Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    takto má vyzerať videorecenzia, paráda.
    • Dalsia obycajna recenzia akych je na internete blion. Lukas do toho dava svoje (tm) a robi z toho unikat, miesto toho aby ste si to vazili, tak len hubujete. Ak ti to nevyhovuje tak to nepozeraj, videorecenzie su aj na EG, aj na sectore, a na dalsich. Jedna ako druhá ale to neva, hlavne ze je to "recenzia".
      • Mato1987
        počúvaj ma ty spodina z podpalubia, čo sem ťaháš tie grygarove paškvili, tu sa bavíme o video recenzii od Pána Recenzenta, ktorý tomu na rozdiel od toho nikhaja aj rozumie.
        • ucho
          čeho chceš v diskuzi dosáhnout urážením místního recenzenta a čtenářů? proč mají zdejší lidé problém se chovat slušně a hlavně jako lidi?
          • Mato1987
            pozri sa priatelu, ja som s tým nezačal, ja len reagujem na priblblý príspevok od ovečky z podpalubia.
    • holec89
      taky se mi libi vic tenhle styl videorecenze
  • michelangelo
    OK, takze ja si konecne poridim jednicku, se kterou jsem zatim nemel tu cest a jen jakoby mimochodem dodam: "Fuck the mainstream player!" .)
    • Ta bola aspoň hratelná, nebol ta taký QTE vývar ako Lara
  • Keyz
    Písnička z videa: http://www.youtube.com/watch?v=BQAKRw6mToA

    Našel jsem to tak, že jsem zadal jediné čemu jsem rozumě do vyhledávače "Ho ho ho ho hej"
    *1*
  • Inquisitor
    Jedničku jsem dohrál, dvojku jsem ani nedohrál a trojku už ani zkoušet nebudu.
  • dobrý přehrávač a dobrá videorecenze, ty Lukášovy mi moc nesedí, ale Pavel naštěstí moc nezabíhá do verbálního umění a drží se servírování fakt
  • Tak abych věděl, o čem mluvím, podíval jsem na tu recenzi. V zásadě s recenzentem souhlasím, ale s tím hodnocením teda, kulantně řečeno, přestřelil; za sebe bych dal tak šest, maximálně sedm, pokud by se příběh ukázal nakonec aspoň trochu kvalitní a zásadně by ubylo toho, co byl můj asi hlavní problém -- konkrétně ty (cituji) "nesmyslně protahované akční pasáže" typu "uzamčení v místnosti a zoufalé odrážení vln Necromorphů", které mi nebetyčně pily krev. Hlavně když tři takové vývojáři vecpali do půlhodiny hraní. *7* Možná bych je se skřípěním zubů a zaťatou pěstí překousl, ale když jsem po té poslední znechuceně vypnul hru doufajíc, že se po těch otravných (a otravně obtížných) pasážích aspoň uložila, neumíte si představit moje překvapení, když jsem ji druhý den zase zapnul a zjistil, že budu muset tím samým marastem projít znovu. Tehdy jsem se opravdu nakrk a nově nainstalovaná hra šla z disku. *16*

    Možná se někdy odhodlám k tomu, tuhle zpropadenou věc dohrát, abych aspoň věděl, jak to celé končí, ale vzhledem k tomu, že vyšel nový StarCraft, pozítří jde ven Bioshock a mě v dohledné době nejspíš čeká investice do PS3, je dost možné, že tenhle rok to teda nebude.
    • Tak 8/10 napálili i Resident Evilu 6. Mě už tady nepřekvapí nic...
    • Jo ještě jedna věc. Pro ty mainstremové hráče, pro které jsou ty pasáže jak sám říkáš "otravně obtížné" je zda obtížnost casual. Navíc lze obtížnosti během hraní přepínat. Takže pokud je to pro tebe moc náročné, tak prostě uber. Pokud tě ale víc než jeden nekromorf děsí a hrozí jak říkají angličaní "shit your pants", tak to potom ani ten casual moc nepomůže.
  • Jako kdyby Pavlovi mireni pomoci gamepadu moc nesedlo. Ale mozna se mi to zda
    • Luke
      Peklo. Čirý peklo.
      • Na me to delalo dojem: Uff, sice mirim na břicho ale budu dal strilet, lepsi nez se pokouset zamirit na koncetiny *15*
        • Mato1987
          hah, to je fakt o hubu mieriť s tou analógovou páčkou, chválabohu pre konzoly existuje eagle eye, famózna vecička cez ktorú sa dajú aj konzolové/konzoloidné hry hrať aj na myške a klávesnici, ja som tak pred pol rokom prešiel resistance 1 a 2 a red dead redemption na ps 3 :)
          • Ja si na analog zvyknul a mířim téměř stejně dobře (samozřejmě nikdy nebudu tak dobře) jako s myší. Myš bych ani nemohl používat protože hraju z křesla
            • :) A me se pomerne dobre hačá a jeste lépe paří :) Ale jen takovy ty klidny parici hodinky, novy hry nebo multiplayer a jsem u toho přispendlenej temer jako u pc
            • no me se bud dobre lezi na gauci, ale na houby hraje na konzoli nebo dobre hraje, ale sedim na zidlicce u pocitace
            • Mato1987
              tak to zas hej, keď chceš pohodlne hrať v kresle tak to s myškou a klavésnciou je takmer nemožné
  • Tahle recenze se povedla daleko více než na minulou laru.
  • megasulinek
    Velmi povedena recenze:)
  • recenze je super, jen kdyby tady ty videorecenze nevycházeli až za takovou dobu po vydání hry :X

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit