Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj jak jse jmenuje ten prsten do ktérého se vytesá jméno přítele pro lepší spojení v online a kdo a kde ho prodává prosím v ENG moc děkuji za pomoc...
    • Miserius
      Prodáva ho mluvící kočka v Majule, určitě jsi ji potkal (stojí asi 14 tisic)
      • Dekuju
        • Miserius
          A netesá se tam jméno přítele ale jméno "boha kterého uctíváte"..aby to vzdy toho kdo se pripojuje pozdeji hodilo na server cloveka co ma prsten se stejnym bohem a tak hned bylo možný "coopovat" a nebude potřeba reloadovat pro změnu serverů
          • Takze si oba koupime prsten a vyberem si oba stejneho boha z 10 nabizenych?
            • Miserius
              Jo, pomotal jsem to, sorry *1*
  • Po přečtení recenzí na několika tuzemských a zahraničních webech a pár hodinách na Twitchi a jelikož jsem velký fanoušek DS 1. Můžu říct jen jediné hodnocení. Kde je sakra ta PC verze jak mám měsíc vydržet!!!!!!!!!!!!. Pro ty co se vymlouvají na grafiku. Lituji vás že nedokážete docenit kvalitní hratelnost.(mě osobně se grafika stejně libí je správně temná jak má v dark fantasy být). Pro ty co říkají že nechápou jak někdo může hrát hru kde jen umíráš a neustále opakuješ postup, jde jen o to že tady nejde o smrti ale o to co se z nich naučíš, jde o výzvu a její překonání a to je panečku v DS asi nejlepší pocit :) .
    • Moje řeč. Jinak třeba pro srovnání - dřív jsem úplně nesnášel checkpointy v různých hrách a nemožnost hru libovolně uložit. Tady je to řešeno ještě trošku jinak, ale o to nejde. Co chci říct, jsem docela dost nervák, u jiný hry když párkrát vytuhnu a ještě nějak blbě a nedojdu až k checkpointu, vývojáře bych ubil hrušní. Tady ale z nějakého důvodu prostě ne. Zrovna včera hraju DS1, po 3 hodinách v blightownu se deru po těch nekonečnějch žebříkách nahoru, 20k soulů + 12 humanity na sobě. lezu lezu lezu, vylezu nahoru, jen tak tak, že mě tam nepicnul ten třetí obřík - přeci jen nerad bych o tu humanity přišel takhle blbě - přejdu lávku kolem draků a po paměti si to šinu po hradbách k výtahu, zamyšlenej, v duchu si říkám jak je fajn, že už jsem z tý bažinatý prde.e zpátky nahoře, vyloženě se těším na západ slunce nad firelink shrine. V tom zahnu doprava k výtahu a.... kua výtah je nahoře ve firelinks a já padám do prázdný šachty. YOU DIE. No normálně by byl ovladač na hardy, u dark souls si otevřu pivko a pro sebe si ulevim: když jseš blbej... *1*
      • Já si zas doteď živě pamatuji při procházce s v Sen Fortress, jak vidím truhlu, jen tak tam stála uprostřed, nikdo u ní a říkám si lucky yeah, copak tam asi bude, nu pak mě ta mrcha sežrala takhle sem se v životě nelekl, o té doby sem mlátil dok každé truhly nevyjímaje. Jo takových vzpomínek bylo dost. :D
        • Já do každé truhly napral z dálky lukem, abych viděl jestli mi neukosne hlavu *15*, hodně mi to připomnělo truhly z Dungeon Siege 2...
        • Miserius
          Mimikove maj ten retez natazenej kupredu, realny truhly ho maj ve tvaru praseciho ocasku *3*
        • Jo od té doby jsem u každé truhly postaval 10-15s a kontroloval jestli nedycha :-)
        • jo tam se mi taky sekla chlopeň :)
    • Taky si muzu zahrat Binding of Isac. Chcipnout v patem patre a zacit znova od nuly. Jo panecku to je hratelnost. Opakovat vsechno jak u blbejch. To je u mne frustrace a ne zabava. Toto je podobnej pripad. Kdyby vetsina her nemnela moznost ukladat v prubehu levelu. zadny cekpointy to by ste taky skakali nadsenim?
      • DS bývá frustrující - to máš pravdu, ale téměř vždy je to jen o tom zjistit, jak se do nepřítele správně pustit a naučit se krýt nebo uskakovat, to je vše. V jedničce jsem si prvních pár hodin škubal vlasy a sprostě nadával, než jsem se hru naučil.
      • me teda pripada vice frustrujici smrt v diablu kdyz ho hraju na HC, smrt v DS je proti tomu skoro radostna udalost :D
        • Yeah, to máš recht. Aneb R.I.P všechny ty chary s kterýmy jsem se nedostal ani přes hell.
          • A pamatuje tu nekdo na prvni Project IGI *4* ?
            • Hanzales
              :) ...asi v milisekundě se mi vybavila situace, kdy úplně těsně, těsně před koncem levelu otevřu dveře a tam enemák s brokovicí..... :)
      • u Issaca sem nějakej ten pátek strávil, bez wiki nedohratelné strášný počet itemů, zaleží extrémně na štěsti na co v průběhu hry narazíš. DS je ferová. Nestavý před tebe nepřekonatelné překážky či tě nějak omezuje v budovaní tvého charakteru a způsobu boje (faith dex build i coming), není tam žádná náhodná lokace předmětů k picku. Je to drsná hra ale nikdy není příliš frustrující, pokud toho bosse pozorujěš naučíš jeho útoky a animace, zjístíš si jeho slabiny tak ho porazíš (jo GWYNE ty zmrde, kdyby mě napadlo že tě můžu parrynout tak by mi to ty 4 h netrvalo)
    • Jůůů, konečně jsem se naučil v pravý okamžik uskočit! Panečku, to je pocit *7*
      • Lets feed the troll. Proč uskakovat u mobů dávám přednost parry.
        • Pst, nekdo nedosel dal, nez za LB mashing...
          • tak každopádně, když si to myslíš *1* http://www.youtube.com/watch?v=i7e-9vQIPoE
            • věř si čemu chceš, ale x-giga raw videí na mém disku mluví jasně *2* speciálně pro tebe jsem upravil popis, budeš slavný *14*
            • Strašně se mi libí jak tady prezentuješ videa které jsi sám netočil, na kanálu toho uživatele jsou 2 dny. A pro tvoji informaci v celém DS je dark magic hlavně v PVP považován za lame záležitost. Jde vidět že ze hrou máš minimální zkušenosti, jen hledáš další píseček kde rozpoutat flame war. No pokud nemáš zájem o normální diskuzi a nejsi schopný když už se k něčemu vyjadřuješ si to alespoň odzkoušet a hned všechno nezatracovat nemá smysl s tebou ztrácet čas.
            • LOL, ale pst... nekdo nedosel dal, nez za LMB mashing...
  • Pokud jste predchozi dil nehrali, nebo vam nesedla staci se podivat napriklad sem: https://www.youtube.com/watch?v=JYkNe6hl-zA&list=PL1bauNEiHIgyfCUghNfgmhDz7M9Ch4tcc

    Z tohoto videa naprosto jasne pochopite herni styl a celkovu grafickou "orgii", kterou se hra snazi oslnit. Posudte sami. Muj osobni nazor (kterym se nesnazim zatratit nikoho komu se tahle serie zamlouva) by se skutecne nepohyboval kolem znamky 10. Naopak bych hru nazval maximalne prumernou. Grafika je stezi prumerna, soubojovy system a avizovanou obtiznost a hard core hratelnost muzete videt na videu. Dobrou chut. :) Mozna by stalo za zvazeni aby priste recenze psal nekdo kdo je schopen objektivne posoudit jednotlive komponenty hry.
    • Miserius
      To je asi jako odsoudit sex kuli nejakym domacimu pecku duchodců... Enjoy
    • Jdete uz do prde.e s grafikou, hlavni je predevsim hratelnost, ne? A jen deme.t muze hodnotit hru z videa *7*
      • Proč se teda na internetu strhla kvuli grafice Dark Souls 2 taková smršť? Proč si teda hráči stěžují na osekanou grafiku jak z dob PS2 a přesvětlené scény? Mmmm.... "graphics whores"?
        • Na jakou osekanou grafiku? Druhej dil hraju uz asi 15 hodin a niceho podobnyho jsem si tedy nevsiml. Mozna se nelibi tem, co vylezou do realneho sveta jednou za mesic a nahrazuji si to svetem ve hrach, kde chteji mit vsechno real *7*
    • To je dobrá blbost. Ty souboje jsou jak za krále klacka. Obr se půl minuty napřahuje, aby následně udeřil do prázdna a já se kolem něho točim a píchám ho do zad. Animace pohybů horší jak ve fifě 98.
      • kennyB
        Je vidět, že jsi DS nehrál, jinak by jsi nemohl napsat takovou kravinu *7*
    • Jak doprdele můžeš hodnotit hru z Lets play? To už snad ani nemyslíš vážně? Zkoukneš jedno video a jsi chytřejší než ten(autor recenze), který ve hře strávil desítky hodin. Vážně Fuck off dementee.
      • Pokud te chyta nerd-rage pak myslim, ze na to jeste lek nenasli. Otazkou je co dela obvykle velice hbita ruka cenzury. Ze by byla najednou netecna k osobnim urazkam? Zaroven nechapu nad cim se rozcilujes Sife, lets play jsem nehodnotil. Video je ze hry nebo ne? Pokud to neni podvrh, pak je to 100% reprezentace co hrace ceka. Z videa je videt vizualni kvalita, ktera neni na dobre urovni, spise na bidnem prumeru. Animace byly akorat v jednicce a ve dvojce je to stejne, jen hlavni char beha jako kdyby mel o jedno hovinko v halhotech navic. Level design na videu je ubohy. Nepratele ve videu jsou naprosto k smichu (ne vizualne, ale jak se chovaji). Stale je to obsah hry co si zakaznik koupi. Z tohoto videa si muze udelat predstavu do ceho jde. Recenze tyto veci naprosto opomiji a tim potencionalniho zakaznika klame. Jestli je to umysl nebo neznalost, to se neodvazuji soudit.
        • Sam se pripravis o super zazitek, z tehle hry. Urco paris CoD *1*
          • Ty musis byt slucna p...
          • Spíše bych to tipl na Mass Effect, že ano?
            • Budeš mi muset vysvětlil, jak určuješ povedenou grafiku? Podle youtube komprese? To jsi boreček.
            • Asi mi budes muset vysvetlit jak hrani Mass Effectu (ktery osobne nehraju), nebo jine hry souvisi s grafickou kvalitou a kvalitou AI v DS2 prezentovanou ve videu ze hry. Mozna, ze jsi se trosku vzdalil od puvodniho tematu. Stane se, odpoustim ti. *1*
  • Je to super záležitost.Pokud máte rádi řinčení chladných zbraní a napětí,jděte do toho.Naopak ten,kdo za vrchol herní nirvány považuje Simulátor žehlení,si na DS vyláme zuby.
  • Asi jsem udělal chybu ,že jsem tuto hru vynechal ,ale druhý díl si určitě zahraju.
  • No, u této hry si počkám až vyjde na PC a TB udělá review...
    • RavenHolm
      Poslechni si poslední Polaris podcast. Tam říká, že se na DS2 bojí udělat video, kvůli komunitě. Později se tam zmíní, že možná udělá video jen o Option ve hře a to bude vše.
      • No... když ne TB tak Angry Joe bude muset stačit.
    • TB přeci nedělá recence :)
    • Keyz
      Bohužel i z TB to asi stáhneš rychleji oproti stažení legálně.
      A to jsou TB na konci řady.
      http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/40/Warez_Hierarchy.svg
      • špatně pochopeno, warez mě nezajímá... TB = TotalBiscuit = youtuber co dělá review her a podobně.
      • Nechci nic říkat, ale on určitě nemluvil o warezu, ale o tom, že nějakej youtuber udělá recenzi...má zkratku TB, teď si nevybavím, jak se jmenuje
      • tb, total biscuit vs bt, bit torrent
        • Keyz
          Nj, záměna zkratek.

          *8*
  • kickasl
    WTF? Nekdo dal hre jine hodnoceni, nez kolik bych dal ja? Nekdo si dovolil uzit si hru, ktera me nabavila? Nekdo ma jiny nazor? HATEEEEEE!!!! LOL, WTF, OMG, NOOB *16* *16*
    • +. Zasmál jsem se.
    • kubi-wan
      *15*
  • Nechci se nechat vyspoilovat než dorazí moje kopie hry ale funguje i v DS2 Parry a riposte? To sem na jedničce miloval..
  • Dotaz: Ještě Games.cz spolupracuje s Metacritic. Nedávno tam byly uvedeny i recenze z games.cz a nyní jsem tam dlouho nic neviděl.
  • Tak jsem také včera Dark Souls 2 rozehrál a jako veterán předchozích her jsem sáhl hned ze začátku po classe Deprived ... a povím Vám nevím jestli to byla nejšťastnější volba :D. Deprived začíná tentokrát úplně holej, nemá ani nic v rukách a všechny attributy má pouze na 6 ... kdy i short sword vyžaduje 7 sílu a 10 obratnost. Tak mne to stálo asi 50 smrtí než jsem se vyšvihnul abych třímal alespoň Fire Long Sworda a Kite Shield. Alespoň takhle ze začátku mi přijde namíchání nových úprav mechanik že se snaží aby hráč nebyl za žádných okolností v klidu :). U Demons Souls i Dark Souls 1 vždy dobře fungovalo hned ze začátku zainvestovat pár bodů do Staminy a sehnat štít s 100% physical resist a mohl se člověk hned procházet celkem v poklidu alespoň mezi řadovými nepřáteli. Ve dvojce se zatím zdá že snad ani štít s 100% physical redukcí nebude (jsem však na začátku, doufám že tam nějaký bude :D), takže hráč nemůže být v klidu ani když má lepší štít, životy prostě postupně ubývají (třeba že má štít s 90% redukcí), Estusů je zpočátku málo .... zatím jsem našel 2 úlomky, takže mám 3 nabití (už to není dáno bonfirem), jak se zbraně neopravují za duše ale automaticky tak se strašně rychle opotřebovávají a je třeba ssebou na delší výpravy nosit i 3 rozumné zbraně a i tak je problém najít další bonfire než se zničí i ta poslední (tupí se i neopatrným mácháním do zdí a při ničení objektů prostředí). Přesto že svět působí "světlejším"/barevnějším a živějším dojmem hra Vás těmito drobnostmi neustále zpracovává a nedá vaší mysli chvíli klid. Takže po stránce atmosféry zatím pecka ... jdu dál zkoumat Drangelic nebo jak se to království jmenuje :D ... mějte se
    • Btw, teď jsem si udělal mágini a začátek je snad o 1000% snažší než s Deprivedem :D :D ... zatím mi umřela jen jednou a to proto, že se mi vybil gamepad :D a už jsem skoro na stejném místě jako s tím předchozím :) ... a už teď mám 60 seslání soul arrow na jeden zátah což je krása :D
    • kennyB
      Mě překvapili ty sudy s prachem. Hezky jsem se za pár sudů schoval, ale když do nich zombík praštil, vybouchly a otevřeli mi zkratku k bonfiru *1*
    • Konečně nějaké pěkne shrnutí toho, kdo to opravdu hraje a nekouká na youtube. *4*
    • Pozor malý spoiler:

      btw, nezkoušel jste někdo šťourat do toho postřeleného rytíře v bíle zbroji sedícího pod stromem kousek od začátku, když se z lesíka zombíků vyleze nahoru na to nádvoříčko s asi 4ma zombákama a střelcem na ochozu. Targeting ho zaměří jako zaměřujenepřátele, rytíř však jen sedí na zemi a nechová se nepřátelsky. Zatím jsem ho nepokoušel :D.
      • Odulin
        Pozdě, před chvíli jsem ho pokusil. :D Happyend se samo nekonal.
      • Miserius
        Jasny, toho jsem videl umirat ve videich uz mesic pred vydanim hry, pada z nej Heidi Sword (+ lightning dmg ale je horsi nez Fire Longsword)... Časem narazis na další tyhle "křižáky"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší