Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Alespoň nějaká videorecenze, na kterou se dá koukat a která zároveň poskytuje dost informací o hře. Ne jako ty parodie na videorecenze od tamtoho...
  • Tak tenhle nenapadity koridor bez stipky inovace, kde delas furt jen to iste a bez pribehu dostane 8 a bezchybna Lara Croft, kde se furt deje neco noveho, je inovativni a neokoukana s bezva pribehem dostane len 7 ? Si fakt delate srandu ? To tam vsichni v redakci fetujete ? To jak kdybich rekl, ze Volkswagen je lepsi nez BMW. Nechapu ...
    • Jen detail, to ze hra ala Lara neni na pc jeste neznamena ze to je novy, neokoukany a napadity. Nevim kolikrat vam to musi lidi opakovat, Uncharted s timhle prisel driv a lip (mozna krom lovu a upgradu zbrani). A jen tak srovnavat 2 automobilky...radši zalez
      • Aha Uncharted "s tím přišel dřív a líp." A Dead Space 3 s tím taky přišel dřív a líp co? *4*
        • Bavím se s clovekem kterej mluvi o lare jako o naprosty novince a neokoukany veci, nesnaz se tu vyvolat nejaky rozpory zbytečný
    • Napísal si to sice kapanek hulvátsky ale suhlasim s tebou... mne DS 3 neprišiel v ničom inovatývny a mal som pocit že hrám jednotku, dvojku... proste nič nové ( nehovorím že hra bola špatná ) okrem uprav zbraní žiadna sláva... s Larou súhlasím tá si zaslúži určite 9/10
  • Nechápu smysl tehle recenze celou recenzi recenzat hru pomlouva potupuje nic zajimaveho tam vskutku na dnešní dobu není a nakonec čistě komerční výsledek 8/10 .... kde to žijeme bože... co třeba nezávislá recenze ? aha pardon panačka by vyhodili..... *16* *16* *16* *16*
    • yuri337
      Pokud si jdeš koupit hru jen na základě jedné recenze, pak jsi blbec.
    • ucho
      a zase někdo, koho platí konkurence, aby tady pomlouval recenze... :)
      • Takhle to není jsem jen običejný uživatel a hry jen kupuju či si platím a vážně nerad si pak koupím debilitu jen kuli tupidní komerci nesnáším tuhle formu vidělávání penez na nás hráčích.... někdo udělá sračku hru.. a kuli prachům dostane dobré hodnocení a člověk co to sleduje si ji koupí a nechape oč jde... dělat u konkurence ani nevím koho myslíte protože tohle patčí kmé oblibené strance asi bych tu ani nepsal a bylo mi to uprdele.. ale rád sem chodím dívám se na recenze a tyhle komerční recenze mě vážně hodně štvou... *16* *16* *16* *16*
        • Ale okamžite sa ty vys*r na hry padaj do školy, máš gramatiku na úrovni cigáňa z pomocnej školy *7*
          • Takže tvůj krajan? *1*
        • ucho
          to že tobě se ta hra nelíbí a že tě třeba nebaví ještě neznamená, že je to špatná hra... obviňovat redakci z podplácení je hloupé...
        • Zda se mi, ze jsi peknej nouma. Zajimalo by me, jak by ses tvaril na predvolani za pomluvu :-).
          • Jedinej kdo je tu nouma jsi ty když si myslíš takové nesmysly ;) *3*
  • Lara/DS3 = intro cutscene------QTE------cutQTEscene----QTE----final cutscene
  • Tak jsem asi desetkrat shledl reklamu na GoW, ale video samotne jsem nevidel. Prepinac nefunguje (spousti video). Zkouseno na Galaxy Tab.
  • BelaJBB
    Mainstream je asi khuuul slovo zo slovníku recenzenta. Moja chabá znalosť angličtiny to prekladá ako väčšinový prúd. Takže to mám chápať tak, že hra je korodor preto, že mainstream nemá rád sandbox ? Ale to je zase blbosť.
    Len tak na margo väčšinový vkus nemusí byť a často nebýva zlý.
    • Vetsinovy vkus nebyva nejhorsi, ale ani nejlepsi, zpravidla byva povrchni a nenarocny. Zpravidla neni v souladu s fanousky daneho oboru.
    • Ted to spis lidi berou jako Nenarocny hráče, kterých je víc než "nás"
      • BelaJBB
        Nie sú nenároční a príležitostní hráči "casuals" ?
        • Bavime-li se o vkusu, tak nikoli. DS3 je mainstreamova hra, nikoli casual.
        • To jsou. Jenže teď když řeknes Casual hrac tak hraje Farmville nebo Fruit Ninja, ne Dead Space 3 :)
          • BelaJBB
            Jo a teraz noob znamená skillera s n00b t00b *7*
  • no jasne zas dostal obalku od ea ze. cose da delat jeto skoro ukzde hry od ea. ze se tu davaji nadprumerne hodnoceni.recenze je ve vsem vedle ,cela spatne.
    za 8-9 se pry dostava 5ok .
    • EA miva i dobre hry, navzdory tomu, ze se to haterum nelibi.
    • Nove NFS:MW - EA - zde hodnoceni 6...
  • Dobrá recenze. Mně se líbí recenze jak od Lukáše tak i od Pavla, videorecenze je takový doplněk k textu a proto mi nevadí (naopak) Lukášův styl. Něco ke hře: jednička mi přišla nudná (byla tam sice vynikající atmosféra, ale ty očividné lekačky mě teda nedostávaly), dvojka mi přošla ještě horší (moc akční na horor) a trojku už zkoušet ani nebudu, prostě to není série pro mě.
  • Dnes jsem se po velmi dlouhé době odvážil podívat se na českou videorecenzi nějaké hry a jsem VELMI mile překvapen - velice dobrá práce!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit