
  • Jasně stejně jako u Crysis 3 co :D Crytek prohlásí žepoběží jen na DX11 kartách a třičtvrtě lidí tu brečí že na to nemá hardware :D ... boha mojeho.
  • Hlavně u otevřenějších her se vo*ebává hafo věcí, který teď bude možný udělat pořádně, protože na to bude dost ram i vláken procesorů.
  • Z pohledu high-end komponent na PC bude technologický skok na nové konzole zhruba někam na přelom roku 2007/2008, tj. pět let zpátky. Ale to není zase tak pesimistické, když současné konzole je možno přirovnávat k high-end HW starému deset let. Tedy máme tu posun o pět let vpřed, z pohledu hráče využívajích high-end desktop komponent, pro mainstream je to posun ještě daleko větší a pro konzoláře skoro neuvěřitelný. Mě osobně to nezvedá ze židle ani trochu.

    V PC mám Sapphire HD 7970 TOXIC GHz Edition 6GB GDDR5 @1200/6400 MHz, AMD FX-8350 @4.5/4.8 GHz, 32 GB RAM DDR3 CL9, 2×SATA 6GB/s 240 GB SSD a ptám se, kdy takové PC budu moci efektivně využít na hry. Když se podívám na sočasný kolaps na poli herního průmyslu, mám určitý odhad. Za dvacet let? To je pěkně na hlavu.
  • Dokud bude na trhu EA/UBI, tak je jedno co bude uvnitr tech krabic

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit