Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Najs!
  • DayZ mě nadchnul a proto jsem si pořídil Armu. Co mě ovšem šokovalo, neutáhnu jí, fps má průměr 10 - 25fps - Intel 4 jádra 2,2 , 8Gb ram a nvidia 2Gb.. Má někdo nějakou radu co s tím?
    • Ja mam Core2 duo 2,8Ghz, 4GB ddr3, AMD 5770 512MB a jede to pěkně. Budu upgradovat, protože místy je to sotva plynulé, ale celkově to jede plynule na vyšší nastavení, fullHD.
    • Ronox
      Taktni si grafiku. Jeslti to píšeš dobře, tak máš notebooka. Já to rozjel na těchto ntb: MSi GX620x intel core 2 duo 2.4ghz, 4gb ram, nVidia 9600m GT, win 7 64bit nastavení med-low a stabilní fps 30. Pak MacbookPro i5 2.56ghz, nvidia gt330m, 4gb ram, win 7 64bit přes bootcamp a nastavení med-high a také stabilní fps 30+. Prostě si to hoď úplně na low krom grafické paměti a zvedej po jednom terén, textury atd atd. Každopádně jak jsem na začátku napsal, taktni si tu grafiku. V noteboocích bývají grafiky továrně hodně podtaktované, aby zaručili tu výdrž baterie, kterou deklarují v popisech, ale grafiky tím netěží svůj výkon na 100% který by měli dávat. Je to bezpečný, když ji taktneš tak o 15%-25%. http://bit.ly/QSLw12
    • Si pohrej s detaily trošku.
      • všechno na low, 800x600 a stále fps dole a seká se to...
        • Vrook
          V tom případě musí bejt prostě problém u tebe v PC. Vyčisti si ho, reinstaluj windows apod. Já mám až na procesor horší PC než ty a jede mi to na kombinaci medium/vysoké detaily krásně.
        • nemozes to davat na low... v nejakom rozhovore bolo povedane, ze low znamena, ze vsetko sa pocita iba na procaku a graficka karta nerobi nic. ked to das na high (napr... mozno staci medium), tak sa o urcitu cast postara graficka karta a ty mozes dostat ovela lepsi vysledok...

          je to proste arma *4*
    • vypni anti aliasing, daj len FXAA. Uisti sa ze mas graphic memory danu na default (tak pouzije celu pamat tvojej karty, very high pouziva len 512 mb) Dalej skus vypnut post procesing alebo ho nedavaj vyssie ako na normal (hru to robi dost rozmazanou, ale v kombinacii s FXAA so sharpening to vyzera dobre) Skus dat lepsi popis tvojho pc, mozno ti poradim lepsie
    • predne dej normalni popis tveho pc. to je jako bys rek, auto s velkym kufrem
      • Intel i7 2670QM, 8 Gb DDR3 a nvidia GeForce GT 540M
        • podle mých zkušeností nejvíc záleží na serveru, na některých mám poloviční FPS než na jiných. nejlepší je při nízkých FPS hru restartovat a zkusit jiný server. třeba CZ01/02 už radši vůbec nehraju. Btw, dohled je stejně vždy omezený serverem na nějakých 600-1600m max.
  • froztik
    tl;dr
  • Ahoj. Da se to hrat s Intel Core 2 Duo 2.2 GHz, 4GB RAM a HD6750?
    • Ronox
      Podívej se níž na koment ohledně sekání se. Napsal jsem tam 2 notebooky na kterých jsem v pohodě rozjel hru aby byla hratelná a nebylo to otravný.
      • Diky. Bohuzel jsem si chtel nejdriv stahnout demo. Ale pres Steam to nerozjedu (nejaky problem s Key, coz jak koukam je normalni).
    • Ked mas rad 25 fps a menej, tak ano.
      • Hm, to moc nemam *7* Dik.
        • DangerousDave
          ako píše pista je dosť neštastné strkať modernejšie karty k starým procákom. Prečo si ten CPU aspoň poriadne nepretaktuješ ?
          • Nestastne to neni. 2000 Kc utracenych za grafarnu skoro pred rokem mi umoznilo relativne slusne hrat par her, ktery bych si jinak nezahral. Poradny upgrade pro me nemel a ted nema cenu. Budu ho delat az na jare. Ale chtel jsem tohle jen tak ze srandy vyzkouset.
            • tak to není zas tak silná grafika ...stačí to C2D trochu přetaktovat
            • DangerousDave
              áno, v prípade, že plánujeś skorý upgrade CPU tak to zmysel má keďže len moderný procesor dokáže naplno využiť modernú grafickú kartu. Píšem skôr o tom, že nie je príliš štastné (hlavne z ekonomického hľadiska) kupovať k starému cpu modernú kartu ktorej potenciál nevyužiješ naplno.
        • oprava, nema to cenu hrat *4*
        • Pokial mas C2D alebo C2Q, tu cenu nema ani hrat, pokial to cpu nepretaktuje na 4 Ghz, poviem ti to rovno, to iste aj pre Phenom II, budes akurat neustale v zajati 30fps...Ja som mal davnejsie C2Q a gtx285 a za 35fps+, ked sa nieco na screene dialo, tak som bol velice rad..
          • To vypadá na rádoby moudra od odborníka. Viděl jsi testy? Osobně to hraju na C2D zatím a jede to dobře, pouze dohled omezen na 1600.
  • existuje nějaká česká fan stránka o day-z ?
    • Na Facebooku pod "DayZ CZ", kde najdeš všechny potřebný odkazy a info.
  • Trol.diskuzni
    Takže po dvou skandálních článcích na dané téma to pan Poláček nyní pro jistotu zveřejňuje pod záštitou "redakce"? Myslel jsem, že máte větší koule, pane Smejkal... *6*
    • smejki
      je tam víc autorů ← da powa of logick!
    • Cahir
      Je to společný článek několika lidí...
    • Veskoslav
      Za to ty koule nemáš vůbec. Se divím, že Tě vůbec redakce trpí.
      • Gorkane Gorkane *7*
  • myslim "Mother_of_god"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit