Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jak se jmenuje písnička na konci?
    • "stůj při mě bože můj"
      • Mohl by jsi dát odkaz na youtube nebo název v originálu? Protože jsem to nenašel :)

        Díky moc
  • Slabsi nez dvojka a vyrazne slabsi nez jednicka. Neni to spatna hra, ale prilis akcni, prilis mainstreamova, trochu jsem se nudil. Graficky je to taky bida, od dead space 1 temer zadny posun, ale s tim asi kazdy pocital. Dal bych za me 6/10 ;)
  • Zapnu videorecenzi a vidím za*ebanou reklamu, takže vypínám video. Nazdar...
  • Torment: Tides of Numenera HLASOVÁNÍ O ČEŠTINĚ - Nechcete to dát jako takovou malou novinku? Přeci jen bylo by prima mít to v cz :)


    https://torment.uservoice.com/forums/192241-stretch-goals/suggestions/3771210-increase-the-number-of-supported-languages-and-a
  • čučoruiedka *8*
    • vtipné pepiku:) naozaj tvoja vymastenost dosahuje výšiny... včera ta admin zmázol za tvoje debilné dristy a si z toho asi moc urazený:D moje posledné vyjadrenie k tvojej trapnosti *3* no nič uži si to pepiku:)
      • já nerozumět řeč tvýho kmene *6* *6* *6*
      • toho si nevšímaj len nam zavidia že mame peknu slovenčinu zatial co oni musia rozpravat tym smiesnym tahavym jazykom :)
  • Spiker01
    Ačkoliv je recenze bezchybná, na Lukášovo ani náhodou nemá. Lukáš je bůh.
    • už ti chýba len indulona a balíček kondomov:D
  • carlosac
    Videorecenze k téměř 2 měsíce staré hře, s tou vaší aktuálností je to opravdu den ode dne horší. Vemte si příklad od kluků z hrej.cz. Příjde mi, že je ty hry ještě baví a nedělají to jen z povinnosti, narozdíl od vás.
    • janchor
      Dělat to jen z povinnosti, tak už se na tuhle práci dávno vykašleme.
      • Takže teď vše děláte už jen pro peníze, když se třeba nějak jinak živit neumíte? Nebo jak to máme všichni chápat? Děkuji i za ostatní čtenáře za vaší odpověď.

        Měl jsem vás dva s Lukem v Levelu rád a těšil se na každé nové číslo vtipné Level TV, ale poslední dobou si všímám, že už to není to co bývalo. Nadšení bývalých Leveláků se někam vytratilo a je znát, že to berete spíš jen jako práci a hlavně pro vydělání si chechtáků. Slyšel jsem, že si necháváte platit i za Fight Club, je to pravda? Oproti tomu například na Hrej nebo Zingu je vidět, že je to baví a berou hraní i informování o hrách s láskou, ne jen jako nutné zlo a otravnou práci. 
        • sleepless
          Ano, na Hrej a Zingu to kucí dělají zadara...tralalala, to je dneska krásně, v tom světě ideálním :)
        • janchor
          No, to by přece byla ta "povinnost". Takže ještě jednou: dělat to jen pro peníze, tak už se na tuhle práci dávno vykašleme.
          • Docela obdivuju s jakym klidem na diskuzich reagujete na podobne prispevky... jestli to teda nedelate jenom pro penize :D
    • life28
      na CentrumHer.eu bola dokonca recenzia aj videorecenzia prvá v CZ/SK a to tam neni ani taká komunita, ani taký rozpočet, ani redaktori, games s novinkami fakt pokulhává
    • Takže hra může člověka bavit, jen když ji hraje hned po vydání?
      • tak to by mohli udelat videorecenzi treba na star wars: jedi knight II, sice je to od vydani dlouho, ale stale me ta hra bavi
      • Konzolisty jo, ti už si na starší hru jak 2 měsíce nevzpomenou (osobní zkušenost s majoritní skupinou konzolistů v mém okolí ;)
      • carlosac
        A to jsem snad někde napsal ?
  • MidnighT91
    Nedokázal jsem to dohrát, je v tom tak přehnané množství akce že mě to střílení přestalo někdy v 70 procentech bavit. Každejch 10 kroků na vás skočí 20 nekromorfů... Prostředí ale občas pěkné, třeba velkoměsto rudě ozářené markerem mělo parádní atmosféru. První díl 8,5 druhej 7 třetí 6 z 10... Dal bych 5 ale některé věci se celkem povedly, hlavně parádní port...
    Ale tak hrál jsem solo takže je možný že s druhým double plasmovým řezákem ten počet nepřátel dost prořídne...
  • tohle bych nehrál ani zadarmo a to doslova, jakožto zakaznik simcity mam možnost to mit zadarmo, radši vezmu nfs
    • p.s.
      asi nejsem cilova mainstreamova skupina no...
      • jj NFs je hardcore záležitosť
  • Mě více sedla tato videorecenze ....
    http://www.youtube.com/watch?v=nVc35Q9KuTk
    • Na mně tam bylo málo infa o hře samotné a moc ,,hluchých '' pasáží , ale na amatéra to celkem jde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit