Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LuckyBaal
    Prosím, vemte si svůj FX a jděte se zahrabat. *1* Přece stačí napsat, že XBOX nemáte rád, máte doma nabušenej COMP na hry totálně nevhodný (vím o čem mluvím) a PS je pro vás předem vítěz i přes to, že nevíte co vlastně v PS 4 bude...
  • USB3.0, muzes si pridat jak velkej HDD chces.
  • Málo to je, obvzlášť když tam chceš skladovat i filmy.
    Pak stačí málo, pár her, nějaká ta série v 1080p a je to plné.
  • walltar
    Technicky není zloděj ...
  • Most Wanted je na 720p, medium nastaveni v porovnani s PC a zadne AA...Most Wanted 2012 na 1GB nerozjedes ani menu, to si vyzkousej (nehorazne neoptimalizovany, ale stejne, lidem se ro seká i s HIGH END PC)
  • jste obycejnej zlodej a se zlodejem tu debatovat nehodlam ...
  • No, pokud je clovek pirat tak 500gb je malo, pokud by za vsechno mel platit tak 500gb placenych her ho uz vyjde docela draho (to uz nebue resit kupovani dalsiho disku).
  • walltar
    Já bych řekl, že 500GB je celkem dost. Na Xboxu neskladuješ data. Já mám 120 + 300GB na PC a nikdy sem neměl problémy s místem a to PC hry pokud vím zabírají víc než ty konzolové. A taky mám dost programů, které používám na práci.

    S SSD nepočítej ... oni chcou osekat cenu a ne vyrábět high end.
  • Porovnavejte jabka s jabkama. Bavite se o transfer GPU a RAM. PS4ka "ma" GDDR5ky a rychlej pristup pro GPU, podobne jako novej xbox "ma" svoji rychlou pamet viz clanek.
    Podobne je to i ted u XBOX 360 a PS3.
    Pokud se budem bavit o transfer CPU - RAM, tak novej xbox "pry" 68GB/s, novy PS4 "pry" 12GB/s.
  • @fff: A ještě něco. Vymyslete efektivnější, rychlejší a pohodlnější systém distribuce her, než je jejich stažení a nainstalování z datového uložiště a klidně vám za něj zaplatím, včetně každé hry, kterou si pomocí něj stáhnu.
  • walltar
    Ale mám dneska takovou lepší náladu, navíc je tu článek o konozolích ...

    Já odobně zase hry kradu kde to de ... takže kdybych chtěl flejmovat tak flejmuju sám sebe.
  • Nevlastním konzoli, hraju na Xboxu akorát u švagra, takže tahle moje připomínka bude zároveň i otázka pro vlastníky konzolí. Není 500 GB v dnešní době málo? První věc mě napadla, proč tak málo, když dnes jsou disky 1T za babku (pokud tam nechtějí dát SSD. A to bych u high-end očekával).
  • @fff
    Jestli kradením rozumíte efektivní a racionální rozhodování v podmínkách, které trh nabízí, tak ano, kradu. Kdybychom se nechovali efektivně, jsme pořád v době kamené, a pro vás speciálně ještě jednou: V této době je efektivní krást.
  • Taky jak ta PS3 verze vypada, jaky ma rozliseni asetu, LOD efektu a v jakym nativnim rozliseni to jede? to je to co zere skutecny vykon, ja sem sem si taky tenkrat zahral oblivion (2006) na Herculesu 9700pro (2002) na 800x600 (LOW) a verim ze kdybych od toho sedel dal tak to tak hrozne vypadat nebude :D ale je pravda ze MostWanted asi na 256/512MB si nezahraju asi bych potreboval aspon 1GB (LOW) a orezat system co to jde ..nadruhou stranu jaky typ nacitani dat MW pro PS3 ma? je tam tolik parametru a moznosti s kterymi jde manupulovat (ve hrach/enginech) az tu nejde dojit k nejakymu primimu zaveru. Je ale fakt ze OS na PC zere dost a zaroven jeste vihoda konzoli je to ze se jede primo na zelezo u tech top titulu takze to je dalsi zrychleji o ktery jsme v PC prisli pred nekolika lety ale programovat primo na zelezo (bez nejakych vrstev) na PC by byla dnes silenost kvuli tem nespoctum variaci...
  • Myslim, ze wiki vysvetluje tento pojem celkem presne ..

    "Hardcore gamers prefer to take significant time and practice on games, and tend to play more involved games that require larger amounts of time to complete or master. Hardcore gamers may take part in video game culture such as competitions, events and conventions. Competitions are another defining characteristic of hardcore gamers, who often compete in organized tournaments, leagues, or ranked play integrated into the game proper, an example of this is Major League Gaming, an Electronic sports organization that often holds events for hardcore First-person shooter games such as Quake. There are many subtypes of hardcore gamers based on the style of game, gameplay preference, hardware platform, and other preferences."
  • taky nechapu ,ale hlavne ,ze zafrajeril ,ze si koupil PC za sto tacu *1*
  • Ano. V porovnání s 256 GB/s u PS4 je to velice nízká propustnost. Vyšší kapacita paměti u XBOXu tak velký rozdíl ani nevyrovná, nehledně na to, že OS od Sony je daleko efektivnější svým využitím paměti, než ten od Microsoftu.
  • pokus o flame ? Ja jsem PC hrac a hry kupuju . Sice levne edice a nebo ve vyprodeji ,ale i tak proste nestahuju . Taky tu mame stale Level a Score takze ja mam kazdej mesic tak deset novejch her a vubec si nestezuju .
  • walltar
    Tak jedna z definic, kterou rád používám je, že Hardcore je část z nějaké skupiny (v tomhle případě z hráčů jako celku,) která celkem nekompromisně odolává změnám ... Což bych řekl, že jsou právě PC hráči a lidi, kteří hrajou na vyloženě starých mašinách.

    Vím, že dneska je to slovo v oblibě a používá se pro člověka, který hraje hodně, ale to podle mě nevystihuje podstatu tohohle slovního spojení.
  • Chapu to dobre, ze se chubite tim, ze kradete? *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit