Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Samotný fakt že většinu diskuze tvoří absolutně pomýlené přirovnávání Dark Souls ke Skyrimu jí označuje za irelevantní.

    Osobně jsem s pokračováním více než spokojen, Namco Bandai dodali přesně to co jsem od nich očekával. Berte nebo nechte být, hra určitě stojí za zahrání a ten komu se zalíbí se od ní jen tak neodtrhne.
    • Namco Bandai totálně pohřbili Green Bunny(modří vědí) *10* ale jo hry dělají fajn
    • kickasl
      Oznacit celou diskuzi za irelevantni, protoze vetsina(dle tebe) je irelevantni je irelevantni?

      Diskuze je od toho, aby se diskutovalo, snazit se ji ukoncit stylem: "Pokud se vam *hra* libi tak hrajte, pokud ne tak nehrajte. Prestante diskutovat!" je nesmyslne, kontraproduktivni(diskuzi se snazis ukoncim tim, ze do ni prispivas- kdy to naposledy zabralo?) a mimo jine irelevantni.

      Je mozne, ze jsem te spatne pochopil nebo ze jsi spatne formuloval sve myslenky, ale i to je irelevantni.
      (Jak jste si jiste vsimli, nejak me toto slovo chytlo, prestoze je to mozna iracionalni a samozrejme irelevantni.)
    • Myslím že všem fanouškům DS je Skyrim u paty. Jednou jsem to dohrál. Nebavilo mě to a znechutilo a už o něm nechci nikdy slyšet a vůbec ne v recenzi na Dark Souls. Bohužel Skyrim fans, jsou ti největší domyslete si sami(je to vulgární)
      • Hmm, já mám rád DS i Skyrim.
        • MickeyMutant
          Seš fakt divnej. Nemůžeš fandit Spartě i Slávii.
          • Já fandim všem ať si to užijou.
  • Osobně považuju Blade of Darkness za mnohem větší výzvu a to je hra stará jaxviň a připadá mi, jako by se dark souls téhle hře strašně moc chtělo podobat, ale mnohem radši vidím návrat takovýchto her než hopsaček s horší grafikou než hry ze začátku 90s
    • Zapomněl jsem se vyádřit i kté obtížnosti - v Blade of Darkness se mě nestalo že bych šel 20x na Bosse, nebo se musel dívat na net, abych věděl co mám udělat (i když zrovna tohle považuju za mínus Souls, mohly by být víc otevřené)
    • S nadšením jsem hrál jsem BoD i Dark/Demon Souls a i když byla tehdy BoD moje oblíbená, tak na Souls serii nemá ani náhodou. Systémem boje, atmosférou i celkově nápady zaostává a to i když nepočítám horší grafiku danou stářím Blade.
      • šak já mluvil o náročnosti= obtížnosti, což je hlavní důvod proč je dark souls tak opěvovaná. Není náhodou důvod že si se nedíval na net, protože si ho tenkrát neměl? Já ho v roce 2001 neměl určitě, ale už to nebyla taková vzácnost. Systém boje byl v té době revoluční, to se u DS říct nedá, je to jen evoluce herních mechanik ale pořád mě to příjde jako upgrade Severance BOD, neříkám, že je to špatně, ale nemůžu DS považovat za originální koncept. Jasně že zaostává dyk je to o 10 let starší hra a byla by to ostuda kdyby nepřišli s novými nápady, ale s atmosférou nesouhlasím, ta byla parádní, alespon v té době kdy BOD vyšlo
  • Tak co tak čtu, vidím, že jsou tu opravdu inteligentní příspěvky, které se týkají tématu, proto se také vyjádřím, jak to mám se Skyrimem a Dark Souls. Na Skyrim jsem těšil dlouho a doufal jsem, že si spravím chuť po Oblivionu a Fallout 3. Ano, přátelé podlehl jsem hypu a hru přeobjednal a stalo se mi to snad poprvé. Jinak běžně využívám pirátskou zátoku. Prvních pár hodin, jsem si myslel, jak jsem dobře neudělal, říkal jsem tvl hra roku při nejmenším a pak zlom. Začal jsem o tom přemýšlet, questy se opakovaly, působení mé postavy neodráželo změny, linie byly v podstatě jako přes kopírák- šlo jen o to jak se stanu vůdcem cechu. Uvědomil jsem si, jak je ta hra šileně povrchní a nejde do hloubky. Je to krásně naleštěné na povrchu, ale uvnitř je to shnilé až do morku kostí. Od té doby jsem Skyrim nainstaloval asi 3krát. 5 Hodin jsem to modoval, chvíli jsem se kochal a grafikou a pak zas a znova odinstalovával, jelikož pachuť té mizerné hratelnosti se mi objevovala dříve a dříve. Ano Skyrim považuji za jednu nélí nejhorší hru, co jsem si koupil. A Dark Souls? poprvé jsme o tom slyšel, když to výhralo RPG roku zde na Games.cz. Hmm říkal jsem si mlátička, to člověka odkojeného Planescape: Torment a dalších legendách nebude bavit. Pak až to vyšlo na PC, jsem to zkusil. No nikam jsem se nedostal a letělo to z disku asi po hodině. Po pár týdnech jsem se k tomu vrátil a už jsem se toho nepustil. Tak do detailu propracovanou hru jsem nehrál snad deset let. Vše do sebe zapadá. Hra je vybroušená v hratelnosti k dokonalosti. Příběh je tvořen hráčem= konečně to někoho napadlo. Prostě jsem to znova odinstalovat a objednal jsem si originálku. Od té doby tato hra sídli v mém pomyslném best of best žebříšku s dalšími legendami. BG,Icewind Dale, už zmíněný Planescape: Torment, Kotor, Half, Doom a další. PS. Lituji všechny, kteří se prvně díváji na grafiku.
    • Darksouls má příběh, který je tvořen hráčem? Já ho v jedničce vůbec nevnímal. (Pozor velký spoiler DS1) Jsem mrtvý, jdu zazvonit na 2 zvony, pak dojdu pro mísu, dám do ní 4 duše a zabiju hlavního bose. Je tam občas kámoš solaire, kterého jsem někde dole v pekle musel zabít, pač si dovoloval.
      Prosím tě mohl bys mě ten příběh, jak ho vnímáš ty, v pár větách vysvětlit a taky vysvětlit jak ho ovlivňuju?
      • Ano, je tvořen hráčem, abych byl přesný. Ten hráč musí být člověk inteligentní, otevřený novinkám a mít fantazii a umět anglicky. Pokud se ptáš na příběh, tak ti jeden z oněch faktorů chybí. Předpokládám ten první, ale to je jen domněnka. Takže k příběhu. Hlavní linie příběhu je poměrně prostá a o tu nikdy nešlo. Vždycky v této hře šlo o okolní příběhy a vytváření historie světa. Už intro dá hráči tolik otázek, že to spousta z ních zabalí a hrají to jako slasher bez otázek. A to je špatné. Svět do kterého jste vstoupili je plný mýtu a legend, které ti vypoví příběh Dark Souls. Příběh se nachází všude. Itemy, NPC, přátelé i nepřátelé máji svoji minulost, která souvisí s Age of Fire. Hrač se postupně dozvídá vše o Gwynovi a jeho rytířích. Jak se prodali temnotě Abbysu, něktěří z dobrých úmyslu(Artorias) a někteří naopak. Dozvídáme spoustu drobností o každém hráči v Age of Fire a každý ten střípek si musí složit sám hráč. Dozvídáme se, že Anor Londo není vůbec sluneční město, ale naopak město tmy, které žije jen v iluzi vytvořené Gwyndolinem. Mužem vychováného jako ženu, aby chrání Anor Londo. Dozvídáme se se o šílenství Seath the Scaleless a o jeho podivných sexuálních choutek. Otec Priscilly? Pomocí Darkwraith se dozvídáme mnoha další tajemství a všechno to hráč musí spravovat a vytvořit si obraz podle svého. Tvůrci záměrně všechno neprozrazovali, aby nechali spousta místa pro hráčovou představivost. Pokud to někdo nepřijme? Jeho volba, ale vykřikovaní o žádném příběhu, je vykřikovaní vlastní nevědomosti a ignorance nebo dokonce lži.
        • celkem pěkný, ale má to jednu zásadní chybku: že si pleteš samotný příběh hry s lore
          • Ne, to spíš lidi tady neznají rozdíl mezi příběhem a narací. Dark Souls má jen naprosto minimální naraci, ale má příběh.
          • To si teda nepletu. Je to propojené a dává kompletní příběh nejen z jednoho úhlu, ale z několika a dohromady to tvoří příběh Age of Firie
            • Ted jsme třeba byl zhruba 4 hodiny venku na procházce..a ty?..Tolik k te nalepenosti:)
              A je dobře ze sis me vsiml, ja tebe moc ne..takze se snaz, at tvoje příspěvky pro me mají nejakou vahu:)
              DS je dobra a kvalitni hra, stejne jako Skyrim, aspoň pro me, kazda z nich am svoje pro i proti..ale mam je rad obe a u obou se dobře bavil..rozumíš do diskuze o Sims bych nepsal..vim o nich prd..stejne jako ty o Skyrimu:)
            • Ano pane Flash, tebe jsem si všiml. Seš tu nalepen 24 hodin denně o obhajuješ nejtrapnější hru posledních let. V tomto vláknu byla debata o příběhu ve DS a ne do prdelee práce o TES. Co tak ji na nějaké TES forum a tam onanovatt do nekonečna.
            • Ty?..viz tvůj první příspěvek..
            • Tvl dochazí mě trpělivost. Do piče, kdo se tu baví o Skyrimu?
            • Hmmm..serie TES ma toho co popisuješ tuny, a taky to není napsany na kazdym sloupu, proto to mozna plno lidi nevi, stejne jako v DS když radne vse zkoumas a zapojíš mozek zjistis detaily ktere jsou vice nez zajimave..takze..v tomhle není DS v nicem vyjimecna.
              V TES si pribeh sam tvorit muzes...ostatne podtitul TES III Morrowind byl You write the Story, ovšem problém je když hrac COD jde hrat třeba Skyrim..to pak pise na fora jaka to je sragora..ale nic..je to furt dokola. Někdo holt vi o cem mluvi někdo ne..
        • No tak ten pán se nám teda projevil. *11*

          1) Zjistil jsem, o sobě pár věcí které jsem netušil - inteligence, ignoranství, lhaní.
          2) Zjistil jsem, že na příběh musím mít fantasii abych si jej sám dotvořil/dovymyslel. No to jsem ale hlupák, že jsem ho tam nevnímal. Jdu si koupit koupit nějaký film a řeknu jim, že mi stačí obal, pač mám přeci fantasii.
          3) V neposlední řadě jsem zjistil, že vykřikuji o tom, že v DS není příběh. A to jsem si do teď myslel, že jsem se na něj pouze zeptal. Sdělil, že jsem jej nevnímal a nějakého pána požádal o vysvětlení. Každý nechť si můj příspěvek přečte a udělá si názor...
          4) Hraji to jako slasher bez otázek, když se na ten příběh ptám? Trochu paradox, ne?

          Tohle fórum fakt není místo pro seriózní diskuzi. Jdu zas hrát DS a domýšlet si u toho ten bájný příběh, nastínění v intru, který by stál minimálně za knižní zpracování. To jsem asi šlápl nějakému fanatickému fanouškovi na kuří oko, nebo nevím proč se mi dostalo takové odpovědi... Neuvěřitelný pane s fantasií! Jsi borec dávám ti + *8*
          • Jestli máš nějaké psychické problémy, je potřeba vyhledat odbornou pomoc. Štěkaní hloupot ti od tvého problému nepomůže, ale jen se prohloubí.
            • Píše ten, který tu nenapsal ani jeden argument. *7*
            • Když dojdou argumenty, přicházejí hloupé urážky. Dojití argumentů má jednu krásnou vlastnost. Dává se tím druhé straně za pravdu... *3*
        • MickeyMutant
          Příběh v Dark Souls není tvořen hráčem. Na rozdíl třeba od druhého Zaklínače, kde si můžeš zvolit dějovou linku, tady nic takového neexistuje. To není a priori nic špatného, jen to prostě není ten typ hry, kdy můžeš ovlivnit, kudy se bude příběh ubírat.
          • To mickey. Ano hraješ za jinou stranu, ala finále je stejně jen jedno. Dark Souls se dá taky ovlivnit např. Dark Wraith Conevant. Zabití x nezabití Lautreca, dva odlišné konce, zachrána Sifa a vytvoření jistého pouta. Zrušení iluze nad Anor Londo.
            • MickeyMutant
              Jasně, že můžeš ovlivňovat spoustu věcí. V tomhle chápání je příběh opravdu tvořen hráčem. To by snad ani nebyla hra, kdyby to nešlo.

              Moje reakce směřovaly k tvému výroku, že v Dark Souls "Příběh je tvořen hráčem = konečně to někoho napadlo". Stejným způsobem přece tvoří hru každý hráč, který zasedne k jakékoliv podobné hře. Vytváří si pro sebe verzi příběhu, který více či méně koresponduje s vizí autorů. Ale to je přece úplně obvyklé a zvláštnost Dark Souls spočívá spíš v tom, jak málo toho člověku donese až pod nos. Rozhodně ne ve fabulování rozdílných příběhů hlavního hrdiny, které by mohl vytvářet hráč (proto jsem zmiňoval Zaklínače, kde to jde).
          • Bych se hádal. Máš nějaké popletené. Zaklínač je předem předefinován na dvě možnosti a hráči si zvolí onu nebo druhou. Příběh je pořád napsán a liší se jen v detailech. Pořád je konzistentní příběh u kterého není potřeba zapojit vlastní hlavu, Na rozdíl od Dark Souls. Tam prostě není všechno černobíle a není ani vše dopovězeno, proto tady na scénu přichází představivost hráče, který příběhu dopomáhá a každý hráč příběh cítí nějak jinak, proto v Dark Souls příběh TVOŘÍ HRÁČ.
            • (Pro toho pána, co má vkus) Minecrat nehraju, kde jsi na to přišel? Na to bych neměl fantasii, ale pro tebe je hra jak dělaná. Přemýšlím, co je v nepořádku s tvojí hlavou, že mě musíš sprostě urážet. Neměl jsi v poslední době něco společného s "Vile Maggots"? *11*
            • Všichni to tady motáte jedno s druhým dohromady. To že má Dark Souls naprosto minimální naraci a nechává tak víc věcí na představivosti hráče znamená, že je ten příběh víc ovlivnitelnej? A to prosím tě jak, že si něco vysvětlím jinak než jak to mysleli autoři? To není ovlivnění příběhu to je prostě mylná interpretace. Nepopírám že to skládání příběhovým střípků má cosi do sebe, ale to opravdu neznamená že tam něco ovlivňuju nebo nedej bože tvořím. Ten příběh je tam, to jak moc ho chci/nechci vnímat je to jediný co můžu ovlivnit (souvisí s onou minimalistickou narací).
            • Co se týče příběhu v Minecraftu. Heleď asi tak, že se se svojí fantasií fakt vyřádíš. Věř mi bude se ti to líbit. Vůbec nebudeš ničím svázán. Dej pak vědět jestli se ti příběh z Minecraft líbil víc než z Darksouls. Přikládám jedno video jako inspiraci http://www.youtube.com/watch?v=T8fk8vSP-Ec
            • MickeyMutant
              Hráč si dotváří nebo spíš domýšlí kontext, který tvoří historii světa Dark Souls. Samotný děj, příběh hry (útěk z vězení - oživení zvonů - probuzení obřího hada - získání "Lordvessel" a čtyř hlavních duší - obětování/neobětování "Lordvessel" - poražení Gwyna - rozdmýchání/nerozdmýchání ohně) ovlivnit prostě nemůže. V Zaklínači jsi půlku hry mohl plnit jiné questy a bojovat za jinou stranu.

              Vzhledem ke kryptickému přístupu v Dark Sous si tedy člověk může vytvářet vlastní verze souvislostí, ale samotný příběh ovlivnit nemůže.
            • Já Minecraft nikdy nehrál, čil mi prvně musíš povědět o čem to je *3*
            • Takže jako v minecraft? Takový příběh asi nedá vývojářům moc práce, že?. Přesto své fanoušky si evidentně najde. Navíc má parádní znovuhratelnost. Pokaždé může být o něčem úplně jiném...
      • až na Solaira, kterého jsi zabít nemusel a šlo to udělat tak, aby přežil, s tebou souhlasím *4*
    • ten pan co ma vkus, ma uplne jiny vkus
    • Pro mě je Dark Souls a Skyrim zhruba na stejné úrovni. Obojí jsem hrál zhruba 100 hodin, obojí se mi hodně líbilo. Obojímu bych dal 9/10.

      Oblivion se mi líbil víc i než Skyrim i než Dark Souls. Toho jsem odehrál přes 400 hodin a dal bych mu 10/10. Planescape Torment jsem hrál nevím kolik hodin a dal bych mu taky 10/10.

      Každý to vidí jinak. Mně třeba přišlo, že v Dark Souls si hráč příběh netvoří (je ukrytý v rozhovorech, které si jen přečtu), zatímco ve Skyrimu si člověk právě ten příběh tvoří - kam půjde, co tam bude dělat, jak bude řešit questy, s kým bude mluvit atd. Ale je to jen věc názoru, co koho baví.
    • Jsem rád, že sis našel hru, která tě bavila. Sto lidí, sto chutí. Díky bohu za to. Kdyby vyšel jen Skyrim nebo jen Dark Souls, byla by tak jako tak spousta lidí zklamaná. Takhle si každej může fajn zahrát. P.S. Nelituju ty, kteří se prvně dívají na grafiku, i když já to nedělám.
  • Hoši,hoši...Nechcu rejpat, ale řekněte mi kdo je tu nemyslící zvíře, když se tu hádáte kvůli HŘE...Radši si zahrajte, a nespamujte tu diskuzi o tom kdo co hraje,co je lepší a a kdo je nemyslící zvíře *3* *3*
    • nj kdyz na PC to vyjde az za mesic, do te doby nezbyva nez spamovat diskuze
  • Odulin
    Jedničku jsem snad ani pořadně nehrál. Ale včera jsem na rozjížděl 3x od začátku 2. díl a chytlo mě to. Dost zajímavá kombinace herních mechanismů. Ale nevim jestli budu mít nervy dojet to do konce. :/
  • 20 fps a grfika jak na mobile, parada. demon souls som hral a bavilo ma to ale toto ma strasu grafiku ozaj uplne ma to odradza si to vobec zahrat.
    • Toto není o grafice ale o hře.
      Když se ti tolik líbí grafika, bež si zahrát BATTLESHIT 4.
      • no to ze to ma ovracanu grafiku by som este ozelel ale ze to ide 20 fps seka to a prekresluje obraz tak to je proste premna neakceptovatelne
        • Mne zas přijde že alespoň na PS3 je DS2 nejplynulejší z celé série (Demons, Dark Souls)
        • To jsi vzal kde, že to má 20FPS? PS3 stabilně 30FPS s malými propady, které neovlivní hratelnost a xbox je na tom ještě lépe. Takže proč tu šíříte nepravdy?
          • kennyB
            Ok, v pohodě, nebudem se tu přece hádat *3* Hraju na konzoli a dokáže mě vytočit to, kdy se tu pcčkáři povyšují a myslí si, že konzolisti jsou odpad a přitom by si zrovna tuto hru na pc nezahráli, nebýt konzolí *3*
            • ja som neni PCckar, xbox360 ps3 ps4 a PC len hovorim ze ma sklamala grafika a male fps nehovorim ze to je zla hra.
          • kennyB
            Zřejmě nemá na to, aby hru dohrál, tak si to ospravedlňuje fpskama *1*
            • podobne hry hrajem. na mobile sa nehram na mobile telefonujem, a jak to ma mat dobru hratelnout ked to ide 25 fps co je epilepsya a este bez vsync prekresluje obraz jak ziletka. a to ako ze si myslis ze nejaky patch spravi ze zrazu to ps3 utiahne v 60 fps ach boze ,.. ok hraj sa. nechaj tak je to moj nazor, zas boli videa a fotky z PC verzie kde to je krasne, toto je strach co v poslednej dobe vypustaju na konzolach.
            • kennyB
              Proč mi sakra píšeš, že podobné hry nehraješ??? Klidně si vytáhni iphona a hraj si na něm. Zase jeden, co hraje hry jen kvůli grafice a na hratelnost se kouká až jako na druhořadou věc. Gratuluju *3* A že tam kolísají fps??? A co??? Která hra se může pyšnit tím, že je hned po vydání úplně odbugovaná a jede na krásných 60 fps bez jakéhokoliv kolísání??? Pokuď vím, tak na DS II vyšel zatím jen jedem patch.
            • epilepticky odpad nehram sorry ok hrajte sa. taketo hry vychadzali pred 15 rokama. a dnes ma aj iphone lepsiu grafiku jak ps3 verzia tejto hry. a ake nepravdy tu pisem? http://www.youtube.com/watch?v=6YJPVIA8nmM
      • Jsi fyzicky schopný vstřebat poznání, že někdo může na grafické zpracování hry klást důraz a přitom to není povrchní hlupák? Zkus to. Vím, bolí to. *3*
  • tonnymontana
    Zajimave je jak ma kazdy nastavene co znamena vyzva ve hre. nekomu prijde vyzva d3 inferno kde na jednu ranu dostane instant kill, nekomu zase sber surovin co dela mesic v kuse a nekomu zase to ze 10 chcipne:) podle me jsou to vsechno umela nastaveni ale asi bych podotkl ze jsou stare jako hry samotne a nevim proc se vsichni najednou tak divite ze je vice moznosti jak udelat hru tezsi, ano i mario mel umele nastavenou obtiznos protoze jste museli vedet kdy preskocit bodaky + vyhnout se kytce. a kolik lidi furt opakovalo jeden level? mno bude to hodne velke cislo:)

    recenze fajn DS jsem nehral ale diky tomuto popisu jsem si koupil 1ku a jdu to zkusit:) o grafiku mi nejde uz roky tak snad hratelnost nezklame
    • kennyB
      Jj, užij si ji, je to pecka *3*
    • Držím Ti palce.Nějakých cca 10 hodin to bude očistec a potom už to bude lepší a lepší.Nenech se odradit!!!
  • Chci se zeptat,jestli máte taky problém s MP?Jsem v lidské formě a přesto mám White Sign Soapstone neaktivní.Díky
    • není to tím že nejse v online režimu? Ono občas připojení vypadne a pak ten soapstone nejde, chce to většinou\ jen restartnut hru
      • No on-line jsem,ale asi to nemají FS ještě vyladěné,protože u jiných MP her se mi to nestává....
        • U PS3 verze jsem žádné problémy nezaznamenal, MP běží bez problémů
        • Miserius
          Budto jsi v lokacich ktery to nepodporujou (treba Grave of Saints nebo jak se to jmenuje mi coop taky nedovolil) a nebo jsi fakt offline, jinak s tim žádnej problem nemam... Jen tak mimochodem ted uz muzes pouzite (Small) White Sign Stone i v undead formě
          • Offline nejsem a pořád to blbne.Chvíli to jede a pak už ne:-)))
  • KingOfWorms
    to zas bude ve Skyrimu nablito...
  • Skyrim je pěkná hra, která mě na dlouho zabavila. První Dark Souls mě znudila během několika hodin. Dvojku už si nekoupím, ale přeju všem hutnou pařbu. *4*
    • Me taky Skyrim bavil vic nez Dark Souls a vzhledem k prodejnosti to tak ma vetsina hracu. Samozrejme prodejnost hry nesouvisi s jeji kvalitou.
      • Konečně někdo, kdo se vyjadřuje přesně.
        Nechci říct že Dark souls je horší než Skyrim, ale už mě štvou Fanboys/girls
        jak sem povídal : typu blbého nemyslícího zvířete jenž pro něj je jediná věc nejlepší hra a fakt blbě shazuje hry, které jsou prostě lepší.

        Já osobně jsem taky Skyrim hrál a prostě se mi zdál horší.
        (Opět musíte omluvit mé pravopisné hrubky, jak jsem povídal, nejsem moc dobrý pisatel).
        • Nemáš obavu, že tím "hry, které jsou prostě lepší" ses sám zařadil do té kategorie nemyslících zvířat? Není hraní náhodou o tom, co toho kterého hráče baví, ať už si o tom ostatní myslí cokoliv? Hm? ;)
          • Zřejmě sis nepřečetl odstavec SHAZOVÁNÍ HER.
            ale to je v pořádku pro nemyslící zvíře.
            • Byl jsem zvědavý. Stačí? Nebo chceš zavádět nějaké podmínky, které musí člověk splnit, aby mohl otevřít diskusi a případně se do ní zapojit? Protože pak bychom se oklikou dostávali k tomu zvířátku. *3*
            • Když si myslíš že je to nuda, když nechceš hýkat se všemi ostatními :
              Proč jsi sem napsal tento koment ?
              Proč jsi sem vůbec lozil ?
              Proč jsi vůbec Dark souls 2 otevřel ?
            • AAA: Je to dobře do chvíle, kdy toto hodnocení začne zkreslovat nedospělý jedinec za pomoci zakázaných technických prostředků. Potom už nemáš nikdy jistotu, co se líbilo nebo nelíbilo skutečným lidem a co jenom tomuhle chudáčkovi. *4*
            • Jestli máš potřebu odsoudit můj komentář jako blbý a priori, nemám já potřebu ti cokoliv vysvětlovat. Když budeš psát slušně, budu ti věnovat svůj čas. Jasný?

              A jako gesto dobré vůle: Komentář jsem napsal, protože mám rád vyváženou diskusi. Byl bys raději, kdybych nadšeně hýkal spolu s ostatními?
            • Podle mě je dobře, že je hodnocení debilních příspěvků v mínusu. Aspoň to tady není, jak na novinkách.cz, kde se mi otvírá při kladně hodnocených příspěvků nůž v kapsi.
            • Ta otázka zde stále přetrvává
              PROČ JSI NAPSAL TENTO BLBÝ KOMENTÁŘ ?
            • Nikdy nehodnotím příspěvky v diskusi, které se účastním. A boty mám jen v botníku. *4* Osobně bych zdejší hodnocení buďto učinil rezistentnějším vůči podobným exploitům, nebo ho rovnou zrušil.
            • To Dworkin - myslím že si můžete podat ruce, s tím klikacím botem jsi musel přijít první, protože není možné aby tvoje (jako obvykle) přitroublé názory měli víc než 10+ a všechny ostatní 10- ... alespoň tak to bylo ráno, teď už to někdo překlikal na přesný opak :D
            • Anonyme, je trhem v oku nedospělého mladého muže s klikacím botem a spoustou volného času. Těch 18 minusek se tam objevilo v průběhu několika vteřin.
            • My jsme si to přečetli už nahoře. Nejsme nemyslící zvířata. *1*

              Jinak s tebou souhlasím, že bejt agresivní kvůli hře je docela legrační. But that's my point, actually.
            • Když toto tedy není pro tebe shazování, zbývá poslední otázka :
              PROČ JSI TEDY NAPSAL TENTO JENŽ JE TRNEM OKU 18 ČTENÁŘŮ.
            • Hoši,hoši...Nechcu rejpat, ale řekněte mi kdo je tu nemyslící zvíře, když se tu hádáte kvůli HŘE...Radši si zahrajte, a nespamujte tu diskuzi o tom kdo co hraje,co je lepší a a kdo je nemyslící zvíře.

              PS: Omlouvám se že to tu je dvakrát, poprvé sem to poslal trochu jinam než sem chtěl...xD *3* *3*
            • Ne, není to shazování hry. Shazování hry by to bylo, kdybych napsal, že ta hra je příšerně nudná. Když napíšu, že _mě_ nudila, je to něco úplně jinýho. Chápeš ten rozdíl?
            • Ano, ale proč píšeš : Skyrim je pěkná hra, která mě na dlouho zabavila. První Dark Souls mě znudila během několika hodin.

              Toto je upřimně shazování hry tupého nemyslícího zvířete.

              Ovšem jsi měl pravdu s nepochopením, přečet jsem toto vskutku narychlo tak se omlouvám.
              Jinak po druhém přečtení musím akorát souhlasit s druhou větou.
            • Obávám se, že jsi nepochopil to, co jsem napsal. *4*
    • A smysl tvého příspěvku?
      • Jsme snad v recenzi na Skyrim nebo proč sem taháš Skyrim?
        • Protože se tady v diskusi ten Skyrim probíral. Ale hlavní téma příspěvku to nebylo. *4*
          • Takže jsi přispěchal Skyrim zachránit. Hodný chlapec. Paní učitelka bude mít z tebe radost.
            • Vidíš, a já jsem do něj kvůli tomu nechtěl rejt. *4*
            • MickeyMutant
              Do prdele, Dworkine, jaks dokázal, že ti oponenti v diskuzi na dobrou noc vzdávaj poctu?
            • Hold Dworkine spát se mi ještě nechce.
            • Anonyme, ten spánek by ti udělal dobře. *4*
            • Dworkin.
              Tvoje blbost nezná mezí.
              Tady se komentuje Dark souls 2 což hra o mnohem lepší než Skyrim (dokonce i Zaklínač je lepší než Skyrim).
              Takže, běž si netaktizovaně běhat, dělat dobývání hradu tak malé, že se vejde i do hrnku s čajem, klikat jak vo život atd..
              Popravdě, slušný člověk Dworkine neleze lidem do komentů, a nepíše Fanboy blbosti o Skyrimu.
              Toto dělá vskutku člověk s mentalní poruchou A.K.A takzvaným FanBoy/Girl tupostí kterou trpí :
              Beliebeři
              Directoneři
              Ty
              (Musíte omluvit mé pravopisné chyby, nejsem moc dobrý pisatel ale když je člověk unaven tak se nemůže moc dobře soustředit, taky bych rád na chyby neupozorňovat, Děkuji *3* )
            • A co děláš, v jakém oboru?
            • No já ne, ale podle inteligence tvých příspěvku jsem myslel, že ty ano. Pokud ne, tak je to ještě horší než jsem si myslel a chce to nasadit rychlou léčbu. Předepíší ti tohle: Méně Skyrimu a více kvalitních her jako je Dark Souls. To se mozkové buňky pak prokrvují rychleji a myšlení není za roh. Držím palce.
            • Paní učitelka? Ty ještě chodíš do školy? *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší